Rozpis pískání, 6. liga, skupina B

Dynamo R.U.M. A

Po 3.4. 18:15 Aritma ARIT
Po 3.4. 19:30 Aritma ARIT
Po 3.4. 20:45 Aritma ARIT
Po 24.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 24.4. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Farkáň 92 1.FC

Út 4.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 4.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 4.4. 20:45 Mikulova MIKU2
St 26.4. 19:00 Meteor 8 METE2
St 26.4. 20:15 Meteor 8 METE2

Bohemia AFK

Út 4.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 4.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 4.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 1.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 1.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

Orgasmico L.S.D.

St 12.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 12.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 12.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 4.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 4.5. 20:15 Pražačka P3

Pigs FC

St 12.4. 18:15 Mikulova MIKU4
St 12.4. 19:30 Mikulova MIKU4
St 12.4. 20:45 Mikulova MIKU4
St 3.5. 18:15 Děkanka DEKAN
St 3.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 3.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Tycho de Brahe FC A

St 12.4. 18:45 Aritma ARIT
St 12.4. 20:00 Aritma ARIT
Po 22.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 22.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 22.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Green shock FC

St 31.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 31.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 31.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 20.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 20.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 20.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Tajfun AC

St 31.5. 18:15 Mikulova MIKU3
St 31.5. 19:30 Mikulova MIKU3
St 31.5. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 20.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 20.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 20.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Černý koně TMK

St 17.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 17.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 17.5. 20:30 Štěrboholy STER3
St 7.6. 18:00 Štěrboholy STER3
St 7.6. 19:15 Štěrboholy STER3
St 7.6. 20:30 Štěrboholy STER3

Admira 97

St 19.4. 18:15 Mikulova MIKU3
St 19.4. 19:30 Mikulova MIKU3
St 19.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 8.5. 15:00 Mikulova MIKU3
Po 8.5. 16:15 Mikulova MIKU3
Po 8.5. 17:30 Mikulova MIKU3

Integrita Jinonice

St 10.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 10.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 10.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 30.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 30.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Berlusconi SV

Čt 6.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 6.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 26.4. 19:00 Pražačka P1
St 26.4. 20:15 Pražačka P1
St 31.5. 19:30 Litvínovská LITVI
St 31.5. 20:45 Litvínovská LITVI