Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 20:45 | MIKU1 | Medvídkova tlapička Karcinogenní | 11. | 7:2 |
St 22.11.17 | 20:45 | MIKU1 | Fešáci ve vatě Medvídkova tlapička | 10. | 0:6 k. |
St 15.11.17 | 20:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička ALT 1.AK | 9. | 11:2 |
St 1.11.17 | 20:45 | MIKU2 | Cerveza 18.FC Medvídkova tlapička | 8. | 1:6 |
St 25.10.17 | 20:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Black bridge elite | 7. | 14:3 |
St 18.10.17 | 20:45 | MIKU1 | Ďáblice FK Medvídkova tlapička | 6. | 5:12 |
St 11.10.17 | 20:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Pendula Bona AC | 5. | 7:1 |
St 4.10.17 | 20:45 | MIKU2 | Opatovští kanonýři FC Medvídkova tlapička | 4. | 4:6 |
St 27.9.17 | 20:45 | MIKU2 | Medvídkova tlapička U.G.A.R. FC | 3. | 6:2 |
Čt 21.9.17 | 20:45 | HOSTI | Sokol Barča Vysočany Medvídkova tlapička | 2. | 0:6 k. |
St 6.9.17 | 20:45 | MIKU4 | Líheň talentů 2015 Medvídkova tlapička | 1. | 9:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Medvídkova tlapička | 11 | 10 | 0 | 1 | 84:29 | 20 |
2. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:23 | 17 |
3. | U.G.A.R. FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:16 | 16 |
4. | Líheň talentů 2015 | 11 | 7 | 1 | 3 | 64:33 | 15 |
5. | Karcinogenní | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
6. | ALT 1.AK | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:44 | 10 |
7. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:48 | 10 |
8. | Pendula Bona AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:42 | 9 |
9. | Cerveza 18.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:31 | 8 |
10. | Ďáblice FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:55 | 6 |
11. | Black bridge elite | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:61 | 4 |
12. | Fešáci ve vatě | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 18.9.17 | 18:15 | MIKU1 | Blesk VK B Ya Basta! A (HL8C) |
Po 18.9.17 | 19:30 | MIKU1 | V.S.P.S.V.S. Kontis 1.FC (HL6A) |
Po 18.9.17 | 20:45 | MIKU1 | Vojenské lesy Orange Predators A (HL3A) |
Po 30.10.17 | 18:15 | MIKU1 | DS SK Orion Praha Cormoran FC UVL (UVL1A) |
Po 30.10.17 | 19:30 | MIKU1 | Zelená liška TJ SUP A Tučňáci SUP A (SVL1A) |
Po 30.10.17 | 20:45 | MIKU1 | Vojenské lesy Torpedo Ohrobec SKA (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brož Jaroslav | 9 | 1 |
Dombi Karel | 8 | 20 |
Kajaba Michal | 7 | 2 |
Lajda Pavel | 9 | 16 |
Neveršil Luboš | 9 | 15 |
Pajaziti David | 3 | 0 |
Psutka Ondřej | 7 | 1 |
Rözler Adam | 9 | 4 |
Šourek Ondřej | 8 | 9 |
Vacík Matouš | 7 | 4 |