Seznam týmů, 5. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Pivson a Pofel rudá, bílá
Plameňáci 1.FC A modro-bílá, žlutá
Liguére FC !!!nehrají !!!
ABCOM modrá, oranžová
Atomový veverky A oranžová, žluto-černá
Torpédo Řepy oranžová, bílá
Devils of Zderaz modrá
Šotgani bílo-černá, světle modrá
Tus Pelotas modro-červená
Šachťor Praha CF bílá, modrá
Sananim FC A červeno-černá, bílá
Sen Černý Most II PG zeleno-černá, modrá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Liguére FCŠachťor Praha CF
Pivson a PofelSen Černý Most II PG So 16.9. 08:45 BECH
Plameňáci 1.FC ASananim FC A So 16.9. 11:15 LITVI
ABCOMDevils of Zderaz So 16.9. 11:15 TEMPO
Torpédo ŘepyTus Pelotas Ne 17.9. 11:15 P2
Atomový veverky AŠotgani Ne 17.9. 16:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Tus PelotasLiguére FC
Devils of ZderazSen Černý Most II PG So 23.9. 08:45 BECH
Šachťor Praha CFPlameňáci 1.FC A So 23.9. 11:15 KBELY
ABCOMAtomový veverky A So 23.9. 11:15 TEMPO
Sananim FC APivson a Pofel Ne 24.9. 16:15 P3
ŠotganiTorpédo Řepy Ne 24.9. 16:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Liguére FCŠotgani
Sen Černý Most II PGSananim FC A So 30.9. 08:45 BECH
Atomový veverky ADevils of Zderaz So 30.9. 10:00 DEKAN
Pivson a PofelŠachťor Praha CF So 30.9. 10:00 KBELY
Torpédo ŘepyABCOM So 30.9. 11:15 TEMPO
Plameňáci 1.FC ATus Pelotas So 30.9. 11:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
ABCOMLiguére FC
Devils of ZderazSananim FC A So 7.10. 08:45 BECH
Šachťor Praha CFSen Černý Most II PG So 7.10. 10:00 KBELY
Tus PelotasPivson a Pofel Ne 8.10. 13:45 ZAK
ŠotganiPlameňáci 1.FC A Ne 8.10. 16:15 HANSP
Atomový veverky ATorpédo Řepy Ne 8.10. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Liguére FCAtomový veverky A
Sen Černý Most II PGTus Pelotas So 14.10. 08:45 BECH
Sananim FC AŠachťor Praha CF So 14.10. 10:00 KBELY
Plameňáci 1.FC AABCOM So 14.10. 11:15 LITVI
Pivson a PofelŠotgani Ne 15.10. 16:15 HANSP
Torpédo ŘepyDevils of Zderaz Ne 15.10. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo ŘepyLiguére FC
Tus PelotasSananim FC A So 21.10. 10:00 ZAK
Devils of ZderazŠachťor Praha CF So 21.10. 11:15 KBELY
ABCOMPivson a Pofel So 21.10. 11:15 TEMPO
Atomový veverky APlameňáci 1.FC A So 21.10. 11:15 LITVI
ŠotganiSen Černý Most II PG Ne 22.10. 16:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Liguére FCDevils of Zderaz
Sen Černý Most II PGABCOM So 28.10. 08:45 BECH
Plameňáci 1.FC ATorpédo Řepy So 28.10. 11:15 LITVI
Šachťor Praha CFTus Pelotas Ne 29.10. 13:45 KBELY
Sananim FC AŠotgani Ne 29.10. 16:15 HANSP
Pivson a PofelAtomový veverky A Ne 29.10. 18:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Liguére FCPlameňáci 1.FC A
Atomový veverky ASen Černý Most II PG So 4.11. 08:45 BECH
Devils of ZderazTus Pelotas So 4.11. 10:00 BECH
ABCOMSananim FC A So 4.11. 11:15 TEMPO
Torpédo ŘepyPivson a Pofel Ne 5.11. 11:15 HANSP
ŠotganiŠachťor Praha CF Ne 5.11. 16:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivson a PofelLiguére FC
Sen Černý Most II PGTorpédo Řepy So 11.11. 08:45 BECH
Šachťor Praha CFABCOM So 11.11. 10:00 KBELY
Plameňáci 1.FC ADevils of Zderaz So 11.11. 11:15 LITVI
Sananim FC AAtomový veverky A So 11.11. 11:15 ZABEH
Tus PelotasŠotgani Ne 12.11. 16:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Liguére FCSen Černý Most II PG
Atomový veverky AŠachťor Praha CF Pa 17.11. 10:00 KBELY
Plameňáci 1.FC APivson a Pofel Pa 17.11. 11:15 KBELY
Devils of ZderazŠotgani Ne 19.11. 17:30 HANSP
Torpédo ŘepySananim FC A Ne 19.11. 20:00 MIKU3
ABCOMTus Pelotas So 25.11. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sananim FC ALiguére FC
ŠotganiABCOM So 2.12. 12:30 HANSP
Tus PelotasAtomový veverky A So 2.12. 12:30 P3
Šachťor Praha CFTorpédo Řepy So 2.12. 12:30 ZAK
Sen Černý Most II PGPlameňáci 1.FC A So 2.12. 12:30 P1
Pivson a PofelDevils of Zderaz So 2.12. 12:30 TEMPO