Seznam týmů, 5. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
TBC Lachtan A červená, modrá
Sporčestr City FC zelená
Bílá pohroma bílá, černá
Yellow Dildos A tmavě modrá, žlutá
GoGo 1.NC černo-bílá, modrá
Gumídci Méďové FC vínová, bílo-zelená
R.I.P. B černo-červená
Kluci z Vršovic bílá, černá
Lucián FC B zelená, černá
Lužinýýý Boys černá
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
Banana Chiquíta žlutá, černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Kluci z VršovicBílá pohroma St 6.9. 20:45 LITVI
Banana ChiquítaTBC Lachtan A Čt 7.9. 19:00 P1
R.I.P. BGumídci Méďové FC Čt 7.9. 19:30 DEKAN
Fugas CF ASporčestr City FC Čt 7.9. 19:30 CESMI
Lucián FC BYellow Dildos A Čt 7.9. 20:45 DEKAN
Lužinýýý BoysGoGo 1.NC Pa 8.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Bílá pohromaLucián FC B St 13.9. 19:30 LITVI
GoGo 1.NCR.I.P. B Čt 14.9. 19:00 P2
Banana ChiquítaFugas CF A Čt 14.9. 19:30 CESMI
Sporčestr City FCKluci z Vršovic Čt 14.9. 20:45 MIKU1
Yellow Dildos ALužinýýý Boys Čt 14.9. 20:45 HOSTI
TBC Lachtan AGumídci Méďové FC Pa 15.9. 19:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kluci z VršovicBanana Chiquíta Čt 21.9. 17:00 ZAK
Lužinýýý BoysBílá pohroma Čt 21.9. 18:00 KORAB
R.I.P. BYellow Dildos A Čt 21.9. 19:30 NOVOB
Fugas CF ATBC Lachtan A Čt 21.9. 19:30 CESMI
Lucián FC BSporčestr City FC Čt 21.9. 20:45 MIKU2
Gumídci Méďové FCGoGo 1.NC Pa 22.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Bílá pohromaR.I.P. B St 4.10. 19:30 DEKAN
Yellow Dildos AGumídci Méďové FC Čt 5.10. 18:15 HOSTI
Fugas CF AKluci z Vršovic Čt 5.10. 19:30 CESMI
Banana ChiquítaLucián FC B Čt 5.10. 20:30 KORAB
Sporčestr City FCLužinýýý Boys Čt 5.10. 20:45 MIKU2
TBC Lachtan AGoGo 1.NC Pa 6.10. 19:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
GoGo 1.NCYellow Dildos A Čt 28.9. 19:30 DEKAN
Kluci z VršovicTBC Lachtan A St 11.10. 20:15 P3
Lužinýýý BoysBanana Chiquíta Čt 12.10. 19:00 P1
Lucián FC BFugas CF A Čt 12.10. 19:30 CESMI
R.I.P. BSporčestr City FC Čt 12.10. 20:45 MIKU1
Gumídci Méďové FCBílá pohroma Pa 13.10. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Banana ChiquítaR.I.P. B Čt 19.10. 17:00 HANSP
Fugas CF ALužinýýý Boys Čt 19.10. 19:30 CESMI
Kluci z VršovicLucián FC B Čt 19.10. 20:45 ZAK
Sporčestr City FCGumídci Méďové FC Čt 19.10. 20:45 MIKU2
TBC Lachtan AYellow Dildos A Čt 19.10. 20:45 MIKU1
Bílá pohromaGoGo 1.NC Pa 20.10. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Lužinýýý BoysKluci z Vršovic Čt 26.10. 19:15 MOTO2
Gumídci Méďové FCBanana Chiquíta Čt 26.10. 19:30 DEKAN
R.I.P. BFugas CF A Čt 26.10. 19:30 CESMI
Lucián FC BTBC Lachtan A Čt 26.10. 20:15 P3
Yellow Dildos ABílá pohroma Čt 26.10. 20:30 MALES
GoGo 1.NCSporčestr City FC Pa 27.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Banana ChiquítaGoGo 1.NC Čt 2.11. 18:15 DEKAN
Kluci z VršovicR.I.P. B Čt 2.11. 19:30 MIKU4
Fugas CF AGumídci Méďové FC Čt 2.11. 19:30 CESMI
Lucián FC BLužinýýý Boys Čt 2.11. 20:15 P3
Sporčestr City FCYellow Dildos A Čt 2.11. 20:45 MIKU2
TBC Lachtan ABílá pohroma Pa 3.11. 19:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCKluci z Vršovic St 15.11. 19:15 HRAB3
Lužinýýý BoysTBC Lachtan A Čt 16.11. 19:00 P2
Yellow Dildos ABanana Chiquíta Čt 16.11. 19:30 MIKU4
GoGo 1.NCFugas CF A Čt 16.11. 19:30 CESMI
R.I.P. BLucián FC B Čt 16.11. 19:30 MIKU3
Bílá pohromaSporčestr City FC Čt 16.11. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC BGumídci Méďové FC St 22.11. 20:45 TEMPO
Lužinýýý BoysR.I.P. B Čt 23.11. 18:15 ARIT
Fugas CF AYellow Dildos A Čt 23.11. 19:30 CESMI
Kluci z VršovicGoGo 1.NC Čt 23.11. 20:15 P3
Banana ChiquítaBílá pohroma Čt 23.11. 20:15 P2
TBC Lachtan ASporčestr City FC Čt 23.11. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCLužinýýý Boys Čt 7.12. 19:15 MALES
Sporčestr City FCBanana Chiquíta Čt 7.12. 19:30 HOSTI
Bílá pohromaFugas CF A Čt 7.12. 19:30 ARIT
Yellow Dildos AKluci z Vršovic Čt 7.12. 19:30 BECH
GoGo 1.NCLucián FC B Čt 7.12. 19:30 ZAK
R.I.P. BTBC Lachtan A Čt 7.12. 19:30 CESMI