Rozpis pískání, 5. liga, skupina E

Pendula Bona AC

Čt 23.3. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 23.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 23.3. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 28.3. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 28.3. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 28.3. 19:30 Hanspaulka HANSP

Cerveza 18.FC

Út 30.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 30.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 30.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 20.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 20.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 20.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

ALT 1.AK

Út 9.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 9.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 9.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 7.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
St 7.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Karcinogenní

Čt 11.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 11.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 11.5. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 8.6. 18:15 Aritma ARIT
Čt 8.6. 19:30 Aritma ARIT
Čt 8.6. 20:45 Aritma ARIT

Black bridge elite

Út 4.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 4.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 25.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 25.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 15.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 15.5. 20:30 Tempo FC TEMPO

Medvídkova tlapička

Po 27.3. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 27.3. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 27.3. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 30.3. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 30.3. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 30.3. 20:45 Mikulova MIKU1

Ďáblice FK

Út 4.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 4.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 1.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Po 1.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Po 22.5. 19:00 Pražačka P2
Po 22.5. 20:15 Pražačka P2

Fešáci ve vatě

Ne 23.4. 16:15 Pražačka P1
Ne 23.4. 17:30 Pražačka P1
Po 8.5. 18:45 Děkanka DEKAN
Po 8.5. 20:00 Děkanka DEKAN
Čt 1.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 1.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Sokol Barča Vysočany

Pa 24.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 24.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 10.4. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 10.4. 20:15 Motorlet MOTO1

Opatovští kanonýři FC

Čt 13.4. 19:00 Pražačka P1
Čt 13.4. 20:15 Pražačka P1
Út 2.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 2.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 4.6. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 4.6. 17:30 Mikulova MIKU1

Líheň talentů 2015

St 19.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 19.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 25.5. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 25.5. 18:15 Zákostelní ZAK
Pa 16.6. 18:00 Pražačka P3
Pa 16.6. 19:15 Pražačka P3

U.G.A.R. FC

Po 27.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 27.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 27.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 3.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 3.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 3.4. 20:30 Zákostelní ZAK