Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 20:45 | MIKU3 | Opatovští kanonýři FC ALT 1.AK | 11. | 11:2 |
St 22.11.17 | 19:15 | HRAB1 | Cerveza 18.FC Opatovští kanonýři FC | 10. | 1:2 |
St 15.11.17 | 20:15 | ZABEH | Opatovští kanonýři FC Black bridge elite | 9. | 8:1 |
St 1.11.17 | 19:30 | LITVI | Ďáblice FK Opatovští kanonýři FC | 8. | 3:3 |
St 25.10.17 | 19:30 | HANSP | Opatovští kanonýři FC Pendula Bona AC | 7. | 6:0 k. |
Čt 19.10.17 | 20:45 | HOSTI | Sokol Barča Vysočany Opatovští kanonýři FC | 6. | 6:3 |
St 11.10.17 | 18:00 | HRAB3 | U.G.A.R. FC Opatovští kanonýři FC | 5. | 0:1 |
St 4.10.17 | 20:45 | MIKU2 | Opatovští kanonýři FC Medvídkova tlapička | 4. | 4:6 |
St 27.9.17 | 19:30 | HOSTI | Líheň talentů 2015 Opatovští kanonýři FC | 3. | 3:4 |
St 20.9.17 | 19:15 | HRAB3 | Opatovští kanonýři FC Karcinogenní | 2. | 3:1 |
St 6.9.17 | 20:45 | MIKU1 | Fešáci ve vatě Opatovští kanonýři FC | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Medvídkova tlapička | 11 | 10 | 0 | 1 | 84:29 | 20 |
2. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 51:23 | 17 |
3. | U.G.A.R. FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 43:16 | 16 |
4. | Líheň talentů 2015 | 11 | 7 | 1 | 3 | 64:33 | 15 |
5. | Karcinogenní | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:34 | 11 |
6. | ALT 1.AK | 11 | 5 | 0 | 6 | 36:44 | 10 |
7. | Sokol Barča Vysočany | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:48 | 10 |
8. | Pendula Bona AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 41:42 | 9 |
9. | Cerveza 18.FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:31 | 8 |
10. | Ďáblice FK | 11 | 2 | 2 | 7 | 28:55 | 6 |
11. | Black bridge elite | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:61 | 4 |
12. | Fešáci ve vatě | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 26.9.17 | 18:15 | HANSP | TBC Lachtan VET Kikina bar 1.FC VET (VL4D) |
Út 26.9.17 | 19:30 | HANSP | Tučňáci SUP B Berger club SUP (SVL2B) |
Po 16.10.17 | 19:00 | METE1 | Arabská Celtic THK (HL5A) |
Po 16.10.17 | 20:15 | METE1 | Valník Pražačka seniors A (SVL2A) |
Po 6.11.17 | 19:30 | HANSP | Orgasmico L.S.D. Admira 97 (HL6B) |
Po 6.11.17 | 20:45 | HANSP | Libčice FC MVS Vršovice A (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dočekal Petr | 5 | 1 |
Hančl Josef | 9 | 8 |
Kubec Šimon | 9 | 6 |
Lačík Matěj | 9 | 4 |
Mareček Jan | 9 | 6 |
Mezentsev Valery | 8 | 1 |
Pilík Martin | 8 | 5 |
Šimeček Jakub | 9 | 5 |
Šimeček Michal | 8 | 1 |
Smutný Robert | 8 | 1 |
Svoboda Lukáš | 4 | 1 |