11. Alkohol Vršovice FC 11 4 1 6 39:38 3

Po 11.9.17 18:15 MIKU2 Klub odložených mužů Kontis 1.FC   (HL6A)
Po 11.9.17 19:30 MIKU2 Tyran Saens 1.FC VET A Flamengo CR VET   (VL2A)
Po 11.9.17 20:45 MIKU2 Díky čau FC Pražská legie 2000   (HL6A)
Po 2.10.17 18:15 MIKU4 Puk PFC Havri Havri   (HL5A)
Po 2.10.17 19:30 MIKU4 G.I.C La Plate de Cünde Libčice FC   (HL2A)
Po 2.10.17 20:45 MIKU4 Pražská legie 2000 Klub odložených mužů   (HL6A)

28. 11. 17 20:15 ZABEH Absinth Tatran Válec 11. 9:3 (6:2)
Absinth měl skvěle organizovanou obranu a góly dával z dobře sehraných akcí. Janča
Absinth Tatran Válec
Michael Štván – Ladislav Just, Jiří Medvec, Martin Moník, Petr Rohan, František Sklenář, Marek Stockinger, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
58. Pavel Pastorčák
14. 11. 17 20:45 BECH Tatran Válec Serval KPKS 10. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Zasloužená remíza. Jiří Mack, Jakub Bára
Tatran Válec Serval KPKS
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Filip Koudelka vs Martin Vaňourek – Jiří Anděl, Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Jakub Vítek
29. Marek Dastych 40 Petr Houra 36. Vojtěch Plecitý
7. 11. 17 19:00 METE2 Pavana AK A Tatran Válec 9. 3:3 (1:1)
Důrazné a velmi útočné utkání hrané nahoru dolů. Domácí trestuhodně zahodili závěrečnou přesilovku, když sice dvakrát skórovali, ale nechali Tatran vždy vyrovnat. Šťástka
Pavana AK A Tatran Válec
Tomáš Kubík – Tomáš Dragoun, Jakub Grafnetr, Patrik Icik, Petr Icik, Martin Jiráň, Pavel Korček, Lukáš Kříž, Petr Slanina vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Filip Koudelka, Pavel Pastorčák
59. Filip Koudelka
31. 10. 17 20:45 BECH Tatran Válec Palouk SK 8. 2:5 (1:4)
Zápas dobré úrovně rozhodli hráči Palouku důraznější koncovkou.
Tatran Válec Palouk SK
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Petr Houra, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Aleš Rychlý – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Mikhail Svanidze
28., 59. Marek Dastych 4., 29., 50. Jiří Böhm
5. Tomáš Dlabal
17. Patrik Breškovec
24. 10. 17 20:45 BECH ONBLACK Tatran Válec 7. 3:2 (1:2)
Velmi fotbalový zápas. V závěru byli šťastnější Onblack. Jedlička
ONBLACK Tatran Válec
Richard Zandt – Josef Poskočil, Filip Šindelář, Lukáš Tančinec, Tomáš Voráček, Miroslav Žáček, Filip Žák vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
18., 58. Miroslav Žáček
42. Tomáš Voráček
5. Petr Ondřejíček
25. Petr Dlouhý
17. 10. 17 20:45 BECH Tatran Válec F.C.K. 6. 2:2 (0:1)
Pěkné utkání hrané nahoru dolů. V první půli byli FCK trošku lepším týmem - více chtěli hrát, a tak šli zaslouženě do vedení. Ve druhé půli Tatran pomalu přebíral iniciativu, kousnul se a zápas otočil. Když už to vypadalo na jeho vítězství, dali si hráči v závěru smolně vlastní gól.
Tatran Válec F.C.K.
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs David Monhart – Michal Česák, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Tomáš Otta, Jaromír Šolc
42., 58. Petr Ondřejíček 24. Matěj Kubíček
59. OG
10. 10. 17 20:45 BECH Friends Prague Tatran Válec 5. 1:3 (1:0)
Domácí hrozili z brejku, jeden v prvním poločase využili a po půli vedli 1:0. Tatran se však ve druhé půli zvedl a zápas otočil.
Friends Prague Tatran Válec
Lukáš Jarco – Jakub Běhalík, Jan Behro, Václav Macháň, David Nulíček, Daniel Ungermann, Michal Zajíček vs Robert Johánek – Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
19. Daniel Ungermann 31. Petr Dlouhý
41. Marek Dastych
42. Petr Ondřejíček
26. 9. 17 20:45 BECH Tatran Válec Demoliční četa 4. 8:1 (4:1)
Tatran Válec byl jasně lepším týmem, o čemž svědčí i konečný výsledek. Marek Mach
Tatran Válec Demoliční četa
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Petr Beer – David Brdek, Jaroslav Dobrý, Pavel Kerbl, František Koďousek, Jan Kryštof, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
8., 49. Lukáš Dlouhý
12. Filip Koudelka
16. Vilém Hanzlík
20., 32., 47. Petr Ondřejíček
33. Petr Dlouhý
27. Jan Kryštof 52. Jaroslav Dobrý
19. 9. 17 20:45 BECH HNK Praha FC Tatran Válec 3. 2:6 (1:2)
Hostující Tatran byl od začátku lepším týmem, domácí se moc nedostávali do zakončení. Hrál se velmi dynamický a kombinační fotbal. Skóre mluví za vše.
HNK Praha FC Tatran Válec
Ondřej Kopecký – Václav Felgr, Vladimír Fišar, Josef Jonáš, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák
17., 42. Vojtěch Luhan 10. Petr Houra
29., 34. Petr Dlouhý
45., 59. Vilém Hanzlík
49. Marek Dastych
12. 9. 17 20:45 BECH Tatran Válec Alkohol Vršovice FC 2. 3:1 (1:1)
Utkání zlomila červená karta, domácí se v závěrečné přesilovce dokázali prosadit. Šťástka
Tatran Válec Alkohol Vršovice FC
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs Marek Šlingr – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Stephen Burks, Pavel Pták, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach, Jan Záhlava
28., 56. Filip Koudelka
54. Petr Ctibor
15. Levan Bokeria 45. Adam Bielawski
5. 9. 17 20:45 BECH Tatran Válec Torolka 1. 2:5 (0:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém Torolka podala týmovější a bojovnější výkon. Byla efektivní v zakončení a zaslouženě vyhrála. Vostatek