11. Alkohol Vršovice FC 11 4 1 6 39:38 3

St 13.9.17 19:30 STOD Tazmánští čertíci Notorlet Stodůlky   (HL7E)
St 13.9.17 20:45 STOD Amfora restaurant Typos FC   (HL2B)
Po 9.10.17 19:00 P2 Akta - rez Erko Kbely   (HL2A)
Po 9.10.17 20:15 P2 Dřeváci Rokoska VET A   (VL3A)
Po 30.10.17 19:00 METE1 Celtic THK Pradox 1.FC   (HL5A)
Po 30.10.17 20:15 METE1 Valník Prohibice FKK SUP   (SVL2A)

28. 11. 17 20:15 METE1 ONBLACK Friends Prague 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. David Reinštein, Prokop Vopařil
ONBLACK Friends Prague
vs Jan Záruba – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Josef Kopčil, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Jan Zavadil
21. 11. 17 20:30 MOTO2 Friends Prague HNK Praha FC 7. 4:2 (3:0)
Domácí vedli zaslouženě 4:0, až ke konci polevili a nakonec je stav 4:2.
Friends Prague HNK Praha FC
Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Josef Kopčil, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Stanislav Plecitý – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Pavel Vágner
1., 24. Michal Zajíček
15. Josef Kopčil
55. Otakar Nehasil
56. Antonín Hráský
59. David Henzl
14. 11. 17 20:45 MIKU3 Friends Prague F.C.K. 10. 3:2 (1:0)
Friends Prague šli důrazněji za body a také nakonec oba získali. Šťástka
Friends Prague F.C.K.
Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Josef Kopčil, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Martin Černý – David Broďák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc
25., 60. Jan Zavadil
54. Václav Macháň
40. Daniel Hrubý
42. Erik Heimlich
22. Michal Král
7. 11. 17 20:30 MALES Friends Prague Torolka 9. 0:4 (0:2)
Obě mužstva předvedla velmi kvalitní fotbalový zápas. Vše probíhalo v rychlosti a bez zdržování. Domácí neproměnili spoustu šancí. Výsledek je krutý, leč zasloužený. Vše proběhlo v duchu fair-play. Jedlička
Friends Prague Torolka
Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Josef Kopčil, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Jan Bunganič – David Baran, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
45 Aleš Kopeček 22., 29., 38. Robert Fišer
50. Jaromír Srba
31. 10. 17 18:15 LITVI Demoliční četa Friends Prague 8. 3:5 (3:4)
Friends se po chybách soupeře v rozehrávce dostali rychle do dvougólového vedení. Četa potom zapnula vyšší tempo, zatlačila Friends do obrany a do poločasu dokázala vyrovnat. Zejména gól z přímého kopu byl výstavní. Ovšem Friends strhli vedení zpět na svou stranu z další chytře rozehrané standardky. Ve druhé půli Četa znervózněla a zejména nejmenovaný hráč si řečmi koledoval o kartu. Výsledek pojistil chvíli před koncem Záruba. Tomáš Mohelský, Martin Havel
Demoliční četa Friends Prague
Tomáš VenclPetr Beer, David Brdek, Jaroslav Dobrý, Jan Kryštof, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Robert Žemlička vs Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Josef Kopčil, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Jan Záruba, Jan Zavadil
22., 26. Zdeněk Najer
24. Petr Beer
1., 1., 14., 29. Jakub Běhalík
49. Jan Záruba
17. 10. 17 20:45 MIKU4 Alkohol Vršovice FC Friends Prague 6. 5:2 (1:0)
Alkohol si vypracoval třígólový polštář, který po celý zápas udržoval.
Alkohol Vršovice FC Friends Prague
Marek Šlingr – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach vs Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Daniel Ungermann, Jan Záruba, Jan Zavadil
13., 43., 46., 56. Martin Štancl
38. Levan Bokeria
43. Jakub Běhalík
47. Jan Číhal
10. 10. 17 20:45 BECH Friends Prague Tatran Válec 5. 1:3 (1:0)
Domácí hrozili z brejku, jeden v prvním poločase využili a po půli vedli 1:0. Tatran se však ve druhé půli zvedl a zápas otočil.
Friends Prague Tatran Válec
Lukáš Jarco – Jakub Běhalík, Jan Behro, Václav Macháň, David Nulíček, Daniel Ungermann, Michal Zajíček vs Robert Johánek – Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
19. Daniel Ungermann 31. Petr Dlouhý
41. Marek Dastych
42. Petr Ondřejíček
26. 9. 17 18:15 MIKU3 Absinth Friends Prague 4. 1:1 (1:0)
Zápas byl plný obrany natěsno, chyb v přihrávkách i při zakončení. Absinth dal gól po sólové akci, Friends po závaru před brankou. Janča
Absinth Friends Prague
Michael Štván – Adam Hartl, Ladislav Just, Martin Moník, Petr Rohan, František Sklenář, Marek Stockinger, Martin Zeman vs Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Martin Svoboda, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
12. František Sklenář 46. Jan Zavadil
19. 9. 17 19:15 HRAB3 Friends Prague Serval KPKS 3. 6:2 (3:1)
Větší nasazení a rychlost rozhodla o výhře domácích.
Friends Prague Serval KPKS
Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Otakar Nehasil, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Josef Krušina, Petr Krušina, Jan Kuchařík, Josef Řebíček, Jakub Vítek
15., 38., 47. Otakar Nehasil
19., 25. Jakub Běhalík
50. Michal Zajíček
9. Daniel Knespl
45. Jakub Vítek
12. 9. 17 19:00 METE2 Pavana AK A Friends Prague 2. 3:3 (0:2)
Vyrovnané utkání.
Pavana AK A Friends Prague
Václav Pechanec – Jakub Grafnetr, Patrik Icik, Petr Icik, Martin Jiráň, Pavel Korček, Marian Košutek, Petr Slanina vs Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Martin Svoboda, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil
43. Pavel Korček
47. Petr Icik
52. Martin Jiráň
4. Jakub Běhalík
10. Jan Záruba
50. Aleš Kopeček
5. 9. 17 19:00 P1 Friends Prague Palouk SK 1. 6:1 (4:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácích. Rozhodl počet hráčů na střídání i jejich kvalita.
Friends Prague Palouk SK
Martin Lukeš – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Jaroslav Šenfeld – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Mikhail Svanidze