Út 19.9.17 18:00 ZAK Blaženka spiders Merck stars   (HL6C)
Út 26.9.17 18:00 ZAK Pěstební dělníci Blaženka spiders   (HL6C)
Út 3.10.17 18:00 ZAK Blaženka spiders Smíchov PSK   (HL6C)
Út 17.10.17 18:00 ZAK Blaženka spiders Atlético Cerveza   (HL6C)
Út 7.11.17 18:00 ZAK Blaženka spiders D.G.Team   (HL6C)
Út 14.11.17 18:00 ZAK Šméčka Blaženka spiders   (HL6C)

26. 11. 17 18:45 ZAK Sturm JM Sokol Vysočany B 11. 3:3 (0:1)
První poločas velice vyrovnaný. Do druhé půle vstoupil lépe Sokol a většinu druhé půle byl lepší. Jenže v posledních minutách o pracně budovaný náskok přišel, když Sturm dokázal vyrovnat. Vostatek
Sturm JM Sokol Vysočany B
Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Adam Horký, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel vs Petr Jambor – Pavel Blažek, Michal Horčík, Filip Jambor, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný
56. Martin Soukup
58. Martin Klejna
60. Petr Linx
26., 38. Ondřej Kracman
37. Marek Žádný
12. 11. 17 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Kanálpucers PL 10. 0:0 (0:0)
Pěkné utkání ve svižném tempu. Lepší hosté nevyužili své šance a tak utkání skončilo bez vítěze.
Sokol Vysočany B Kanálpucers PL
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Michal Horčík, Filip Jambor, Petr Jambor, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Lubomír Bleha, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Lukáš Veselý
5. 11. 17 17:30 ZAK Beton FC Sokol Vysočany B 9. 3:1 (1:1)
Po úvodní trefě Betonu stačil Sokol Vysočany B z výhody vyrovnat na poločasových 1:1. Jenže další chyby vysočanských dokázal Beton potrestat.
Beton FC Sokol Vysočany B
Marek Šístek – Petr Benda, Libor Gregovský, Jan Jenčík, Filip Juráš, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Ondřej Novák, Vinh Phong Pham, Miroslav Placr, Jakub Valenta vs Jan Pekárek – Michal Horčík, Filip Jambor, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Dominik Stuchlík, Matěj Vorlíček, Marek Žádný
10., 32. Miroslav Placr
38. Vinh Phong Pham
25. Michal Horčík
29. 10. 17 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Power WCC 8. 2:6 (2:2)
První půle vyrovnaná i zásluhou hostujícího týmu, který domácím věnoval dva góly. Po přestávce pomalu domácím došel dech a Power WCC díky třem trefám Brožka zaslouženě vyhráli. Zdeněk Schlibener, Jan Svoboda
Sokol Vysočany B Power WCC
Jan Pekárek – Petr Anděl, Pavel Blažek, Filip Jambor, Petr Jambor, Jiří Kočovský, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Daniel Taras
19. Hedvika Kracmanová
25. Daniel Vostřez
15., 54. Daniel Dohnal
27., 34., 47., 57. Jan Brožek
22. 10. 17 13:45 ZAK Periferie United Sokol Vysočany B 7. 3:1 (2:1)
Začátek byl ze strany Sokola ospalý, v deváté minutě už ztrácel dva góly. Do půle snížil a ve druhé půli byl lepší a útočnější, ale nestačilo to.
Periferie United Sokol Vysočany B
Vojtěch Buřič – Lukáš Ambros, Radek Holeš, Daniel Ochman, Michal Šoka, Martin Štěrba, Petr Venzara, Jan Zídek vs Jan Pekárek – Petr Anděl, Michal Horčík, Filip Jambor, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, František Kolský, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček, Marek Žádný
5. Martin Štěrba
9. Jan Zídek
58. Radek Holeš
24. Petr Anděl
15. 10. 17 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Komety FC A 6. 1:4 (0:2)
Zasloužené vítězství fotbalovějšího týmu Komet. Hošek
Sokol Vysočany B Komety FC A
Jan Pekárek – Petr Anděl, Filip Jambor, Petr Jambor, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, František Kolský, Ondřej Kracman, Matěj Vorlíček, Marek Žádný vs Petr Popov – Roman Armenov, Denis Davydov, Georgii Gogokhiia, Nikita Golenev, Anton Kletnev, Konstantin Kokhno, Mark Litvinov, Dzmitry Pudau, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov, Dzmitry Zhmako
58. Ondřej Kracman 7. Elisey Sviridov
19. Roman Armenov
33., 35. Mark Litvinov
8. 10. 17 17:30 ZAK Splašený kozy TR Sokol Vysočany B 5. 2:2 (0:0)
Ve vyrovnaném utkání dal v poslední minutě "skoro" vítězný gól Kolský. Ovšem má se hrát úplně do konce. Domácí z posledního rohu vyrovnali. Kohout
Splašený kozy TR Sokol Vysočany B
Martin Danielovský – Milan Flanderka, Michal Hladík, Milan Jiroušek, Jan Kec, Tomáš Krajčovič, Petr Polednik vs Jan Pekárek – Petr Anděl, Pavel Blažek, Filip Jambor, Petr Jambor, Antonín Kadlec, František Kolský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Martin Trunčík, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný
53. Milan Flanderka
60. Petr Polednik
51., 60. František Kolský
1. 10. 17 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Bohemia Roztyly 4. 3:0 (2:0)
Bohemia Roztyly byla útočnější, přesto z brejků padaly branky do její sítě. Vysočany si vítězství ve druhé půli pohlídaly.
Sokol Vysočany B Bohemia Roztyly
Jan Pekárek – Filip Jambor, Petr Jambor, František Kolský, Ondřej Kracman, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček vs Jan Šterner – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman
18. Ondřej Kracman
25., 48. František Kolský
24. 9. 17 16:15 ZAK Sokol Vysočany B Valícíse Kojoti 3. 3:4 (1:0)
Hektické utkání, které domácí zbytečně ztratili chybami v obraně. Jakub Hurtík, Ondřej Šimánek
Sokol Vysočany B Valícíse Kojoti
Jan Pekárek – Michal Horčík, Filip Jambor, Petr Jambor, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, František Kolský, Ondřej Kracman, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Ondřej Charvát – Ondřej Hrabě, Daniel Hrdlička, Miloš Kačírek, Jáchym Rykl, Martin Váša, Vojtěch Vonička
58. Vojtěch Vonička
17. 9. 17 17:30 ZAK Apači Sokol Vysočany B 2. 3:0 (1:0)
Oslabený celek Vysočan vzdoroval svému soupeři téměř celou první půli. Jenže pak si dal smolný vlastní gól a v druhém poločase pomalejší obranu hostů dvakrát vytrestal Hervert.
Apači Sokol Vysočany B
Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, František Pok, Jan Šindler vs Jan Pekárek – Filip Jambor, Petr Jambor, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný
29. OG
46., 50. Jiří Hervert
10. 9. 17 17:30 ZAK Sokol Vysočany B Úžas 1.FFS 1. 0:1 (0:1)
Velice vyrovnaný zápas, kde byli šance na obou stranách kvůli dobrým gólmanům většinou neproměněny. Za zády vysočanského brankáře skončila jen dorážka po rohu, kdy útočník přetlačil bránící kapitánku po nešťastné teči.
Sokol Vysočany B Úžas 1.FFS
Jan Pekárek – Petr Anděl, Michal Horčík, Filip Jambor, Vratislav Kracman, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný vs Martin Mráz – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Hynek Šimon, Jan Šťovíček, Jan Šusta, František Tůma