Seznam týmů, 5. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
STS Chvojkovice - Brod oranžová, červená
Penco FC žlutá, černo-šedá
Kříženeček červená, oranžová
Unreal Students FC bílá, fialová
Emperators červeno-modrá, modro-bílá
GE Team černá
GK Ohradní bílo-modrá, žlutá
Dirty Bastards černá
Gólostroje FC modrá, bílo-modrá
Barclays modrá, bílá
Alibi oranžovo-černá, černo-bílá
!nBev Tigers černá, červená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
GE TeamGK Ohradní St 6.9. 18:00 HRAB2
!nBev TigersSTS Chvojkovice - Brod St 6.9. 18:15 MIKU4
Gólostroje FCUnreal Students FC St 6.9. 19:15 HRAB3
Dirty BastardsEmperators St 6.9. 19:30 CESMI
AlibiPenco FC St 6.9. 20:45 TEMPO
BarclaysKříženeček St 6.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Penco FCBarclays St 13.9. 18:15 MIKU2
EmperatorsGE Team St 13.9. 20:00 ARIT
!nBev TigersAlibi St 13.9. 20:45 TEMPO
STS Chvojkovice - BrodGK Ohradní St 13.9. 20:45 MIKU4
KříženečekGólostroje FC St 13.9. 20:45 NOVOB
Unreal Students FCDirty Bastards Po 18.9. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
AlibiSTS Chvojkovice - Brod St 20.9. 20:45 TEMPO
GK OhradníEmperators St 27.9. 18:00 HRAB1
Gólostroje FCPenco FC St 27.9. 18:15 MIKU1
GE TeamUnreal Students FC St 27.9. 19:30 NOVOB
Dirty BastardsKříženeček St 27.9. 20:45 NOVOB
Barclays!nBev Tigers St 27.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
!nBev TigersGólostroje FC St 4.10. 18:00 HRAB2
Penco FCDirty Bastards St 4.10. 18:00 HRAB1
Unreal Students FCGK Ohradní St 4.10. 18:15 LITVI
AlibiBarclays St 4.10. 20:45 TEMPO
KříženečekGE Team St 4.10. 20:45 NOVOB
STS Chvojkovice - BrodEmperators St 4.10. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
BarclaysSTS Chvojkovice - Brod St 11.10. 19:15 HRAB3
Dirty Bastards!nBev Tigers St 11.10. 19:30 HANSP
EmperatorsUnreal Students FC St 11.10. 20:00 ARIT
GK OhradníKříženeček St 11.10. 20:45 NOVOB
GE TeamPenco FC St 11.10. 20:45 HOSTI
Gólostroje FCAlibi St 11.10. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
BarclaysGólostroje FC St 18.10. 18:00 HRAB2
Penco FCGK Ohradní St 18.10. 19:15 HRAB3
STS Chvojkovice - BrodUnreal Students FC St 18.10. 19:30 LITVI
AlibiDirty Bastards St 18.10. 20:45 TEMPO
KříženečekEmperators St 18.10. 20:45 NOVOB
!nBev TigersGE Team Čt 19.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
GK Ohradní!nBev Tigers St 25.10. 18:00 HRAB2
EmperatorsPenco FC St 25.10. 19:30 STOD
Gólostroje FCSTS Chvojkovice - Brod St 25.10. 19:30 NOVOB
Unreal Students FCKříženeček St 25.10. 20:45 NOVOB
GE TeamAlibi St 25.10. 20:45 TEMPO
Dirty BastardsBarclays St 25.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Gólostroje FCDirty Bastards St 1.11. 18:15 DEKAN
BarclaysGE Team St 1.11. 18:15 MIKU4
!nBev TigersEmperators St 1.11. 19:30 HOSTI
Penco FCUnreal Students FC St 1.11. 20:15 P3
AlibiGK Ohradní St 1.11. 20:45 TEMPO
STS Chvojkovice - BrodKříženeček St 1.11. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
GE TeamGólostroje FC St 8.11. 18:15 MIKU4
GK OhradníBarclays St 8.11. 19:15 HRAB3
Dirty BastardsSTS Chvojkovice - Brod St 8.11. 19:30 HANSP
KříženečekPenco FC St 8.11. 20:45 NOVOB
Unreal Students FC!nBev Tigers St 8.11. 20:45 LITVI
EmperatorsAlibi St 8.11. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsGE Team St 15.11. 18:15 HANSP
STS Chvojkovice - BrodPenco FC St 15.11. 18:15 MIKU3
Gólostroje FCGK Ohradní St 15.11. 19:15 HRAB1
AlibiUnreal Students FC St 15.11. 20:45 TEMPO
!nBev TigersKříženeček St 15.11. 20:45 NOVOB
BarclaysEmperators Po 20.11. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
GE TeamSTS Chvojkovice - Brod St 29.11. 20:00 ARIT
Penco FC!nBev Tigers St 29.11. 20:15 METE2
Unreal Students FCBarclays St 29.11. 20:15 P3
EmperatorsGólostroje FC St 29.11. 20:15 P2
GK OhradníDirty Bastards St 29.11. 20:15 P1
KříženečekAlibi St 29.11. 20:45 TEMPO