Rozpis pískání, 5. liga, skupina E

Pendula Bona AC

Čt 14.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 14.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 14.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 21.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 21.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 21.9. 19:30 Hanspaulka HANSP

Cerveza 18.FC

St 13.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 13.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 13.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Út 17.10. 19:00 Pražačka P2
Út 17.10. 20:15 Pražačka P2

ALT 1.AK

St 4.10. 18:15 Mikulova MIKU3
St 4.10. 19:30 Mikulova MIKU3
St 4.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 23.10. 18:15 Aritma ARIT
Po 23.10. 19:30 Aritma ARIT
Po 23.10. 20:45 Aritma ARIT

Karcinogenní

Po 4.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 4.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 4.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 27.11. 18:15 Aritma ARIT
Po 27.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 27.11. 20:45 Aritma ARIT

Black bridge elite

Po 23.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 23.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 23.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 17.11. 08:45 Děkanka DEKAN
Pa 17.11. 10:00 Děkanka DEKAN
Pa 17.11. 11:15 Děkanka DEKAN

Medvídkova tlapička

Po 18.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 18.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 18.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 30.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 30.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 30.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Ďáblice FK

St 13.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 13.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 5.10. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 5.10. 18:15 Zákostelní ZAK
Po 23.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 23.10. 18:15 Hanspaulka HANSP

Fešáci ve vatě

Čt 14.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 14.9. 20:30 Motorlet MOTO2

Sokol Barča Vysočany

Út 26.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 26.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 16.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 16.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Út 14.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 14.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Opatovští kanonýři FC

Út 26.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 26.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 16.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 16.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 6.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 6.11. 20:45 Hanspaulka HANSP

Líheň talentů 2015

Po 11.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 11.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Pa 6.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 6.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 23.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 23.11. 19:30 Děkanka DEKAN

U.G.A.R. FC

Ne 24.9. 16:15 Pražačka P2
Ne 24.9. 17:30 Pražačka P2
Pa 3.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 3.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 22.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 22.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD