Rozpis pískání, 5. liga, skupina I

Sokol Vysočany B

Út 19.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 26.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 3.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 17.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 7.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 14.11. 18:00 Zákostelní ZAK

Úžas 1. FFS

So 16.9. 08:45 Děkanka DEKAN
So 16.9. 10:00 Děkanka DEKAN
So 16.9. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 19.11. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 19.11. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 19.11. 20:00 Tempo FC TEMPO

Bohemia Roztyly

So 30.9. 10:00 Pražačka P1
So 30.9. 11:15 Pražačka P1
So 30.9. 12:30 Pražačka P1
Ne 19.11. 17:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 19.11. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 19.11. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Beton FC

So 23.9. 08:45 Litvínovská LITVI
So 23.9. 10:00 Litvínovská LITVI
So 4.11. 08:45 Litvínovská LITVI
So 4.11. 10:00 Litvínovská LITVI

Kanálpucers PL

So 9.9. 08:45 Děkanka DEKAN
So 9.9. 10:00 Děkanka DEKAN
So 21.10. 10:00 Pražačka P3
So 21.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 19.11. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 19.11. 17:30 Litvínovská LITVI

Sturm JM

So 11.11. 11:15 Zákostelní ZAK
So 11.11. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 3.12. 16:15 Pražačka P3
Ne 3.12. 17:30 Pražačka P3

Power WCC

Ne 17.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 17.9. 19:45 Hostivař SK HOSTI
So 14.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 14.10. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 3.12. 16:15 Pražačka P1
Ne 3.12. 17:30 Pražačka P1

Splašený kozy TR

So 7.10. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 7.10. 11:15 Záběhlice ZABEH
So 2.12. 08:45 Děkanka DEKAN
So 2.12. 10:00 Děkanka DEKAN

Komety FC A

So 9.9. 11:15 Pražačka P3
So 9.9. 12:30 Pražačka P3
So 28.10. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 28.10. 11:15 Záběhlice ZABEH
Ne 3.12. 11:15 Pražačka P1
Ne 3.12. 12:30 Pražačka P1

Periferie United

So 21.10. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 21.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 3.12. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 3.12. 12:30 Děkanka DEKAN

Apači

So 28.10. 11:15 Pražačka P3
So 28.10. 12:30 Pražačka P3
Ne 3.12. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 3.12. 12:30 Tempo FC TEMPO

Valícíse Kojoti

Po 4.9. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 4.9. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Ne 3.12. 13:45 Pražačka P3
Ne 3.12. 15:00 Pražačka P3