Rozpis pískání, 5. liga, skupina H

Sananim FC A

Ne 1.10. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 1.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 1.10. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 12.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 12.11. 20:00 Zákostelní ZAK

Sen Černý Most II PG

Ne 29.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 29.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 29.10. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 19.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 19.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 19.11. 20:00 Mikulova MIKU4

Šotgani

Ne 10.9. 15:00 Pražačka P1
Ne 10.9. 16:15 Pražačka P1
Ne 10.9. 17:30 Pražačka P1
Ne 1.10. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 1.10. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 1.10. 20:00 Mikulova MIKU1

Plameňáci 1.FC A

Ne 17.9. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 17.9. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 17.9. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 5.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 5.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 5.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Devils of Zderaz

Ne 8.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 8.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 8.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 29.10. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 29.10. 20:00 Běchovice 2 BECH

Šachťor Praha CF

Ne 17.9. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 17.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 17.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 12.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 12.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 12.11. 20:00 Mikulova MIKU4

ABCOM

Ne 1.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 1.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 1.10. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 19.11. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 19.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 19.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Torpédo Řepy

Ne 10.9. 15:00 Pražačka P3
Ne 10.9. 16:15 Pražačka P3
Ne 10.9. 17:30 Pražačka P3
Ne 1.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 1.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 1.10. 20:00 Mikulova MIKU4

Tus Pelotas

Ne 24.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 24.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 15.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 15.10. 20:00 Zákostelní ZAK

Atomový veverky A

Ne 24.9. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 24.9. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 15.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 15.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 5.11. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 5.11. 16:15 Hanspaulka HANSP

Pivson a Pofel

Ne 10.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 10.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 22.10. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 22.10. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 12.11. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 12.11. 20:00 Běchovice SC SCBEC