Ne 19.11.17 17:30 SCBEC Tutto bene A Ukradený širáci   (HL5G)
Ne 19.11.17 18:45 SCBEC Tatra Smíchov Sestra Sojka   (HL8N)
Ne 19.11.17 20:00 SCBEC Dropa FC A Callida CS   (HL5G)

26. 11. 17 18:45 MIKU4 Kanálpucers PL Bohemia Roztyly 11. 2:2 (0:0)
Roztyly předvedly sympatický výkon, ale navzdory tomu remizovaly s méně kvalitním a nesportovním týmem Kanálpucers. Jiří Půlpán, Martin Bedrna
Martin Kotaška – Miloš Beran, Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Lukáš Veselý vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Aleš Tylinger, Martin Zeman
59. Jiří Charvát
48 Jan Čuřín 32. Tomáš Brabec
42. Jan Hrubý
12. 11. 17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Beton FC 10. 2:0 (2:0)
Průměrné utkání plné nepřesností. Domácí měli větší štěstí v koncovce. Jiří Černý, Jaroslav Černý
Bohemia Roztyly Beton FC
Jan Šterner – Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Marek Šístek – Petr Benda, Libor Gregovský, Jan Jenčík, Filip Juráš, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Ondřej Novák, Miroslav Placr, Jakub Valenta
12. Daniel Riedl
22. Jan Hrubý
5. 11. 17 20:00 MIKU1 Power WCC Bohemia Roztyly 9. 1:0 (0:0)
První poločas taktická bitva, která skončila bez branek. Hned po půli rozhodl jediným gólem ve prospěch Power Brožek. Husák
Power WCC Bohemia Roztyly
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Daniel Taras vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Aleš Tylinger, Martin Zeman
34. Jan Brožek
29. 10. 17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Periferie United 8. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání. David Roubal, Tomáš Zahrádka
Bohemia Roztyly Periferie United
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Vojtěch Buřič – Lukáš Ambros, Daniel Ochman, Ondřej Richter, Michal Šoka, Martin Štěrba, Petr Venzara, Jan Zídek
34. Daniel Riedl
55. Dušan Mrozek
8. Ondřej Richter
52. Petr Venzara
22. 10. 17 17:30 MIKU3 Komety FC A Bohemia Roztyly 7. 3:2 (1:0)
První poločas vyhrály Komety nejtěsnějším možným rozdílem. Bohemia Roztyly měla šance, ale žádnou nevyužila. Druhý poločas přidaly Komety další dva góly. Bohemia snížila náskok na rozdíl gólu, ale to bylo vše. Husák
Komety FC A Bohemia Roztyly
Nikita Golenev – Denis Davydov, Georgii Gogokhiia, Anton Kletnev, Konstantin Kokhno, Mark Litvinov, Petr Popov, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov vs Zbyněk Mrózek – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger
3. Mark Litvinov
35. OG
45. Georgii Gogokhiia
36., 52. Tomáš Brabec
15. 10. 17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Splašený kozy TR 6. 2:4 (2:1)
Pohledný zápas. Jan Douša
Bohemia Roztyly Splašený kozy TR
Petr Kubát – Tomáš Brabec, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Michal Hladík – Martin Danielovský, Milan Flanderka, Oliver Genský, Milan Jiroušek, Jan Kec, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik
6. Tomáš Brabec
16. Martin Zeman
28. Milan Jiroušek
31. Jan Kec
55. Milan Flanderka
57. Lubor Matras
8. 10. 17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Valícíse Kojoti 5. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas, hosté více na balónu, ale rozhodl větší hlad domácích po vítězství.
Bohemia Roztyly Valícíse Kojoti
Petr Kubát – Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Daniel Hrdlička, Michal Kertész, Jáchym Rykl, Martin Váša, Ondřej Voborský
15. Aleš Tylinger
56. Tomáš Brabec
57. Ondřej Voborský
1. 10. 17 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Bohemia Roztyly 4. 3:0 (2:0)
Bohemia Roztyly byla útočnější, přesto z brejků padaly branky do její sítě. Vysočany si vítězství ve druhé půli pohlídaly.
Sokol Vysočany B Bohemia Roztyly
Jan Pekárek – Filip Jambor, Petr Jambor, František Kolský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček vs Jan Šterner – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman
18. Ondřej Kracman
25., 48. František Kolský
24. 9. 17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Apači 3. 2:7 (2:4)
Pohledný fotbal, hodně branek, klidný průběh. Filip Brodský
Bohemia Roztyly Apači
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Vojtěch Peterka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Michael Kubát, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler
7. Aleš Tylinger
1., 22. Tomáš Běhavý
2., 30., 37. Šimon Peterka
47., 55. František Pok
17. 9. 17 17:30 DEKAN Úžas 1.FFS Bohemia Roztyly 2. 6:1 (4:0)
Moc pěkný zápas, velmi dobře technicky vybavení útočníci Úžasu byli nad síly obrany Bohemie. Jiří Lokvenc
Úžas 1.FFS Bohemia Roztyly
Martin Mráz – Ondřej Brož, Jan Hricko, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Hynek Šimon, Jan Šťovíček, Jan Šusta vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger
20., 29., 30., 54. Ondřej Brož
28., 58. Jan Šťovíček
54. Tomáš Brabec
10. 9. 17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Sturm JM 1. 4:0 (4:0)
Jednoznačné vítezství lepšího týmu. Nejlepší hráč utkání Brabec vstřelil hattrick. Tomáš Dotzauer, Miroslav Herman