Ne 10.9.17 16:15 P1 Benda OFC Tým Jakuba Harapáta   (HL6L)
Ne 10.9.17 17:30 P1 Horst 1.FC Modrý balet A   (HL7K)
Ne 1.10.17 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Power WCC   (HL5I)
Ne 1.10.17 18:45 MIKU1 Améby AFC B Princ Praha FC   (HL7K)
Ne 1.10.17 20:00 MIKU1 Kolomajzna TJ Petrovice A   (HL8N)

2. 12. 17 12:30 HANSP Šotgani ABCOM 11. 0:2 (0:1)
Dušan Drličiak – David Böhm, Jakub Drocár, Tomáš Lácha, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Roman Čubr – Petr Borecký, Petr Bořuta, Miroslav Dykas, Aleš Pernický, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
20. Martin Šelelyo
56. Miroslav Dykas
19. 11. 17 17:30 HANSP Devils of Zderaz Šotgani 10. 1:5 (0:3)
Vyrovnaný zápas. Šance na obou stranách po celý zápas. Hosté naprosto selhali v koncovce. Zasloužená výhra domácích. Václav Svoboda
Devils of Zderaz Šotgani
Aleš Kučera – Petr Balek, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, Miroslav Nýč vs Dušan DrličiakDavid Böhm, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
38. František Dobřanský 6., 27., 43. Tomáš Hůlovec
11. David Böhm
58. Jakub Drocár
12. 11. 17 16:15 HANSP Tus Pelotas Šotgani 9. 1:3 (1:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém neměli domácí seřízenou mušku. Radek Čebiš, Josef Kašpar
Tus Pelotas Šotgani
Andrew Little – Javier F. Avila Selva, Štefan Božik, Matias Burgueno, Alexander Cameron, Gabriel Fernandez, Maximo Alejandro Lopez, Rafael Jose Millan Teran, Mark Sefah-Akyeampong, Vladimir Suarez Maldonado vs Dušan Drličiak – Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
30. Vladimir Suarez Maldonado 10., 14. Martin Prachař
27. Jakub Drocár
6. Tomáš Hůlovec
5. 11. 17 16:15 HANSP Šotgani Šachťor Praha CF 8. 11:2 (7:1)
Jednoznačné vítězství domácího celku. Smetana
Šotgani Šachťor Praha CF
Dušan Drličiak – David Böhm, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Dušan Maga – Vasyl Benca, Roman Kreisinger, Dušan Maga, Václav Morch, Serhij Sojma
32. Vasyl Benca
29. 10. 17 16:15 HANSP Sananim FC A Šotgani 7. 2:2 (1:1)
Oboustranně velice aktivně hrané utkání, které nabídlo řadu akcí i šancí, skončilo spravedlivou dělbou bodů. Pavel Potměšil
Sananim FC A Šotgani
Štěpán Šulc – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Radim Šebestík, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Luboš Vrňata, Jan Zlesák
16. Jan Kočí
35. Patrik Turan
22., 48. David Böhm
22. 10. 17 16:15 HANSP Šotgani Sen Černý Most II PG 6. 4:3 (3:3)
Skvělé utkání plné nasazení ze strany hostů. Je potřeba vzít v úvahu, že hosté hráli ve čtyřech hráčích v poli a 60 minut běhali. Do poslední minuty nebylo rozhodnuto. K výkonu hostů jen superlativy, hráli srdcem až do posledního dechu.
Šotgani Sen Černý Most II PG
David Böhm – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Tomáš Kebísek – Tomáš Brotánek, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš
15. David Böhm
23., 26. Tomáš Hůlovec
31. Oldřich Pikhart
3., 25. Lukáš Hamouz
30. Pavel Jányš
15. 10. 17 16:15 HANSP Pivson a Pofel Šotgani 5. 3:6 (2:4)
Bojovné utkání, které rozhodli hosté dvěma slepenými góly během minuty v první i druhé půli.
Pivson a Pofel Šotgani
Timon Svoboda – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Sebastian Sticzay, Petr Valášek vs Dušan Drličiak – David Böhm, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák
5. Petr Valášek
6., 49. Oldřich Sedlák
11. Lukáš Krůta
16., 23. David Böhm
24. Tomáš Hůlovec
59. Martin Prachař
8. 10. 17 16:15 HANSP Šotgani Plameňáci 1.FC A 4. 1:4 (0:3)
Klidné utkání s minimem faulů ovládl tým Plameňáci. Marek Horák, Jiří Čížek
Šotgani Plameňáci 1.FC A
Dušan Drličiak – David Böhm, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Miroslav Novotný, Josef Pospíšil, Jiří Zazadzi
39. Tomáš Hůlovec 18. Josef Pospíšil
20., 28. Zdeněk Kasalý
36. Lukáš Dajčar
24. 9. 17 16:15 HANSP Šotgani Torpédo Řepy 2. 0:3 (0:1)
Tým hostů byl kombinačně lepší, měl zápas více méně pod kontrolou a na rozdíl od domácích byl produktivnější. Šotgani neproměnili i ty nejvyloženější šance.
Šotgani Torpédo Řepy
Jan Morávek – Dušan Drličiak, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Tomáš Lácha, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Martin Červenka, Jaroslav Halama, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Karel Půlpán, Filip Schenk, Martin Vycpálek
19., 41., 52. Richard Kulík
17. 9. 17 16:15 HANSP Atomový veverky A Šotgani 1. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný, rychlý fotbal. Šotgani zahodili penaltu, remíza by jim slušela. Pavel Pokorný