So 11.11.17 11:15 ZAK Šílené veverky Tutto Barbuto FC   (HL8K)
So 11.11.17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Světlušky   (HL4E)
Ne 3.12.17 16:15 P3 Sokol Suchdol TJ Catchers SC   (HL7L)
Ne 3.12.17 17:30 P3 Kapr tým 86 B Alej FK A   (HL3D)

26. 11. 17 18:45 ZAK Sturm JM Sokol Vysočany B 11. 3:3 (0:1)
První poločas velice vyrovnaný. Do druhé půle vstoupil lépe Sokol a většinu druhé půle byl lepší. Jenže v posledních minutách o pracně budovaný náskok přišel, když Sturm dokázal vyrovnat. Vostatek
Sturm JM Sokol Vysočany B
Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Adam Horký, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel vs Petr Jambor – Pavel Blažek, Michal Horčík, Filip Jambor, Antonín Kadlec, Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Matěj Vorlíček, Daniel Vostřez, Marek Žádný
56. Martin Soukup
58. Martin Klejna
60. Petr Linx
26., 38. Ondřej Kracman
37. Marek Žádný
19. 11. 17 17:30 MIKU1 Sturm JM Periferie United 4. 1:7 (0:5)
Zápas jednoznačně pro domácí od začátku do konce. Hostům nepomohl ani čestný gól. Vukovič, Hošek
Sturm JM Periferie United
Sebastián Šulc – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Filip Kotek, Petr Linx, Lukáš Pitelka, Martin Soukup vs Daniel Ochman – Jan Dosoudil, Ondřej Richter, Martin Štěrba, Petr Venzara, Filip Zálešák, Jan Zídek
45. Petr Linx 3., 11. Martin Štěrba
10., 58. Jan Zídek
11. Filip Zálešák
22. Jan Dosoudil
39. Ondřej Richter
12. 11. 17 17:30 MIKU1 Apači Sturm JM 10. 5:1 (2:0)
Pohledné utkání skončilo vítězstvím týmu Apači. Trnka
Apači Sturm JM
Matěj Procházka – Tomáš Běhavý, David Cabák, Jiří Hervert, Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, Vojtěch Peterka, František Pok, Jan Šindler vs Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Navrátil, Martin Soukup, Jan Tempel
3. František Pok
4., 56., 59. Šimon Peterka
44. Martin Máčal
55. Martin Soukup
5. 11. 17 17:30 MIKU2 Sturm JM Úžas 1.FFS 9. 1:4 (0:2)
Pěkné utkání, ve kterém byl vidět hodně ofenzivní fotbal a mnoho šancí. Nakonec zasloužená výhra Úžasu. Vostatek
Sturm JM Úžas 1.FFS
Filip Kotek – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Tempel vs Martin Mráz – Daniel Hořejší, Milan Jenčo, Jan Kopřiva, Martin Moravec, Hynek Šimon, Jan Šťovíček, František Tůma
41. Jan Hynek 2., 52. Jan Šťovíček
6. Martin Moravec
33. Milan Jenčo
29. 10. 17 17:30 MIKU1 Valícíse Kojoti Sturm JM 8. 1:2 (1:1)
Hosté měli větší vůli po bodech, proto bojovali až do poslední minuty. Petr Kovařík
Valícíse Kojoti Sturm JM
Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Daniel Hrdlička, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský vs Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Navrátil, Martin Soukup
18. Daniel Hrdlička 2. Martin Klejna
58. Petr Linx
22. 10. 17 17:30 MIKU1 Kanálpucers PL Sturm JM 7. 2:2 (1:1)
Zasloužená dělba bodů. Peter Giertli, Jiří Šenk
Kanálpucers PL Sturm JM
Martin Kotaška – Zdeněk Běťák, Lubomír Bleha, Jiří Charvát, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Lukáš Veselý vs Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel
6., 55. Aleš Nakládal 9. Martin Klejna
48. Jan Hynek
15. 10. 17 17:30 MIKU2 Sturm JM Beton FC 6. 0:4 (0:2)
Hezké utkání s mírnou převahou hostujícího týmu, který slaví výhru hlavně díky Bendovi. Dufek
Sturm JM Beton FC
Sebastián Šulc – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Martin Soukup vs Marek Šístek – Petr Benda, Jan Jenčík, Filip Juráš, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Vinh Phong Pham, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
7., 29., 40., 50. Petr Benda
8. 10. 17 20:00 MIKU1 Power WCC Sturm JM 5. 7:2 (4:0)
Power WCC po celou dobu utkání dominovali a Sturm už jen korigoval výsledek. Klail
Power WCC Sturm JM
Petr Jelínek – Jan Brožek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Jan Vágner vs Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Adam Horký, Martin Klejna, Filip Kotek, Lukáš Kožíšek, Petr Linx, Jiří Navrátil, Jiří Ouředník, Lukáš Pitelka, Martin Soukup, Jan Tempel
4., 25., 37., 55. Jan Málek
17., 25., 58. Jan Brožek
48., 59. Adam Horký
24. 9. 17 17:30 MIKU2 Komety FC A Sturm JM 3. 2:3 (0:1)
Celý zápas měli pod kontrolou hosté, akorát se díky laxnímu přístupu v posledních minutách strachovali o výhru.
Komety FC A Sturm JM
Alexander Bondarev – Denis Davydov, Georgii Gogokhiia, Nikita Golenev, Konstantin Kokhno, Mark Litvinov, Aliaksandr Stsepankou, Elisey Sviridov vs Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Ouředník, Martin Soukup, Jan Vybíral
58. Nikita Golenev
59. Mark Litvinov
12. Martin Klejna
33. Petr Linx
40. Filip Kotek
17. 9. 17 17:30 MIKU2 Sturm JM Splašený kozy TR 2. 1:6 (1:5)
Splašené kozy měly utkání ve své režii, rozhodnuto bylo už v první půli. Čapla
Sturm JM Splašený kozy TR
Sebastián Šulc – Dušan Dřízhal, Adam Horký, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Ouředník, Martin Soukup vs Milan Flanderka – Martin Danielovský, Oliver Genský, Milan Jiroušek, Jan Kec, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras
14. Jiří Ouředník 10. Lubor Matras
11., 16., 19. Jan Kec
24. Oliver Genský
33. Tomáš Krajčovič
10. 9. 17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Sturm JM 1. 4:0 (4:0)
Jednoznačné vítezství lepšího týmu. Nejlepší hráč utkání Brabec vstřelil hattrick. Tomáš Dotzauer, Miroslav Herman
Bohemia Roztyly Sturm JM
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Jan Hrubý, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Sebastián Šulc – Milan Dolejš, Dušan Dřízhal, Martin Klejna, Filip Kotek, Petr Linx, Jiří Ouředník, Lukáš Pitelka, Martin Soukup