Seznam týmů, 5. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Torolka žlutá
Absinth oranžová, bílá
Serval KPKS žluto-černá
Pavana AK A černá, bílá
Palouk SK žluto-černá, bílo-černá
ONBLACK černá, bílá
F.C.K. modrá, červená
Friends Prague oranžová, světle zelená
Demoliční četa černá
HNK Praha FC růžová, bílá
Alkohol Vršovice FC zeleno-bílá
Tatran Válec oranžová

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaPavana AK A Út 5.9. 18:15 LITVI
F.C.K.ONBLACK Út 5.9. 18:15 MIKU1
Friends PraguePalouk SK Út 5.9. 19:00 P1
HNK Praha FCServal KPKS Út 5.9. 20:30 MOTO1
Tatran VálecTorolka Út 5.9. 20:45 BECH
Alkohol Vršovice FCAbsinth Út 5.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Serval KPKSDemoliční četa Út 12.9. 18:15 LITVI
AbsinthHNK Praha FC Út 12.9. 18:15 MIKU2
Palouk SKF.C.K. Út 12.9. 19:00 P1
Pavana AK AFriends Prague Út 12.9. 19:00 METE2
TorolkaONBLACK Út 12.9. 19:30 HOSTI
Tatran VálecAlkohol Vršovice FC Út 12.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaAbsinth Út 19.9. 18:15 LITVI
F.C.K.Pavana AK A Út 19.9. 19:00 METE1
ONBLACKPalouk SK Út 19.9. 19:00 P2
Alkohol Vršovice FCTorolka Út 19.9. 19:15 SCBEC
Friends PragueServal KPKS Út 19.9. 19:15 HRAB3
HNK Praha FCTatran Válec Út 19.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
AbsinthFriends Prague Út 26.9. 18:15 MIKU3
Alkohol Vršovice FCHNK Praha FC Út 26.9. 18:15 MIKU4
TorolkaPalouk SK Út 26.9. 19:00 P1
Pavana AK AONBLACK Út 26.9. 19:00 METE2
Serval KPKSF.C.K. Út 26.9. 20:15 P3
Tatran VálecDemoliční četa Út 26.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaAlkohol Vršovice FC Út 10.10. 18:15 LITVI
F.C.K.Absinth Út 10.10. 18:15 MIKU2
Palouk SKPavana AK A Út 10.10. 19:00 P2
HNK Praha FCTorolka Út 10.10. 19:15 MOTO3
ONBLACKServal KPKS Út 10.10. 19:30 DEKAN
Friends PragueTatran Válec Út 10.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
HNK Praha FCDemoliční četa Út 17.10. 18:15 LITVI
TorolkaPavana AK A Út 17.10. 19:00 METE2
Serval KPKSPalouk SK Út 17.10. 19:00 P1
AbsinthONBLACK Út 17.10. 19:30 DEKAN
Tatran VálecF.C.K. Út 17.10. 20:45 BECH
Alkohol Vršovice FCFriends Prague Út 17.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaTorolka Út 24.10. 18:15 LITVI
Palouk SKAbsinth Út 24.10. 19:00 P2
Pavana AK AServal KPKS Út 24.10. 19:00 METE1
ONBLACKTatran Válec Út 24.10. 20:45 BECH
Friends PragueHNK Praha FC Út 21.11. 20:30 MOTO2
F.C.K.Alkohol Vršovice FC Út 21.11. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaFriends Prague Út 31.10. 18:15 LITVI
AbsinthPavana AK A Út 31.10. 19:00 METE2
Alkohol Vršovice FCONBLACK Út 31.10. 19:30 MIKU4
Tatran VálecPalouk SK Út 31.10. 20:45 BECH
TorolkaServal KPKS Út 31.10. 20:45 LITVI
HNK Praha FCF.C.K. Čt 2.11. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
F.C.K.Demoliční četa Út 7.11. 18:15 LITVI
Pavana AK ATatran Válec Út 7.11. 19:00 METE2
Palouk SKAlkohol Vršovice FC Út 7.11. 19:00 P1
Friends PragueTorolka Út 7.11. 20:30 MALES
Serval KPKSAbsinth Út 7.11. 20:45 LITVI
ONBLACKHNK Praha FC St 8.11. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaONBLACK Út 14.11. 18:15 LITVI
HNK Praha FCPalouk SK Út 14.11. 19:00 P1
Alkohol Vršovice FCPavana AK A Út 14.11. 19:00 METE2
TorolkaAbsinth Út 14.11. 19:15 SCBEC
Friends PragueF.C.K. Út 14.11. 20:45 MIKU3
Tatran VálecServal KPKS Út 14.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
AbsinthTatran Válec Út 28.11. 20:15 ZABEH
Serval KPKSAlkohol Vršovice FC Út 28.11. 20:15 P3
Pavana AK AHNK Praha FC Út 28.11. 20:15 METE2
Palouk SKDemoliční četa Út 28.11. 20:15 P2
ONBLACKFriends Prague Út 28.11. 20:15 METE1
F.C.K.Torolka Út 28.11. 20:15 P1