St 20.9.17 18:15 BECH Palouček AC R.I.P. A   (HL3C)
St 20.9.17 19:30 BECH Víťazný február FK Santovi Sobi   (HL5B)
St 20.9.17 20:45 BECH Kapr tým SUP Prohibice FKK SUP   (SVL2A)
Út 10.10.17 18:15 MIKU2 F.C.K. Absinth   (HL5C)
Út 10.10.17 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET Ekonom WT VET   (VL2A)
Út 10.10.17 20:45 MIKU2 Audi United FC Dvorce SK MPI   (HL2A)

7. 12. 17 19:30 HOSTI Sporčestr City FC Banana Chiquíta 11. 2:7 (2:1)
Na začátku vyrovnaný zápas a zasloužené vítězství Sporčestru. Po přestávce však Banana díky většímu nasazení a početnější střídačce otočila a zaslouženě vyhrála. Michal Antonický, Pavel Fligl
Sporčestr City FC Banana Chiquíta
Petr Nemynář – Jan Blažek, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Ivan Kovačík vs František Kouba – Tomáš Rieger, Vojtěch Šícha, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
3. Jan Blažek
24. Daniel Dudík
5. Vojtěch Šícha
31., 39., 59. Jan Zelenka
49., 53. Tomáš Rieger
50. Jan Vojtěch
23. 11. 17 20:15 P2 Banana Chiquíta Bílá pohroma 10. 3:1 (0:1)
Pohledný zápas, kdy rozhodlo, že Bílá pohroma neměla hráče na střídání. Michal Matějovský
Banana Chiquíta Bílá pohroma
František Kouba – Tomáš Rieger, Vojtěch Šícha, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Ján Matyašovský – David Janovský, Petr Olbert, Marek Ondruš, Jakub Tinta, Václav Zubal
34., 40. Tomáš Rieger
43. Jan Vojtěch
25. David Janovský
16. 11. 17 19:30 MIKU4 Yellow Dildos A Banana Chiquíta 9. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Šaróka
Yellow Dildos A Banana Chiquíta
Daniel Mareš – Jan Fried, Dominik Kafka vs František Kouba – Vojtěch Šícha, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
2. 11. 17 18:15 DEKAN Banana Chiquíta GoGo 1.NC 8. 4:0 (0:0)
První půle velice vyrovnaná a bojovná z obou stran. Ve druhé půl se však více do hry zapojil tým Banana, který díky své aktivitě také zvítězil.
Banana Chiquíta GoGo 1.NC
František KoubaTomáš Rieger, Vojtěch Šícha, Petr Šindelář, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Jiří Brožík – Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Martin Nebesář, Petr Orlowski, Aleš Zmeškal
33. Petr Šindelář
37., 56. Tomáš Rieger
44. Jan Vojtěch
26. 10. 17 19:30 DEKAN Gumídci Méďové FC Banana Chiquíta 7. 2:2 (1:0)
Celkem pohledné utkání, ve kterém by se dalo hezky demonstrovat, že hrát se má až do konce.
Gumídci Méďové FC Banana Chiquíta
Michal Šebek – Tomáš Čeleda, Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš vs František Kouba – Ondřej Petrželka, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Jan Zelenka
16. Matěj Cihelka
50. Robert Hecht
46., 60. Jan Vojtěch
19. 10. 17 17:00 HANSP Banana Chiquíta R.I.P. B 6. 0:1 (0:0)
Zajímavé utkání rozhodla těsně před koncem branka vítězného týmu R. I. P. B. Trnka, Klail
Banana Chiquíta R.I.P. B
František Kouba – Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Michal Kočí, Vojtěch Patočka, Martin Poláček, David Šiktanc
57. Ronald K. Howqvist
12. 10. 17 19:00 P1 Lužinýýý Boys Banana Chiquíta 5. 2:2 (1:0)
Velmi bojovný zápas, který nakonec skončil remízou. Více zklamaní budou Banana, ale nebyl nikdo, kdo by rozhodl. Takže remíza.
Lužinýýý Boys Banana Chiquíta
Oleg Koval – Stanislav Adámek, Petr Dušek, Marek Holub, Pavel Hořeňovský, David Kozel, Matěj Řezníček, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs František Kouba – Ondřej Petrželka, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
27. Jiří Uher
48. Tomáš Turna
42. Petr Šindelář
45. Radek Vojtěch
5. 10. 17 20:30 KORAB Banana Chiquíta Lucián FC B 4. 4:1 (2:0)
Utkání, kde Banana měla utkání pod kontrolou, i když Lucián vyrážel směle do protiútoku. Až na jeden případ ale vždy narazil na skvěle chytajícího gólmana Banánů.
Banana Chiquíta Lucián FC B
František Kouba – Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Jan Dovolil – Jan Fuchs, Piotr Kuroň, Ondřej Malátek, Daniel Mendel, Richard Novotný, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta, Pavel Zajíček
13., 23. Jan Zelenka
35. Tomáš Rieger
60. Richard Novotný
21. 9. 17 17:00 ZAK Kluci z Vršovic Banana Chiquíta 3. 2:1 (0:0)
Vyhrál celek, který měl větší štěstí. Banana Chiquita totiž měla v první půli mnoho gólových šancí, ale pochytal je výborný gólman Vičík. Ve druhé půli pak góly začaly padat nejdříve dvakrát do branky Banany, později do branky Kluků z Vršovic. Remíza by byla víc než spravedlivá.
Kluci z Vršovic Banana Chiquíta
Ondřej Vičík – Petr Bezunk, Vlastimil Filler, Jiří Frolík, Jakub Havlín, Martin Škaloud, Jan Tomšů, Jan Velkoborský, Martin Vydra vs František Kouba – Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka
42. Jiří Frolík
50. Jan Velkoborský
56. Petr Šindelář
14. 9. 17 19:30 CESMI Banana Chiquíta Fugas CF A 2. 6:2 (2:1)
Domácí, ač bez hráče na střídání, zúročili převahu, kterou měli po celý zápas, i když definitivně zlomili snaživou hru hostů až dvěma slepenými góly v 57. minutě. Za celý zápas pouze 2 fauly. Velice slušné utkání.
Banana Chiquíta Fugas CF A
Jan Zelenka – František Kouba, Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch vs Tomáš Peterka – Jiří Bialek, Radek Fál, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka, Josef Toma
3. OG
15. Jan Zelenka
34., 40., 57. Tomáš Rieger
57. Petr Šindelář
10. Jan Purkrábek
50. Jaroslav Šamánek
7. 9. 17 19:00 P1 Banana Chiquíta TBC Lachtan A 1. 6:0 (4:2)
Velmi rychlé utkání a zasloužené vítězství domácího mužstva. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Banany pro start neregistrovaného hráče v týmu Lachtan.
Banana Chiquíta TBC Lachtan A
František Kouba – Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Jan Doležal, Jiří Jambor, Robert Souček