So 16.9.17 08:45, 10:00, 11:15 DEKAN Úžas 1.FFS
So 30.9.17 10:00, 11:15, 12:30 P1 Bohemia Roztyly
So 7.10.17 10:00, 11:15 ZABEH Splašený kozy TR
So 14.10.17 11:15, 12:30 ZAK Power WCC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V posledním kole už se bojovalo pouze o to, kdo doprovodí Sturm JM a Sokol Vysočany do nižší soutěže. V minitabulce tria ohrožených celků nakonec získala nejméně bodů Bohemia Roztyly, která sestoupila gólem z 59. minuty v záchranářském souboji s Kanálpucers. Postupující tandem Úžas - Periferie United se rozloučil s 5. ligou vítězstvím nad Apači, respektive Kojoty. Souboj z hlubin mezi Sturmem a Sokolem Vysočany skončil remízou, Komety udělily nemilosrdnou lekci Poweru WCC a Beton přestřílel Splašený kozy.

26. 11. 17 18:45 TEMPO Úžas 1.FFS Apači 11. 5:2 (1:1)
Hosté byli zpočátku lepší, ale červená karta všechno obrátila. Pešek
Úžas 1.FFS Apači
Martin Mráz – Ondřej Brož, Daniel Hořejší, Milan Jenčo, Martin Moravec, Hynek Šimon, Jan Šťovíček, František Tůma vs David CabákTomáš Běhavý, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler
27., 34., 34. Ondřej Brož
44. Hynek Šimon
59. Jan Šťovíček
7. Šimon Peterka
40. Tomáš Běhavý
26. Šimon Peterka
26. 11. 17 18:45 MIKU2 Power WCC Komety FC A 11. 3:11 (1:6)
Komety rozhodly o své výhře již v prvním poločase. Power sympaticky nesložil zbraně a hrál hezký fotbal.
Power WCC Komety FC A
Jan Brožek – Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras, Jan Vágner vs Boris Bichkenov – Denis Davydov, Georgii Gogokhiia, Anton Kletnev, Mark Litvinov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako
60. Dzmitry Pudau
26. 11. 17 18:45 MIKU3 Beton FC Splašený kozy TR 11. 5:2 (3:2)
Beton FC Splašený kozy TR
Jan Jenčík – Petr Benda, Filip Juráš, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Ondřej Novák, Jakub Valenta vs Lukáš Tejnor – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Michal Hladík, Jan Kec, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik
17. Jakub Valenta
27., 30., 59. Filip Juráš
54. Petr Benda
8., 10. Lubor Matras
26. 11. 17 18:45 MIKU4 Kanálpucers PL Bohemia Roztyly 11. 2:2 (0:0)
Roztyly předvedly sympatický výkon, ale navzdory tomu remizovaly s méně kvalitním a nesportovním týmem Kanálpucers. Jiří Půlpán, Martin Bedrna
Kanálpucers PL Bohemia Roztyly
Martin Kotaška – Miloš Beran, Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Lukáš Veselý vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Aleš Tylinger, Martin Zeman
44. Vojtěch Kumšta
59. Jiří Charvát
48 Jan Čuřín 32. Tomáš Brabec
42. Jan Hrubý
26. 11. 17 18:45 MIKU1 Periferie United Valícíse Kojoti 11. 2:1 (0:1)
Valící se Kojoti si ve vyrovnaném prvním poločase dokázali vytvořit jednogólový náskok a měli další šance. Po přestávce Periferie nejdřív vyrovnala a nakonec i otočila vývoj utkání. Husák
Periferie United Valícíse Kojoti
Vojtěch Buřič – Jan Dosoudil, Daniel Ochman, Michal Šoka, Martin Štěrba, Petr Venzara, Jan Zídek vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Daniel Hrdlička, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský
45. Michal Šoka
52. Martin Štěrba
12. Jan Hrabě
26. 11. 17 18:45 ZAK Sturm JM Sokol Vysočany B 11. 3:3 (0:1)
První poločas velice vyrovnaný. Do druhé půle vstoupil lépe Sokol a většinu druhé půle byl lepší. Jenže v posledních minutách o pracně budovaný náskok přišel, když Sturm dokázal vyrovnat. Vostatek
Sturm JM Sokol Vysočany B
Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Adam Horký, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel vs Petr Jambor – Pavel Blažek, Michal Horčík, Filip Jambor, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný