Rozpis pískání, 5. liga, skupina D

Penco FC

Čt 14.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 14.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 14.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 2.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 2.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 2.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Emperators

Po 18.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 18.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 18.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 16.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 16.10. 20:45 Hanspaulka HANSP

STS Chvojkovice - Brod

Pa 15.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 15.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 19.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 19.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 19.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

!nBev Tigers

Čt 26.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 26.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 26.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 13.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 13.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 13.11. 20:45 Mikulova MIKU4

GK Ohradní

Út 31.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 31.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 31.10. 20:45 Mikulova MIKU2
St 22.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 22.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 22.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Kříženeček

Út 26.9. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 26.9. 20:30 Motorlet MOTO3
Po 27.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 27.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 27.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Gólostroje FC

Út 3.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 3.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 30.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 30.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 30.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Dirty Bastards

Út 17.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 17.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 17.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Čt 16.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 16.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 16.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Barclays

Čt 14.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 14.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 5.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 5.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 23.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 23.10. 19:15 Hrabákova HRAB3

Unreal Students FC

Út 19.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 19.9. 20:30 Motorlet MOTO2
Po 9.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 9.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 30.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 30.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR

Alibi

Po 11.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 11.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 11.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 16.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 16.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 16.10. 20:45 Mikulova MIKU1

GE Team

Út 12.9. 19:00 Pražačka P3
Út 12.9. 20:15 Pražačka P3
Po 9.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Po 9.10. 20:30 Motorlet MOTO2
Pa 1.12. 18:45 Děkanka DEKAN
Pa 1.12. 20:00 Děkanka DEKAN