Seznam týmů, 5. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Sokol Barča Vysočany červeno-modrá, bílo-zelená
Ďáblice FK oranžová, černá
Pendula Bona AC červeno-černá
Opatovští kanonýři FC modrá, červená
U.G.A.R. FC červená, modrá
Medvídkova tlapička černá
Líheň talentů 2015 černo-růžová
Karcinogenní černá
Fešáci ve vatě červená, žlutá
ALT 1.AK červená, bílá
Cerveza 18.FC žlutá, červená
Black bridge elite černá, bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
KarcinogenníU.G.A.R. FC St 6.9. 18:00 HRAB3
Cerveza 18.FCĎáblice FK St 6.9. 19:30 NOVOB
Líheň talentů 2015Medvídkova tlapička St 6.9. 20:45 MIKU4
Fešáci ve vatěOpatovští kanonýři FC St 6.9. 20:45 MIKU1
ALT 1.AKPendula Bona AC Čt 7.9. 20:45 ZAK
Black bridge eliteSokol Barča Vysočany Čt 7.9. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Opatovští kanonýři FCKarcinogenní St 20.9. 19:15 HRAB3
U.G.A.R. FCLíheň talentů 2015 St 20.9. 19:15 HRAB2
Black bridge eliteCerveza 18.FC St 20.9. 19:30 NOVOB
Pendula Bona ACFešáci ve vatě St 20.9. 19:30 HANSP
Ďáblice FKALT 1.AK Čt 21.9. 20:45 ZAK
Sokol Barča VysočanyMedvídkova tlapička Čt 21.9. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
KarcinogenníPendula Bona AC St 13.9. 18:15 HANSP
Líheň talentů 2015Opatovští kanonýři FC St 27.9. 19:30 HOSTI
Medvídkova tlapičkaU.G.A.R. FC St 27.9. 20:45 MIKU2
Fešáci ve vatěĎáblice FK St 27.9. 20:45 MIKU1
ALT 1.AKBlack bridge elite Čt 28.9. 20:45 ZAK
Cerveza 18.FCSokol Barča Vysočany Čt 28.9. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Black bridge eliteFešáci ve vatě St 4.10. 17:00 NOVOB
Ďáblice FKKarcinogenní St 4.10. 19:30 NOVOB
Pendula Bona ACLíheň talentů 2015 St 4.10. 19:30 HANSP
Opatovští kanonýři FCMedvídkova tlapička St 4.10. 20:45 MIKU2
Cerveza 18.FCALT 1.AK Čt 5.10. 20:45 ZAK
Sokol Barča VysočanyU.G.A.R. FC Čt 5.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Fešáci ve vatěCerveza 18.FC St 11.10. 17:00 DEKAN
U.G.A.R. FCOpatovští kanonýři FC St 11.10. 18:00 HRAB3
KarcinogenníBlack bridge elite St 11.10. 18:00 HRAB2
Medvídkova tlapičkaPendula Bona AC St 11.10. 20:45 MIKU2
Líheň talentů 2015Ďáblice FK St 11.10. 20:45 LITVI
ALT 1.AKSokol Barča Vysočany Čt 12.10. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Cerveza 18.FCKarcinogenní St 18.10. 18:00 HRAB3
Pendula Bona ACU.G.A.R. FC St 18.10. 19:30 HANSP
Black bridge eliteLíheň talentů 2015 St 18.10. 20:45 LITVI
Ďáblice FKMedvídkova tlapička St 18.10. 20:45 MIKU1
ALT 1.AKFešáci ve vatě Čt 19.10. 17:00 ZAK
Sokol Barča VysočanyOpatovští kanonýři FC Čt 19.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
U.G.A.R. FCĎáblice FK St 25.10. 18:00 HRAB3
Opatovští kanonýři FCPendula Bona AC St 25.10. 19:30 HANSP
Líheň talentů 2015Cerveza 18.FC St 25.10. 20:30 SCBEC
Medvídkova tlapičkaBlack bridge elite St 25.10. 20:45 MIKU2
Fešáci ve vatěSokol Barča Vysočany St 25.10. 20:45 MIKU1
KarcinogenníALT 1.AK Čt 26.10. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ďáblice FKOpatovští kanonýři FC St 1.11. 19:30 LITVI
Fešáci ve vatěKarcinogenní St 1.11. 20:45 MIKU1
Cerveza 18.FCMedvídkova tlapička St 1.11. 20:45 MIKU2
Black bridge eliteU.G.A.R. FC St 1.11. 20:45 HOSTI
ALT 1.AKLíheň talentů 2015 Čt 2.11. 20:45 ZAK
Sokol Barča VysočanyPendula Bona AC Čt 2.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
U.G.A.R. FCCerveza 18.FC St 15.11. 19:15 HRAB2
Pendula Bona ACĎáblice FK St 15.11. 19:30 HANSP
Opatovští kanonýři FCBlack bridge elite St 15.11. 20:15 ZABEH
Medvídkova tlapičkaALT 1.AK St 15.11. 20:45 MIKU2
Líheň talentů 2015Fešáci ve vatě St 15.11. 20:45 MIKU1
KarcinogenníSokol Barča Vysočany Čt 16.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
KarcinogenníLíheň talentů 2015 St 22.11. 19:00 ZABEH
Cerveza 18.FCOpatovští kanonýři FC St 22.11. 19:15 HRAB1
Black bridge elitePendula Bona AC St 22.11. 20:00 ARIT
Fešáci ve vatěMedvídkova tlapička St 22.11. 20:45 MIKU1
ALT 1.AKU.G.A.R. FC Čt 23.11. 20:45 ZAK
Sokol Barča VysočanyĎáblice FK Čt 23.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Líheň talentů 2015Sokol Barča Vysočany St 6.12. 20:30 ZAK
Ďáblice FKBlack bridge elite St 6.12. 20:45 MIKU4
Pendula Bona ACCerveza 18.FC St 6.12. 20:45 CESMI
Opatovští kanonýři FCALT 1.AK St 6.12. 20:45 MIKU3
U.G.A.R. FCFešáci ve vatě St 6.12. 20:45 MIKU2
Medvídkova tlapičkaKarcinogenní St 6.12. 20:45 MIKU1