Seznam týmů, 6. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Kontis 1.FC modrá
V.S.P.S.V.S. černo-bílá
Pražská legie 2000 modro-bílá
Milenium Praha FC žlutá, modrá
AG team bílá
Jardovi Hřebíci bílo-modro-červená, černo-růžová
Litrpůl FC zeleno-bílá
Tlakové galoše rudá, růžová
Klub odložených mužů bílá, modrá
A.Č.A.B. FC žlutá, bílá
KáGéčko A bílá
Díky čau FC modrá, oranžová

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůKontis 1.FC Po 11.9. 18:15 MIKU2
AG teamTlakové galoše Po 11.9. 19:15 HRAB1
Jardovi HřebíciMilenium Praha FC Po 11.9. 19:30 DEKAN
A.Č.A.B. FCV.S.P.S.V.S. Po 11.9. 19:30 MIKU3
KáGéčko ALitrpůl FC Po 11.9. 20:45 DEKAN
Díky čau FCPražská legie 2000 Po 11.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlakové galošeDíky čau FC Po 18.9. 19:15 HRAB1
A.Č.A.B. FCAG team Po 18.9. 19:30 MIKU3
Milenium Praha FCKáGéčko A Po 18.9. 19:30 DEKAN
V.S.P.S.V.S.Kontis 1.FC Po 18.9. 19:30 MIKU1
Pražská legie 2000Jardovi Hřebíci Po 18.9. 20:45 MIKU4
Litrpůl FCKlub odložených mužů Po 18.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Jardovi HřebíciTlakové galoše Po 25.9. 19:15 HRAB1
Klub odložených mužůMilenium Praha FC Po 25.9. 19:30 DEKAN
AG teamV.S.P.S.V.S. Po 25.9. 19:30 MIKU2
Kontis 1.FCLitrpůl FC Po 25.9. 20:45 DEKAN
KáGéčko APražská legie 2000 Po 25.9. 20:45 MIKU3
Díky čau FCA.Č.A.B. FC Po 25.9. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
AG teamDíky čau FC Po 2.10. 18:00 HRAB3
A.Č.A.B. FCJardovi Hřebíci Po 2.10. 18:15 DEKAN
Tlakové galošeKáGéčko A Po 2.10. 19:15 HRAB1
Milenium Praha FCKontis 1.FC Po 2.10. 19:30 DEKAN
V.S.P.S.V.S.Litrpůl FC Po 2.10. 19:30 MIKU3
Pražská legie 2000Klub odložených mužů Po 2.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko AA.Č.A.B. FC Po 9.10. 18:15 MIKU1
Klub odložených mužůTlakové galoše Po 9.10. 19:15 HRAB1
Díky čau FCV.S.P.S.V.S. Po 9.10. 19:30 MIKU3
Jardovi HřebíciAG team Po 9.10. 20:30 TEMPO
Litrpůl FCMilenium Praha FC Po 9.10. 20:45 DEKAN
Kontis 1.FCPražská legie 2000 Po 9.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlakové galošeKontis 1.FC Po 23.10. 19:15 HRAB1
Díky čau FCJardovi Hřebíci Po 23.10. 19:30 DEKAN
V.S.P.S.V.S.Milenium Praha FC Po 23.10. 19:30 MIKU2
A.Č.A.B. FCKlub odložených mužů Po 23.10. 20:45 MIKU3
Pražská legie 2000Litrpůl FC Po 23.10. 20:45 MIKU2
AG teamKáGéčko A Út 24.10. 18:00 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Klub odložených mužůAG team Po 30.10. 18:00 HRAB3
Kontis 1.FCA.Č.A.B. FC Po 30.10. 18:15 DEKAN
Milenium Praha FCPražská legie 2000 Po 30.10. 19:30 DEKAN
Jardovi HřebíciV.S.P.S.V.S. Po 30.10. 19:30 MIKU2
Litrpůl FCTlakové galoše Po 30.10. 20:45 DEKAN
KáGéčko ADíky čau FC Po 30.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Tlakové galošeMilenium Praha FC Po 6.11. 19:15 HRAB1
V.S.P.S.V.S.Pražská legie 2000 Po 6.11. 19:30 MIKU2
A.Č.A.B. FCLitrpůl FC Po 6.11. 20:45 DEKAN
AG teamKontis 1.FC Po 6.11. 20:45 MIKU1
Díky čau FCKlub odložených mužů Po 6.11. 20:45 MIKU2
Jardovi HřebíciKáGéčko A Po 6.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kontis 1.FCDíky čau FC Po 13.11. 18:00 HRAB3
Milenium Praha FCA.Č.A.B. FC Po 13.11. 19:30 DEKAN
KáGéčko AV.S.P.S.V.S. Po 13.11. 19:30 MIKU3
Klub odložených mužůJardovi Hřebíci Po 13.11. 20:15 ZABEH
Pražská legie 2000Tlakové galoše Po 13.11. 20:45 MIKU3
Litrpůl FCAG team Po 13.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko AKlub odložených mužů Po 20.11. 18:15 MIKU4
Jardovi HřebíciKontis 1.FC Po 20.11. 18:15 DEKAN
AG teamMilenium Praha FC Po 20.11. 19:30 DEKAN
V.S.P.S.V.S.Tlakové galoše Po 20.11. 19:30 MIKU1
Díky čau FCLitrpůl FC Po 20.11. 20:45 DEKAN
A.Č.A.B. FCPražská legie 2000 Po 20.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Litrpůl FCJardovi Hřebíci Po 4.12. 18:00 KORAB
Tlakové galošeA.Č.A.B. FC Po 4.12. 18:15 DEKAN
Pražská legie 2000AG team Po 4.12. 18:15 MIKU4
Milenium Praha FCDíky čau FC Po 4.12. 18:15 BECH
Kontis 1.FCKáGéčko A Po 4.12. 18:15 CESMI
Klub odložených mužůV.S.P.S.V.S. Po 4.12. 18:15 MIKU3