Seznam týmů, 5. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Dropa FC zelená, červeno-bílá, žlutá
Callida CS modrá, žlutá
Čanda bůráků zelená, bílá
Hajduk Hůrka A zeleno-bílá, černá
Bruchos HFC oranžová, bílá
Tutto bene A žlutá, černá
Ukradený širáci bílá, modrá
Habet Praha FŇ zelená
Beach attack 90210 modro-žlutá
Co je? bílá
Notor Střešovice FC černo-žlutá, žlutá
President FC oranžová, černo-červená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?Callida CS Pa 8.9. 19:15 SCBEC
Beach attack 90210Dropa FC Pa 8.9. 19:15 P1
President FCHajduk Hůrka A Pa 8.9. 19:30 PRKOP
Notor Střešovice FCČanda bůráků So 9.9. 08:45 DEKAN
Tutto bene ABruchos HFC Ne 10.9. 12:30 HANSP
Ukradený širáciHabet Praha FŇ Ne 8.10. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Beach attack 90210Co je? Pa 15.9. 19:15 SCBEC
Čanda bůrákůPresident FC Pa 15.9. 19:30 PRKOP
Callida CSNotor Střešovice FC So 16.9. 11:15 HANSP
Bruchos HFCUkradený širáci Ne 17.9. 12:30 HANSP
Hajduk Hůrka ATutto bene A Ne 17.9. 20:00 MIKU2
Dropa FCHabet Praha FŇ Ne 17.9. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
President FCCallida CS Pa 22.9. 19:15 ZAK
Notor Střešovice FCBeach attack 90210 Pa 22.9. 19:15 P2
Ukradený širáciHajduk Hůrka A Ne 24.9. 17:30 SCBEC
Habet Praha FŇBruchos HFC Ne 24.9. 18:45 P2
Tutto bene AČanda bůráků Ne 24.9. 20:00 MIKU4
Co je?Dropa FC Ne 24.9. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Co je?Notor Střešovice FC Pa 29.9. 19:15 SCBEC
Callida CSTutto bene A Ne 1.10. 17:30 TEMPO
Čanda bůrákůUkradený širáci Ne 1.10. 17:30 SCBEC
Hajduk Hůrka AHabet Praha FŇ Ne 1.10. 18:45 P1
Dropa FCBruchos HFC Ne 1.10. 20:00 SCBEC
Beach attack 90210President FC St 22.11. 18:15 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Tutto bene ABeach attack 90210 Pa 13.10. 18:00 P2
President FCCo je? Pa 13.10. 19:15 P2
Notor Střešovice FCDropa FC So 14.10. 10:00 P2
Bruchos HFCHajduk Hůrka A Ne 15.10. 12:30 HANSP
Habet Praha FŇČanda bůráků Ne 15.10. 18:45 P2
Ukradený širáciCallida CS Ne 15.10. 18:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Beach attack 90210Ukradený širáci Pa 20.10. 18:00 SCBEC
Co je?Tutto bene A Pa 20.10. 19:15 SCBEC
Notor Střešovice FCPresident FC Pa 20.10. 19:30 PRKOP
Čanda bůrákůBruchos HFC Ne 22.10. 12:30 HANSP
Callida CSHabet Praha FŇ Ne 22.10. 18:45 P1
Dropa FCHajduk Hůrka A Ne 22.10. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
President FCDropa FC Pa 27.10. 18:00 P2
Ukradený širáciCo je? Pa 27.10. 18:15 BECH
Habet Praha FŇBeach attack 90210 Pa 27.10. 19:15 P2
Tutto bene ANotor Střešovice FC Pa 27.10. 19:15 P3
Bruchos HFCCallida CS Ne 29.10. 12:30 HANSP
Hajduk Hůrka AČanda bůráků Ne 29.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Beach attack 90210Bruchos HFC Pa 3.11. 18:00 P3
Notor Střešovice FCUkradený širáci Pa 3.11. 19:15 P3
Co je?Habet Praha FŇ Pa 3.11. 19:15 SCBEC
President FCTutto bene A Pa 3.11. 19:30 STOD
Callida CSHajduk Hůrka A Ne 5.11. 20:00 MIKU3
Dropa FCČanda bůráků Ne 5.11. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Habet Praha FŇNotor Střešovice FC Pa 10.11. 18:00 P2
Bruchos HFCCo je? Pa 10.11. 19:15 SCBEC
Hajduk Hůrka ABeach attack 90210 Pa 10.11. 19:30 HANSP
Ukradený širáciPresident FC Pa 10.11. 19:30 PRKOP
Čanda bůrákůCallida CS Ne 12.11. 20:00 MIKU3
Tutto bene ADropa FC Ne 12.11. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Beach attack 90210Čanda bůráků Pa 6.10. 18:15 STOD
Co je?Hajduk Hůrka A Pa 6.10. 19:15 SCBEC
President FCHabet Praha FŇ Pa 6.10. 19:30 PRKOP
Notor Střešovice FCBruchos HFC Pa 17.11. 10:00 P1
Tutto bene AUkradený širáci Ne 19.11. 17:30 SCBEC
Dropa FCCallida CS Ne 19.11. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Callida CSBeach attack 90210 Ne 3.12. 20:00 TEMPO
Čanda bůrákůCo je? Ne 3.12. 20:00 ZAK
Hajduk Hůrka ANotor Střešovice FC Ne 3.12. 20:00 P3
Bruchos HFCPresident FC Ne 3.12. 20:00 P2
Habet Praha FŇTutto bene A Ne 3.12. 20:00 P1
Ukradený širáciDropa FC Ne 3.12. 20:00 BECH