Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 20:45 | MIKU4 | Ďáblice FK Black bridge elite | 11. | 3:5 |
St 22.11.17 | 20:00 | ARIT | Black bridge elite Pendula Bona AC | 10. | 2:10 |
St 15.11.17 | 20:15 | ZABEH | Opatovští kanonýři FC Black bridge elite | 9. | 8:1 |
St 1.11.17 | 20:45 | HOSTI | Black bridge elite U.G.A.R. FC | 8. | 1:9 |
St 25.10.17 | 20:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Black bridge elite | 7. | 14:3 |
St 18.10.17 | 20:45 | LITVI | Black bridge elite Líheň talentů 2015 | 6. | 2:6 |
St 11.10.17 | 18:00 | HRAB2 | Karcinogenní Black bridge elite | 5. | 3:1 |
St 4.10.17 | 17:00 | zzNOVOB | Black bridge elite Fešáci ve vatě | 4. | 6:0 k. |
Čt 28.9.17 | 20:45 | ZAK | ALT 1.AK Black bridge elite | 3. | 2:4 |
St 20.9.17 | 19:30 | zzNOVOB | Black bridge elite Cerveza 18.FC | 2. | 3:2 |
Čt 7.9.17 | 20:45 | HOSTI | Black bridge elite Sokol Barča Vysočany | 1. | 5:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Medvídkova tlapička | 11 | 10 | 0 | 1 | 84:29 | 20 |
2. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:23 | 17 |
3. | U.G.A.R. FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:16 | 16 |
4. | Líheň talentů 2015 | 11 | 7 | 1 | 3 | 64:33 | 15 |
5. | Karcinogenní | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
6. | ALT 1.AK | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:44 | 10 |
7. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:48 | 10 |
8. | Pendula Bona AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:42 | 9 |
9. | Cerveza 18.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:31 | 8 |
10. | Ďáblice FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:55 | 6 |
11. | Black bridge elite | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:61 | 4 |
12. | Fešáci ve vatě | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 23.10.17 | 18:15 | HOSTI | Legends are back Weekend Warriors FC (HL7B) |
Po 23.10.17 | 19:30 | HOSTI | Berlusconi SV Green shock FC (HL6B) |
Po 23.10.17 | 20:45 | HOSTI | Planners Prague FC B Primitives Prague FC (HL8B) |
Pá 17.11.17 | 08:45 | DEKAN | Alej FK B Homogen 1.FC A (HL6J) |
Pá 17.11.17 | 10:00 | DEKAN | City Lhotka FC Nádhera (HL6J) |
Pá 17.11.17 | 11:15 | DEKAN | Cosmo Hagibor FC Příkopy FC (HL8K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Černý Tomáš | 9 | 5 |
Černý Václav | 9 | 5 |
Chaklosh Andriy | 9 | 3 |
Matějka Lukáš | 1 | 0 |
Nebeský Pavel | 8 | 0 |
Svoboda Lukáš | 7 | 8 |
Taussig Patrik | 8 | 1 |
Valenta Pavel | 2 | 0 |
Valenta Petr | 10 | 1 |
Valenta Vítězslav | 5 | 1 |
Zientek Libor | 6 | 3 |