Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

Fugas CF A

St 20.9. 19:00 Pražačka P3
St 20.9. 19:00 Pražačka P2
St 20.9. 19:00 Pražačka P1
St 20.9. 20:15 Pražačka P3
St 20.9. 20:15 Pražačka P2
St 20.9. 20:15 Pražačka P1

Lucián FC B

Út 12.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 12.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 12.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 2.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 2.10. 20:45 Hanspaulka HANSP

GoGo 1.NC

Út 19.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 19.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 19.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 18.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 18.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Banana Chiquíta

St 20.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 20.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 20.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 10.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 10.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 10.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Gumídci Méďové FC

St 20.9. 18:15 Litvínovská LITVI
St 20.9. 19:30 Litvínovská LITVI
St 20.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 10.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 10.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 10.10. 20:45 Mikulova MIKU4

TBC Lachtan A

Čt 28.9. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 28.9. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 28.9. 20:45 Zákostelní ZAK
Út 24.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 24.10. 20:15 Meteor 8 METE2

Bílá pohroma

Út 26.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 26.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 15.11. 18:15 Litvínovská LITVI
St 15.11. 19:30 Litvínovská LITVI
St 15.11. 20:45 Litvínovská LITVI

Lužinýýý Boys

St 18.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 18.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 18.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 6.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 6.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 6.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

R.I.P. B

Pa 15.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 15.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 6.10. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 6.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 31.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 31.10. 20:30 Motorlet MOTO3

Yellow Dildos A

Po 18.9. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 18.9. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 9.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 9.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 31.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 31.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Sporčestr City FC

Po 11.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 11.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 11.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 18.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 18.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 18.9. 20:15 Záběhlice ZABEH

Kluci z Vršovic

Po 18.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 18.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 10.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 10.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 31.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 31.10. 20:30 Motorlet MOTO1