Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 20:30 | ZAK | Líheň talentů 2015 Sokol Barča Vysočany | 11. | 16:2 |
St 22.11.17 | 19:00 | ZABEH | Karcinogenní Líheň talentů 2015 | 10. | 6:9 |
St 15.11.17 | 20:45 | MIKU1 | Líheň talentů 2015 Fešáci ve vatě | 9. | 6:0 k. |
Čt 2.11.17 | 20:45 | ZAK | ALT 1.AK Líheň talentů 2015 | 8. | 3:8 |
St 25.10.17 | 20:30 | SCBEC | Líheň talentů 2015 Cerveza 18.FC | 7. | 0:6 |
St 18.10.17 | 20:45 | LITVI | Black bridge elite Líheň talentů 2015 | 6. | 2:6 |
St 11.10.17 | 20:45 | LITVI | Líheň talentů 2015 Ďáblice FK | 5. | 4:4 |
St 4.10.17 | 19:30 | HANSP | Pendula Bona AC Líheň talentů 2015 | 4. | 3:2 |
St 27.9.17 | 19:30 | HOSTI | Líheň talentů 2015 Opatovští kanonýři FC | 3. | 3:4 |
St 20.9.17 | 19:15 | HRAB2 | U.G.A.R. FC Líheň talentů 2015 | 2. | 0:1 |
St 6.9.17 | 20:45 | MIKU4 | Líheň talentů 2015 Medvídkova tlapička | 1. | 9:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Medvídkova tlapička | 11 | 10 | 0 | 1 | 84:29 | 20 |
2. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:23 | 17 |
3. | U.G.A.R. FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:16 | 16 |
4. | Líheň talentů 2015 | 11 | 7 | 1 | 3 | 64:33 | 15 |
5. | Karcinogenní | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
6. | ALT 1.AK | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:44 | 10 |
7. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:48 | 10 |
8. | Pendula Bona AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:42 | 9 |
9. | Cerveza 18.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:31 | 8 |
10. | Ďáblice FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:55 | 6 |
11. | Black bridge elite | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:61 | 4 |
12. | Fešáci ve vatě | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 11.9.17 | 18:00 | HRAB1 | Jawa-Suprtechno A Bílý lev CF SUP (SVL3A) |
Po 11.9.17 | 19:15 | HRAB1 | AG team Tlakové galoše (HL6A) |
Pá 6.10.17 | 18:15 | zzNOVOB | Real Prd TJ Bohemia Chips 1980 (HL8J) |
Pá 6.10.17 | 19:30 | zzNOVOB | Elita národa TJ Vocasuna CA (HL8J) |
Čt 23.11.17 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda VET Notorkros FK VET (VL2B) |
Čt 23.11.17 | 19:30 | DEKAN | VSK MFF UK Praha VET A PH Servis (VL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Adamček David | 9 | 7 |
Čermák Michal | 6 | 0 |
Hromas Lukáš | 9 | 4 |
Hruška David | 9 | 15 |
Janda Petr | 7 | 5 |
Jonáš Tibor | 9 | 2 |
Kučera Miroslav | 4 | 0 |
Kurek Jiří | 10 | 20 |
Vihan Vojtěch | 7 | 3 |
Vlk Daniel | 5 | 2 |
Vlk Jan | 8 | 5 |