Seznam týmů, 6. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Tycho de Brahe FC A bílá, růžová
Tajfun AC bílá, modrá
Pigs FC modrá
Orgasmico L.S.D. bílo-zelená, žlutá
Integrita Jinonice oranžová, bílá
Green shock FC zeleno-bílá
Farkáň 92 1.FC červeno-bílá
Dynamo R.U.M. A žlutá, fialová
Bohemia AFK modro-bílá
Černý koně TMK růžovo-černá
Berlusconi SV žlutá, stříbrná
Admira 97 černá, červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. AIntegrita Jinonice Po 4.9. 18:00 HRAB3
Bohemia AFKPigs FC Po 4.9. 18:00 HRAB2
Farkáň 92 1.FCGreen shock FC Po 4.9. 19:30 CESMI
Černý koně TMKOrgasmico L.S.D. Po 4.9. 19:30 HANSP
Berlusconi SVTajfun AC Po 4.9. 20:30 TEMPO
Admira 97Tycho de Brahe FC A Po 4.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tajfun ACBohemia AFK Po 11.9. 18:00 HRAB3
Pigs FCČerný koně TMK Po 11.9. 19:15 MOTO3
Orgasmico L.S.D.Dynamo R.U.M. A Po 11.9. 19:30 HANSP
Integrita JinoniceFarkáň 92 1.FC Po 11.9. 19:30 CESMI
Tycho de Brahe FC AGreen shock FC Po 11.9. 20:15 ZABEH
Admira 97Berlusconi SV Po 11.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Černý koně TMKTajfun AC Po 18.9. 19:15 MOTO2
Farkáň 92 1.FCOrgasmico L.S.D. Po 18.9. 19:30 CESMI
Berlusconi SVTycho de Brahe FC A Po 18.9. 19:30 MIKU4
Green shock FCIntegrita Jinonice Po 18.9. 20:15 ZABEH
Bohemia AFKAdmira 97 Po 18.9. 20:45 BECH
Dynamo R.U.M. APigs FC Út 19.9. 18:00 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Berlusconi SVBohemia AFK Po 25.9. 18:00 HRAB3
Tycho de Brahe FC AIntegrita Jinonice Po 25.9. 18:00 HRAB2
Orgasmico L.S.D.Green shock FC Po 25.9. 19:30 HANSP
Admira 97Černý koně TMK Po 25.9. 20:45 BECH
Tajfun ACDynamo R.U.M. A Út 26.9. 18:00 HRAB2
Pigs FCFarkáň 92 1.FC Po 23.10. 19:15 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia AFKTycho de Brahe FC A Po 2.10. 17:00 HANSP
Integrita JinoniceOrgasmico L.S.D. Po 2.10. 19:30 HANSP
Farkáň 92 1.FCTajfun AC Po 2.10. 19:30 CESMI
Green shock FCPigs FC Po 2.10. 20:15 ZABEH
Černý koně TMKBerlusconi SV Po 2.10. 20:30 MOTO2
Dynamo R.U.M. AAdmira 97 Po 2.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Berlusconi SVDynamo R.U.M. A Po 9.10. 19:15 ZAK
Pigs FCIntegrita Jinonice Po 9.10. 19:15 MOTO1
Tycho de Brahe FC AOrgasmico L.S.D. Po 9.10. 19:30 HANSP
Bohemia AFKČerný koně TMK Po 9.10. 20:15 P3
Tajfun ACGreen shock FC Po 9.10. 20:15 ZABEH
Admira 97Farkáň 92 1.FC Po 9.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. ABohemia AFK Po 16.10. 17:00 DEKAN
Černý koně TMKTycho de Brahe FC A Po 16.10. 19:00 DABLI
Integrita JinoniceTajfun AC Po 16.10. 19:30 HOSTI
Orgasmico L.S.D.Pigs FC Po 16.10. 19:30 HANSP
Farkáň 92 1.FCBerlusconi SV Po 16.10. 19:30 CESMI
Green shock FCAdmira 97 Po 16.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Berlusconi SVGreen shock FC Po 23.10. 19:30 HOSTI
Černý koně TMKDynamo R.U.M. A Po 30.10. 19:15 MOTO3
Tajfun ACOrgasmico L.S.D. Po 30.10. 19:30 HANSP
Bohemia AFKFarkáň 92 1.FC Po 30.10. 19:30 CESMI
Admira 97Integrita Jinonice Po 30.10. 20:45 BECH
Tycho de Brahe FC APigs FC Út 31.10. 19:15 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Integrita JinoniceBerlusconi SV Po 6.11. 19:15 MOTO2
Farkáň 92 1.FCČerný koně TMK Po 6.11. 19:30 CESMI
Orgasmico L.S.D.Admira 97 Po 6.11. 19:30 HANSP
Green shock FCBohemia AFK Po 6.11. 20:15 ZABEH
Dynamo R.U.M. ATycho de Brahe FC A Út 7.11. 18:00 HRAB2
Pigs FCTajfun AC Út 7.11. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Berlusconi SVOrgasmico L.S.D. Po 20.11. 18:15 ARIT
Bohemia AFKIntegrita Jinonice Po 20.11. 19:15 TEMPO
Dynamo R.U.M. AFarkáň 92 1.FC Po 20.11. 19:30 CESMI
Admira 97Pigs FC Po 20.11. 19:30 HOSTI
Černý koně TMKGreen shock FC Po 20.11. 20:15 ZABEH
Tycho de Brahe FC ATajfun AC Út 21.11. 20:30 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Green shock FCDynamo R.U.M. A Po 4.12. 19:15 KORAB
Tajfun ACAdmira 97 Po 4.12. 19:30 BECH
Pigs FCBerlusconi SV Po 4.12. 19:30 HOSTI
Orgasmico L.S.D.Bohemia AFK Po 4.12. 19:30 ARIT
Integrita JinoniceČerný koně TMK Po 4.12. 19:30 MIKU4
Farkáň 92 1.FCTycho de Brahe FC A Po 4.12. 19:30 CESMI