Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

Fugas CF A

St 12.4. 19:00 Pražačka P2
St 12.4. 19:00 Pražačka P1
St 12.4. 19:00 Pražačka P3
St 12.4. 20:15 Pražačka P1
St 12.4. 20:15 Pražačka P3
St 12.4. 20:15 Pražačka P2

Lucián FC B

St 5.4. 18:15 Děkanka DEKAN
St 5.4. 19:30 Děkanka DEKAN
St 5.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 8.5. 17:45 Meteor 8 METE1
Po 8.5. 19:00 Meteor 8 METE1

GoGo 1.NC

Po 20.3. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 20.3. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 8.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 8.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 8.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Banana Chiquíta

Pa 2.6. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 2.6. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 2.6. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 22.6. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 22.6. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 22.6. 20:45 Mikulova MIKU4

Gumídci Méďové FC

Čt 23.3. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 23.3. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 23.3. 20:45 Mikulova MIKU4
St 21.6. 18:15 Mikulova MIKU1
St 21.6. 19:30 Mikulova MIKU1
St 21.6. 20:45 Mikulova MIKU1

TBC Lachtan A

Út 9.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 9.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 9.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 30.5. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 30.5. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 30.5. 20:45 Mikulova MIKU3

Bílá pohroma

St 10.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 10.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 10.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 7.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 7.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 7.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Lužinýýý Boys

St 22.3. 18:00 Štěrboholy STER1
St 22.3. 19:15 Štěrboholy STER1
St 22.3. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 16.5. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 16.5. 20:15 Motorlet MOTO2

R.I.P. B

Po 27.3. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 27.3. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 9.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 9.5. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 29.5. 18:15 Aritma ARIT
Po 29.5. 19:30 Aritma ARIT

Yellow Dildos A

Pa 12.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 12.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 31.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 31.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 26.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 26.6. 19:30 Běchovice 2 BECH

Sporčestr City FC

Út 9.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 9.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 9.5. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 16.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 16.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 16.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Kluci z Vršovic

Ne 26.3. 11:15 Pražačka P2
Ne 26.3. 12:30 Pražačka P2
So 13.5. 10:00 Pražačka P3
So 13.5. 11:15 Pražačka P3
Ne 11.6. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 11.6. 11:15 Stodůlky Sokol STOD