11. Alkohol Vršovice FC 11 4 1 6 39:38 3

St 1.11.17 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Rokoska SUP   (SVL2B)
St 1.11.17 19:30 LITVI Ďáblice FK Opatovští kanonýři FC   (HL5E)
St 1.11.17 20:45 LITVI Viktorčin smích Toyota FC   (HL7E)
Po 20.11.17 18:15 MIKU3 Čechie 12° SUP Pražačka seniors A   (SVL2A)
Po 20.11.17 19:30 MIKU3 Bakera Speciál Bráník B   (HL4B)
Po 20.11.17 20:45 MIKU3 Nalejto 1.FC Hoblina Jižák FC   (HL4B)

28. 11. 17 20:15 METE1 ONBLACK Friends Prague 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. David Reinštein, Prokop Vopařil
ONBLACK Friends Prague
vs Jan Záruba – Jakub Běhalík, Jan Behro, Jan Číhal, Josef Kopčil, Aleš Kopeček, Václav Macháň, Otakar Nehasil, Jan Zavadil
14. 11. 17 18:15 LITVI Demoliční četa ONBLACK 10. 7:0 (4:0)
Hosté hráli 10 minut o jednoho hráče v poli oslabení, ale i když byli kompletní, tak domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Cina
Demoliční četa ONBLACK
Petr Beer – David Brdek, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička vs Filip Šindelář – Lubomír Krůta, Lukáš Tančinec, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček, Filip Žák
2., 44. Jan Kryštof
5., 36., 59. František Koďousek
9. Robert Žemlička
27. Tomáš Vencl
8. 11. 17 18:15 MIKU3 ONBLACK HNK Praha FC 9. 1:5 (0:3)
Domácí ve čtyřech srdnatě bojovali, ale nestačilo to. Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch
ONBLACK HNK Praha FC
Richard Zandt – Filip Šindelář, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Antonín Hráský – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
51. OG 10. Stanislav Plecitý
12., 27. Vojtěch Luhan
36. Václav Felgr
49. Josef Jonáš
31. 10. 17 19:30 MIKU4 Alkohol Vršovice FC ONBLACK 8. 5:2 (2:1)
Velmi pohledné vyrovnané utkání. Šance byly na obou stranách, ale nakonec výhru berou domácí.
Alkohol Vršovice FC ONBLACK
Adam Bielawski – Levan Bokeria, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach vs Richard Zandt – Josef Poskočil, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček, Filip Žák
5., 53. Kryštof Rygl
19., 54. Martin Štancl
50. Marek Šlingr
12., 39. Miroslav Žáček
24. 10. 17 20:45 BECH ONBLACK Tatran Válec 7. 3:2 (1:2)
Velmi fotbalový zápas. V závěru byli šťastnější Onblack. Jedlička
ONBLACK Tatran Válec
Richard Zandt – Josef Poskočil, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
18., 58. Miroslav Žáček
42. Tomáš Voráček
5. Petr Ondřejíček
25. Petr Dlouhý
17. 10. 17 19:30 DEKAN Absinth ONBLACK 6. 10:3 (1:0)
Hosté hrající bez střídání odolávali celý první poločas, ve druhém už vstřelili jen jeden gól.
Absinth ONBLACK
Michael Štván – Ladislav Just, Jiří Medvec, Martin Moník, Petr Rohan, František Sklenář, Marek Stockinger, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Filip Šindelář – Tomáš Fiala, Lukáš Macháček, David Prouza, Lukáš Tančinec, Petr Vlk, Tomáš Voráček
18., 31., 31., 41., 45., 53., 56., 59. Marek Stockinger
37. Petr Rohan
49. Martin Zeman
32. Lukáš Tančinec
47. Tomáš Voráček
50. Tomáš Fiala
10. 10. 17 19:30 DEKAN ONBLACK Serval KPKS 5. 0:13 (0:4)
Hezké fotbalové utkání, ve kterém měly šance oba týmy. Domácí však neproměnili žádnou a hosté v podstatě každou a uštědřili svému soupeři debakl.
ONBLACK Serval KPKS
Filip Šindelář – Lukáš Macháček, Josef Poskočil, David Prouza, Lukáš Tančinec, Tomáš Voráček, Filip Žák vs Josef Řebíček – Jiří Anděl, Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Marek Novák, Vojtěch Plecitý, Jakub Vítek
15. Vojtěch Plecitý
17., 48. Marek Novák
19., 39., 42. Jan Čanda
30., 43., 44., 56. Jakub Vítek
37., 38., 51. Daniel Knespl
26. 9. 17 19:00 METE2 Pavana AK A ONBLACK 4. 3:1 (1:1)
ONBLACK hrálo celý zápas ve 4+1, bojovalo, ale nakonec padlo. Technicky skvěle hrající Pavaně podlehlo 1:3. Jakub Brada, Jan Brada
Pavana AK A ONBLACK
Václav Pechanec – Tomáš Dragoun, Jakub Grafnetr, Patrik Icik, Petr Icik, Martin Jiráň, Petr Kardinál, Pavel Korček vs Filip Šindelář – Lukáš Tančinec, Petr Vlk, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček
20., 37. Tomáš Dragoun
49. Martin Jiráň
9. Petr Vlk
19. 9. 17 19:00 P2 ONBLACK Palouk SK 3. 2:8 (0:3)
Hosté celý zápas dominovali, domácí se víceméně jenom bránili, i když dva góly z brejků je v 52. minutě přiblížily na skóre 2:4. Hosté však v závěru čtyřmi góly během čtyř minut zápas rozhodli. Zasloužené vítězství, hezký fotbal bez karet.
ONBLACK Palouk SK
Filip Šindelář – Lubomír Krůta, Josef Poskočil, Lukáš Tančinec, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček, Richard Zandt vs Aleš Rychlý – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Martin Kopecký, Milan Lípa, Mikhail Svanidze
45. Miroslav Žáček
52. Tomáš Voráček
13., 27., 40. Tomáš Dlabal
20., 55., 56. Martin Kopecký
54. Jiří Böhm
58. Milan Lípa
12. 9. 17 19:30 HOSTI Torolka ONBLACK 2. 5:1 (1:0)
Zápas hraný v prvním poločase v obrovském tempu, domácí ale využili jen jednu ze šancí, kterých měli více než hosté. Ve druhé půli polevili a nechali hosty vyrovnat, avšak ke konci utkání se potvrdila jejich převaha i gólově. Vítězství Torolky bylo zasloužené. Krásný fotbal bez faulů.
Torolka ONBLACK
Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl, Michal Vomáčka vs Richard Zandt – David Kubík, Lukáš Macháček, Josef Poskočil, Lukáš Tančinec, Petr Vlk, Tomáš Voráček, Filip Žák
13. Jakub Traxmandl
42. Tomáš Pressl
50., 52. Pavel Čermák
58. David Baran
34. Lukáš Tančinec
5. 9. 17 18:15 MIKU1 F.C.K. ONBLACK 1. 6:1 (5:1)
Jednoznačné utkání.
F.C.K. ONBLACK
Pavel Monhart – David Broďák, Erik Heimlich, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Tomáš Fiala – Lukáš Macháček, Josef Poskočil, David Prouza, Filip Šindelář, Petr Vlk, Tomáš Voráček, Filip Žák