Út 26.9.17 19:15 MOTO3 Nova LFC B Killing power FC   (HL7C)
Út 26.9.17 20:30 MOTO3 Rudý teror Jedna noha netleská   (HL8B)
Po 27.11.17 18:00 SCBEC Studenti Praha FC VET Premiéra TV - Nowatron   (VL3A)
Po 27.11.17 19:15 SCBEC Erko Kbely UTS Vršovice   (HL2A)
Po 27.11.17 20:30 SCBEC Felix club Stars beer   (HL5B)

29. 11. 17 20:45 TEMPO Kříženeček Alibi 11. 2:8 (2:3)
Utkání, do kterého vstoupili lépe domácí, kteří byli hladovější. Hosté se dostávali do hry pomaleji, zato od 15. minuty hráli naplno. Do přestávky vyrovnali a ve druhé polovině dominovali.
Kříženeček Alibi
Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Jiří Panocha, Rudolf Stein vs Karel Zacharda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Jakub Kompert, Tomáš Kratochvíl, Michal Šalanda, Jiří Tourek
56. Jiří Tourek
15. 11. 17 20:45 zzNOVOB !nBev Tigers Kříženeček 10. 4:3 (1:3)
Technické utkání, štěstí se přiklonilo na stranu domácích, kteří tomu obětovali více úsilí. Tomáš Fuchs
!nBev Tigers Kříženeček
Remigiusz Nowak – Erik Fišera, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Petr Kuruc, Alan Dimas Lujan, Paulo Machado, Sven Weenink vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Martin Vlasák
27. Marek Čermák
8. 11. 17 20:45 zzNOVOB Kříženeček Penco FC 9. 4:2 (2:1)
Domácí Kříženeček dobře zná svoje hřiště a utkání na kluzském hřišti lépe "ubruslil".
Kříženeček Penco FC
Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Martin Vlasák vs Filip Bari – Patrik Baláž, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Jiří Sedláček, Michal Voith
12., 51. Adam Černý
18., 45. Martin Vlasák
8., 39. Filip Bari
1. 11. 17 20:45 zzNOVOB STS Chvojkovice - Brod Kříženeček 8. 6:0 (0:1)
Zápas byl předčasně ukončen v 60. minutě, vyloučený hráč soustavně narušoval další průběh utkání.
STS Chvojkovice - Brod Kříženeček
Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Michal Opravil, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Martin Vlasák
43. Tomáš Váňa
60. Jakub Hrubeš
29. Ladislav Kurucz
35. Marek Čermák
60. Ladislav Kurucz
25. 10. 17 20:45 zzNOVOB Unreal Students FC Kříženeček 7. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil přesněji zakončující tým Kříženeček. Trnka
Unreal Students FC Kříženeček
Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Marek Nečas, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein
15. Rudolf Stein
41. Adam Černý
18. 10. 17 20:45 zzNOVOB Kříženeček Emperators 6. 2:1 (2:0)
Tým hostů byl od první minuty jednoznačně lepší. I když se Emperators snažili o střely, první dva góly v prvním poločase vstřelil Kříženeček. Ten své vedení udržel až do konce utkání.
Kříženeček Emperators
Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Marek Nečas, Jiří Panocha, Rudolf Stein vs Lukáš Mrňavý – Lukáš Goga, Tomáš Jetelina, Michal Kalina, Jan Lomáz, Václav Profes, Tomáš Slifka
15., 27. Rudolf Stein 49. Michal Kalina
11. 10. 17 20:45 zzNOVOB GK Ohradní A Kříženeček 5. 4:6 (3:2)
Zajímavé utkání, skóre i hru ovládl Kříženeček hrou s brankářem v poli, čemuž GK Ohradní nedokázali čelit a ztratili poločasové vedení i celý zápas. Hošek
GK Ohradní A Kříženeček
Lukáš Hazda – Štěpán Bambula, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček vs Jan Niessner – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein, Martin Vlasák