So 28.10.17 11:15 P3 Lokomotiva DP Pornolištičky   (HL8K)
So 28.10.17 12:30 P3 Tvoje máma FC Příkopy FC   (HL8K)
Ne 3.12.17 11:15 TEMPO PPPO Xichties FC   (HL6K)
Ne 3.12.17 12:30 TEMPO Old Mosquitos England Praha   (HL8M)

26. 11. 17 18:45 TEMPO Úžas 1.FFS Apači 11. 5:2 (1:1)
Hosté byli zpočátku lepší, ale červená karta všechno obrátila. Pešek
Úžas 1.FFS Apači
Martin Mráz – Ondřej Brož, Daniel Hořejší, Milan Jenčo, Martin Moravec, Hynek Šimon, Jan Šťovíček, František Tůma vs David CabákTomáš Běhavý, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler
27., 34., 34. Ondřej Brož
44. Hynek Šimon
59. Jan Šťovíček
7. Šimon Peterka
40. Tomáš Běhavý
26. Šimon Peterka
12. 11. 17 17:30 MIKU1 Apači Sturm JM 10. 5:1 (2:0)
Pohledné utkání skončilo vítězstvím týmu Apači. Trnka
Apači Sturm JM
Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, Vojtěch Peterka, František Pok, Jan Šindler vs Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Navrátil, Martin Soukup, Jan Tempel
3. František Pok
4., 56., 59. Šimon Peterka
44. Martin Máčal
55. Martin Soukup
5. 11. 17 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Apači 9. 1:6 (0:1)
V prvním poločase se hrál krásný kombinační fotbal. Apači se jednou prosadili, Kanálpucers měli tři dobré šance, ale neproměnili je. Ve druhém poločase jasně dominovali Apači, kteří dali další góly a zaslouženě zvítězili. Husák
Kanálpucers PL Apači
Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Lubomír Bleha, Jiří Charvát, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Lukáš Veselý vs Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler
60. Aleš Nakládal 24., 49. František Pok
38., 50., 51. Šimon Peterka
57. Martin Máčal
29. 10. 17 20:00 BECH Apači Beton FC 8. 1:3 (1:2)
Hosté měli herní převahu, Apači skórovali jen z trestného kopu.
Apači Beton FC
Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Michael Kubát, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler vs Marek Šístek – Petr Benda, Libor Gregovský, Jan Jenčík, Filip Juráš, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Ondřej Novák, Jakub Valenta
23. František Pok 3. Ondřej Novák
30., 60. Libor Gregovský
22. 10. 17 20:00 MIKU1 Power WCC Apači 7. 6:5 (2:2)
Vyrovnaný zápas přinesl několik zvratů v závěru. Vítězství těsně nakonec urvali Power WCC. Klail
Power WCC Apači
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras vs Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler
54. František Pok
15. 10. 17 13:45 ZAK Apači Periferie United 6. 0:5 (0:2)
Od úvodních minut vyrovnaný zápas, ale od vstřelení dvou rychlých gólů ve 26. a 28. minutě začala být Periferie lepším týmem. Ve druhé půli to třemi brankami potvrdili a zaslouženě zvítězili.
Apači Periferie United
Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Šimon Peterka, Jan Šindler vs Vojtěch Buřič – Jan Dosoudil, Radek Holeš, Daniel Ochman, Michal Šoka, Filip Zálešák, Jan Zídek
26., 55., 60. Filip Zálešák
28. OG
38. Radek Holeš
8. 10. 17 18:45 MIKU4 Komety FC A Apači 5. 2:4 (2:2)
Komety měly lepší vstup do utkání, postupně se ale prosadili důraznější a techničtější Apači. Václav Nič, Ondřej Pistulka
Komety FC A Apači
Petr Popov – Roman Armenov, Denis Davydov, Ivan Khomyak, Anton Kletnev, Konstantin Kokhno, Mark Litvinov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Dzmitry Zhmako vs Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler
11. Roman Armenov
29. Mark Litvinov
10. Šimon Peterka
28. Martin Máčal
46. David Cabák
53. Jan Šindler
1. 10. 17 16:15 BECH Apači Splašený kozy TR 4. 2:1 (1:0)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Apače. Vitaliy Shobey, Jan Abrahamčík
Apači Splašený kozy TR
Vojtěch Peterka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok vs Lukáš Tejnor – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Zdeněk Grosman, Michal Hladík, Jan Kec, Lubor Matras, Petr Polednik
19. Jiří Hervert
47. Šimon Peterka
51. Petr Polednik
24. 9. 17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Apači 3. 2:7 (2:4)
Pohledný fotbal, hodně branek, klidný průběh. Filip Brodský
Bohemia Roztyly Apači
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Vojtěch Peterka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Michael Kubát, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler
6. Tomáš Brabec
7. Aleš Tylinger
1., 22. Tomáš Běhavý
2., 30., 37. Šimon Peterka
47., 55. František Pok
17. 9. 17 17:30 ZAK Apači Sokol Vysočany B 2. 3:0 (1:0)
Oslabený celek Vysočan vzdoroval svému soupeři téměř celou první půli. Jenže pak si dal smolný vlastní gól a v druhém poločase pomalejší obranu hostů dvakrát vytrestal Hervert.
Apači Sokol Vysočany B
Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler vs Jan Pekárek – Filip Jambor, Petr Jambor, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný
29. OG
46., 50. Jiří Hervert
10. 9. 17 16:15 ZAK Apači Valícíse Kojoti 1. 5:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas, kde se v první půli prosadily oba celky, ve druhé se lépe vedlo Apačům.