Po 2.10.17 20:45 MIKU2 Ferri FC Batalion 91 A   (HL4B)
St 25.10.17 19:00 METE1 Shooters Morava FC 64! FC Kobylisy A   (HL6E)
St 25.10.17 20:15 METE1 Bulánci Sparta Pivaři AC   (HL6E)

3. 12. 17 20:00 ZAK Čanda bůráků Co je? 11. 1:3 (0:2)
Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, René Souček, Dominik Sűč, Václav Voslář vs Marek Dráb – Jakub Hybš, Michal Klesa, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Jacob Šimek, Karel Šimek, Jiří Štechmüller
28. Karel Šimek
45. Jacob Šimek
27. Jakub Hybš
10. 11. 17 19:15 SCBEC Bruchos HFC Co je? 9. 4:6 (2:1)
Svižné a důrazné utkání, v němž bylo vidět spoustu soubojů, ale taky pěkných fotbalových akcí. Štika, Vlach
Bruchos HFC Co je?
Zdeněk Řepka – Michal Bendl, Filip Čabrádek, Adam Doležal, Marián Hrouda, Martin Medřický, Lukáš Řepka, Ladislav Salač, Petr Steinbauer vs Jaroslav Kašpárek – Jakub Hybš, Michal Klesa, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Karel Vyšata
45., 58. Jakub Hybš
3. 11. 17 19:15 SCBEC Co je? Habet Praha FŇ 8. 5:3 (3:1)
Pěkné utkání hrané ve velkém tempu. Domácí si výhru zasloužili, protože byli produktivnější.
Co je? Habet Praha FŇ
Jaroslav Kašpárek – Jakub Hybš, Michal Klesa, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Karel Vyšata vs Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Robert Jůza, David Lukeš, Matouš Pinkava, Jakub Podlesný, Martin Škorík, Daniel Tůma
17. Jiří Klůna
18. Jakub Hybš
25., 38. Pavel Vokoun
44. Martin Podroužek
13., 36. Matouš Pinkava
46. David Lukeš
27. 10. 17 18:15 BECH Ukradený širáci Co je? 7. 1:2 (1:0)
Šíráci šli do vedení a první půli byli aktivnější. Co je? ale druhý poločas zvládli lépe a skóre otočili. Po pěkné akci rozhodl Vyšata.
Ukradený širáci Co je?
Tomáš Katz – Dmitrii Antipin, Jan Hazlbauer, Michal Jakubov, Bohdan Kondratenko, Petr Kučera, Gaiaz Mukhadzhinov, Tomáš Svoboda vs Marek Dráb – Jakub Hybš, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm, Karel Vyšata
13. Bohdan Kondratenko 39. Karel Šimek
56. Karel Vyšata
40. Karel Vyšata
20. 10. 17 19:15 SCBEC Co je? Tutto bene A 6. 6:1 (2:1)
Po vyrovnaném prvním poločase se projevila přítomnost rozdílových hráčů, Podroužka a bývalého ligového hráče Michala Klesy. Radek Liška
Co je? Tutto bene A
Marek Dráb – Jakub Hybš, Jaroslav Kašpárek, Michal Klesa, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Petr Vorm, Karel Vyšata vs Petr Krákora – Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Miloš Klapal, Pavel Kubal, David Pham, Petr Procházka, Martin Řádek
8., 44. Martin Podroužek
11. Pavel Tomášek
55., 56., 58. Michal Klesa
19. David Pham
13. 10. 17 19:15 P2 President FC Co je? 5. 1:5 (0:2)
Co je? ve vyrovnaném utkání přehráli President, zejména díky závěru zápasu. President odmítl vyrovnání na 2:2, naopak Co je? třemi góly v závěrečných minutách potvrdili vítězství. Čapla J.
President FC Co je?
Martin Kolankiewicz st. – David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., Jiří Křeček, David Mikolda, Jiří Mudraninec, Václav Potužník, Kirill Prilepskiy vs Marek Dráb – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jaroslav Kašpárek, Michal Klesa, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek
39. Jiří Křeček 47 Jiří Křeček
56 Jiří Mudraninec
9. Jiří Klůna
10., 48. Michal Klesa
54. Jan Doležal
57. Karel Šimek
6. 10. 17 19:15 SCBEC Co je? Hajduk Hůrka A 10. 3:6 (2:2)
Zasloužené vítězství běhavějšího a "chytřejšího" týmu, navíc si domácí dali dva góly skoro sami kvůli zbrklému gólmanovi.