Rozpis pískání, 5. liga, skupina G

Beach attack 90210

St 22.3. 18:15 Mikulova MIKU3
St 22.3. 18:15 Mikulova MIKU4
St 22.3. 19:30 Mikulova MIKU4
St 22.3. 19:30 Mikulova MIKU3
St 22.3. 20:45 Mikulova MIKU4
St 22.3. 20:45 Mikulova MIKU3

Callida CS

Ne 26.3. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 26.3. 17:30 Zákostelní ZAK
So 3.6. 10:00 Zákostelní ZAK
So 3.6. 11:15 Zákostelní ZAK
So 3.6. 12:30 Zákostelní ZAK

President FC

Čt 6.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 6.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 6.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 24.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 24.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 24.4. 20:45 Litvínovská LITVI

Ukradený širáci

So 22.4. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 22.4. 11:15 Záběhlice ZABEH
So 17.6. 11:15 Zákostelní ZAK
So 17.6. 12:30 Zákostelní ZAK

Bruchos HFC

Čt 27.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 27.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 27.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 15.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 15.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 15.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Co je?

Čt 8.6. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 8.6. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 8.6. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 27.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 27.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 27.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Tutto bene A

St 17.5. 18:15 Mikulova MIKU4
St 17.5. 19:30 Mikulova MIKU4
St 17.5. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 5.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 5.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 5.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Habet Praha FŇ

So 22.4. 10:00 Pražačka P3
So 22.4. 10:00 Pražačka P2
So 22.4. 10:00 Pražačka P1
So 22.4. 11:15 Pražačka P2
So 22.4. 11:15 Pražačka P1
So 22.4. 11:15 Pražačka P3

Dropa FC

Po 20.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 20.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Ne 21.5. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 21.5. 18:45 Běchovice SC SCBEC
So 24.6. 10:00 Zákostelní ZAK
So 24.6. 11:15 Zákostelní ZAK

Notor Střešovice FC

Út 4.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 4.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 1.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 1.5. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 22.5. 18:15 Aritma ARIT
Po 22.5. 19:30 Aritma ARIT

Čanda bůráků

St 22.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 22.3. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 10.4. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 10.4. 20:00 Bílá Hora BIHOR

Hajduk Hůrka A

Ne 9.4. 13:45 Pražačka P3
Ne 9.4. 15:00 Pražačka P3
St 3.5. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 3.5. 20:45 Tempo FC TEMPO
Ne 28.5. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 28.5. 13:45 Hanspaulka HANSP