Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 20:45 | MIKU3 | Opatovští kanonýři FC ALT 1.AK | 11. | 11:2 |
St 6.12.17 | 20:45 | MIKU1 | Medvídkova tlapička Karcinogenní | 11. | 7:2 |
St 6.12.17 | 20:45 | CESMI | Pendula Bona AC Cerveza 18.FC | 11. | 4:4 |
St 6.12.17 | 20:45 | MIKU4 | Ďáblice FK Black bridge elite | 11. | 3:5 |
St 6.12.17 | 20:45 | MIKU2 | U.G.A.R. FC Fešáci ve vatě | 11. | 6:0 k. |
St 6.12.17 | 20:30 | ZAK | Líheň talentů 2015 Sokol Barča Vysočany | 11. | 16:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Medvídkova tlapička | 11 | 10 | 0 | 1 | 84:29 | 20 |
2. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:23 | 17 |
3. | U.G.A.R. FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:16 | 16 |
4. | Líheň talentů 2015 | 11 | 7 | 1 | 3 | 64:33 | 15 |
5. | Karcinogenní | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
6. | ALT 1.AK | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:44 | 10 |
7. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:48 | 10 |
8. | Pendula Bona AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:42 | 9 |
9. | Cerveza 18.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:31 | 8 |
10. | Ďáblice FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:55 | 6 |
11. | Black bridge elite | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:61 | 4 |
12. | Fešáci ve vatě | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 4.9.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Karcinogenní |
Po 11.9.17 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Líheň talentů 2015 |
St 13.9.17 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Ďáblice FK |
St 13.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | HOSTI | Cerveza 18.FC |
Čt 14.9.17 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC |
Čt 14.9.17 | 19:15, 20:30 | MOTO2 | Fešáci ve vatě |
Po 18.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Medvídkova tlapička |
Čt 21.9.17 | 17:00, 18:15, 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC |
Ne 24.9.17 | 16:15, 17:30 | P2 | U.G.A.R. FC |
Út 26.9.17 | 18:15, 19:30 | HANSP | Opatovští kanonýři FC |
Út 26.9.17 | 19:30, 20:45 | LITVI | Sokol Barča Vysočany |
St 4.10.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | ALT 1.AK |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Karel Dombi | Medvídkova tlapička | 20 |
2. | Jiří Kurek | Líheň talentů 2015 | 20 |
3. | Pavel Lajda | Medvídkova tlapička | 16 |
4. | David Hruška | Sean team A | 15 |
5. | Luboš Neveršil | Medvídkova tlapička | 15 |
6. | Jiří Bejček | ALT 1.AK | 11 |
7. | Tomáš Pavlíček | Pendula Bona AC | 9 |
8. | Ondřej Šourek | Medvídkova tlapička | 9 |
9. | Ridan Muradov | U.G.A.R. FC | 9 |
10. | Irakli Kaliiaev | U.G.A.R. FC | 8 |
11. | Josef Hančl | Opatovští kanonýři FC | 8 |
12. | Michal Šušák | Ďáblice FK | 8 |
13. | Lukáš Svoboda | Restaurace U Pecků B | 8 |
14. | Ondřej Horák | Cerveza 18.FC | 8 |
15. | Vojtěch Mentberger | Pendula Bona AC | 8 |
16. | David Adamček | s.Oliver A | 7 |
17. | Martin Beránek | Karcinogenní | 7 |
18. | Ondřej Petrů | Pendula Bona AC | 6 |
19. | Šimon Kubec | Opatovští kanonýři FC | 6 |
20. | Sándor Kohán | U.G.A.R. FC | 6 |