Seznam týmů, 5. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
Valícíse Kojoti fialová
Úžas 1. FFS bílá, žluto-černá
Sturm JM světle modrá, bílá
Kanálpucers PL fialová, černo-bílá
Beton FC bílá, modrá
Power WCC světle modrá, červená
Periferie United žlutá, červená
Komety FC A modro-bílá, oranžová
Splašený kozy TR modro-žlutá, bílá
Bohemia Roztyly modrá, žlutá
Sokol Vysočany B černá, zelená
Apači žlutá, bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
ApačiValícíse Kojoti Ne 10.9. 16:15 ZAK
Komety FC ABeton FC Ne 10.9. 17:30 MIKU3
Splašený kozy TRKanálpucers PL Ne 10.9. 17:30 MIKU1
Sokol Vysočany BÚžas 1. FFS Ne 10.9. 17:30 ZAK
Bohemia RoztylySturm JM Ne 10.9. 18:45 MIKU2
Periferie UnitedPower WCC Ne 10.9. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
ApačiSokol Vysočany B Ne 17.9. 17:30 ZAK
Úžas 1. FFSBohemia Roztyly Ne 17.9. 17:30 DEKAN
Sturm JMSplašený kozy TR Ne 17.9. 17:30 MIKU2
Kanálpucers PLKomety FC A Ne 17.9. 17:30 MIKU1
Beton FCPeriferie United Ne 17.9. 17:30 TEMPO
Valícíse KojotiPower WCC Ne 19.11. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Vysočany BValícíse Kojoti Ne 24.9. 16:15 ZAK
Periferie UnitedKanálpucers PL Ne 24.9. 17:30 MIKU1
Komety FC ASturm JM Ne 24.9. 17:30 MIKU2
Splašený kozy TRÚžas 1. FFS Ne 24.9. 17:30 DEKAN
Bohemia RoztylyApači Ne 24.9. 18:45 MIKU2
Power WCCBeton FC Ne 24.9. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
ApačiSplašený kozy TR Ne 1.10. 16:15 BECH
Sokol Vysočany BBohemia Roztyly Ne 1.10. 17:30 ZAK
Úžas 1. FFSKomety FC A Ne 1.10. 17:30 DEKAN
Kanálpucers PLPower WCC Ne 1.10. 17:30 MIKU1
Valícíse KojotiBeton FC Ne 1.10. 20:00 P3
Sturm JMPeriferie United Ne 19.11. 17:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Beton FCKanálpucers PL Ne 8.10. 17:30 MIKU1
Periferie UnitedÚžas 1. FFS Ne 8.10. 17:30 DEKAN
Splašený kozy TRSokol Vysočany B Ne 8.10. 17:30 ZAK
Komety FC AApači Ne 8.10. 18:45 MIKU4
Bohemia RoztylyValícíse Kojoti Ne 8.10. 18:45 MIKU2
Power WCCSturm JM Ne 8.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
ApačiPeriferie United Ne 15.10. 13:45 ZAK
Sokol Vysočany BKomety FC A Ne 15.10. 17:30 ZAK
Úžas 1. FFSPower WCC Ne 15.10. 17:30 DEKAN
Sturm JMBeton FC Ne 15.10. 17:30 MIKU2
Valícíse KojotiKanálpucers PL Ne 15.10. 17:30 MIKU1
Bohemia RoztylySplašený kozy TR Ne 15.10. 18:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Periferie UnitedSokol Vysočany B Ne 22.10. 13:45 ZAK
Kanálpucers PLSturm JM Ne 22.10. 17:30 MIKU1
Beton FCÚžas 1. FFS Ne 22.10. 17:30 DEKAN
Komety FC ABohemia Roztyly Ne 22.10. 17:30 MIKU3
Splašený kozy TRValícíse Kojoti Ne 22.10. 17:30 P2
Power WCCApači Ne 22.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Vysočany BPower WCC Ne 29.10. 17:30 ZAK
Úžas 1. FFSKanálpucers PL Ne 29.10. 17:30 DEKAN
Valícíse KojotiSturm JM Ne 29.10. 17:30 MIKU1
Splašený kozy TRKomety FC A Ne 29.10. 18:45 MIKU4
Bohemia RoztylyPeriferie United Ne 29.10. 18:45 MIKU2
ApačiBeton FC Ne 29.10. 20:00 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sturm JMÚžas 1. FFS Ne 5.11. 17:30 MIKU2
Kanálpucers PLApači Ne 5.11. 17:30 MIKU1
Beton FCSokol Vysočany B Ne 5.11. 17:30 ZAK
Periferie UnitedSplašený kozy TR Ne 5.11. 18:45 P3
Power WCCBohemia Roztyly Ne 5.11. 20:00 MIKU1
Komety FC AValícíse Kojoti Ne 5.11. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol Vysočany BKanálpucers PL Ne 12.11. 17:30 ZAK
ApačiSturm JM Ne 12.11. 17:30 MIKU1
Valícíse KojotiÚžas 1. FFS Ne 12.11. 17:30 DEKAN
Komety FC APeriferie United Ne 12.11. 18:45 MIKU4
Bohemia RoztylyBeton FC Ne 12.11. 18:45 MIKU2
Splašený kozy TRPower WCC Ne 12.11. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úžas 1. FFSApači Ne 26.11. 18:45 TEMPO
Sturm JMSokol Vysočany B Ne 26.11. 18:45 ZAK
Kanálpucers PLBohemia Roztyly Ne 26.11. 18:45 MIKU4
Beton FCSplašený kozy TR Ne 26.11. 18:45 MIKU3
Power WCCKomety FC A Ne 26.11. 18:45 MIKU2
Periferie UnitedValícíse Kojoti Ne 26.11. 18:45 MIKU1