Út 10.10.17 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Koliba F.C.V.   (SVL3B)
Út 10.10.17 20:45 BECH Friends Prague Tatran Válec   (HL5C)

4. 12. 17 19:30 ARIT Orgasmico L.S.D. Bohemia AFK 11. 3:2 (1:1)
Orgasmico rozhodlo v samotném závěru utkání o svém vítězství. Husák
Ondřej Čibera – Michal Čížek, Adam Dařina, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Michal Sobotka, Jan Spěvák, Jakub Vančura vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Martin Budinský, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík
59. Michal Sobotka
16. Aleš Krupička
55. Lukáš Ramík
20. 11. 17 19:15 TEMPO Bohemia AFK Integrita Jinonice 10. 3:5 (1:2)
Pohledné utkání z obou stran, ve kterém měli oba týmy dostatek šancí. Hosté byli přesnější v zakončení a díky tomu nakonec zvítězili. Domácí měli ve druhé půli mnoho šancí, ale dokázali proměnit jen dvě, což je nakonec mrzelo.
Bohemia AFK Integrita Jinonice
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Martin Budinský, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Jan Kotrč – Jan Beneš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, Václav Karas, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl
27. Aleš Krupička
41. Miloslav Adámek
55. Petr Bartoníček
21., 51. Václav Karas
24., 32. Jan Beneš
40. Jan Kalaš
6. 11. 17 20:15 ZABEH Green shock FC Bohemia AFK 9. 5:1 (1:0)
Domácí prokázali větší chuť a zaslouženě vyhráli.
Green shock FC Bohemia AFK
Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Martin Budinský – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
20., 44., 47., 57. Jiří Brychta
60. Václav Vaněček
54. Petr Bartoníček
30. 10. 17 19:30 CESMI Bohemia AFK Farkáň 92 1.FC 8. 2:3 (2:0)
První půle patřila více méně domácím, kteří šli do kabin s dvougólovým náskokem. Ve druhé půli se hosté zlepšili a povedl se jim dokonalý obrat.
Bohemia AFK Farkáň 92 1.FC
Petr Vítek – Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
10., 14. Jan Hudák 34. Jan Fousek
54. Petr Adam
59. Daniel Karas
16. 10. 17 17:00 DEKAN Dynamo R.U.M. A Bohemia AFK 7. 4:2 (1:2)
Zápas dvou rozdílných poločasů vyhráli zaslouženě domácí.
Dynamo R.U.M. A Bohemia AFK
Petr Pohorský – Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Martin Říha, Radek Říha vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
12. Vladimír Kopecký
44., 46. Petr Pohorský
59. Martin Říha
21., 24. Petr Bartoníček
9. 10. 17 20:15 P3 Bohemia AFK Černý koně TMK 6. 0:2 (0:1)
Ve slušně hraném utkání porazili Černý koně Bohemii o dvě branky. Bohemia skórovat nedokázala. Čapla
Bohemia AFK Černý koně TMK
Petr Vítek – Petr Bartoníček, Martin Budinský, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Wendepanga Ismael Ouedraogo, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka
27. Jan Vochozka
41. Tomáš Hlaváček
2. 10. 17 17:00 HANSP Bohemia AFK Tycho de Brahe FC A 5. 1:1 (0:1)
Vyrovnaný boj po celé utkání. Dominovaly výborně hrající obrany obou mužstev.
Bohemia AFK Tycho de Brahe FC A
Lukáš Ramík – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Martin Budinský, Michal Ekrt, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka vs Jiří Runtsch – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Daniel Martiška, Michael Martiška, Martin Pánek, Rudolf Růžek
38. Lukáš Ramík 20. Martin Pánek
25. 9. 17 18:00 HRAB3 Berlusconi SV Bohemia AFK 4. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté pokaždé vedli a bránili nízký náskok. V posledních minutách rozhodli a domácí už jen v 60. minutě snížili.
Berlusconi SV Bohemia AFK
Vít Lukeš – Vojtěch Gavriněv, Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Ioannis Svynos, Jakub Turek, Prokop Vodrážka vs Petr Vítek – Petr Bartoníček, Michal Ekrt, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík
28. OG
60. Martin Šimon
26., 55. Petr Bartoníček
41. OG
58. Jan Hudák
18. 9. 17 20:45 BECH Bohemia AFK Admira 97 3. 6:1 (4:0)
Zasloužená výhra domácích. Janča
Bohemia AFK Admira 97
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Wendepanga Ismael Ouedraogo, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Jiří Horák – Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, Jakub Vomáčka, Jiří Zubík
9., 20. Michal Ekrt
13. Miloslav Adámek
29. Wendepanga Ismael Ouedraogo
40. Aleš Krupička
50. Otakar Holubec
32. Jakub Pohořal
11. 9. 17 18:00 HRAB3 Tajfun AC Bohemia AFK 2. 1:4 (1:4)
Díky skvělému nástupu si hosté vybudovali náskok, který pak drželi celý zápas a vyhráli.
Tajfun AC Bohemia AFK
Pavel Menhard – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Lukáš Heral, Michal Nedbal, Josef Novák, Radim Thiel vs Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík
26. Radim Thiel 11., 24. Otakar Holubec
16. Lukáš Ramík
18. Aleš Krupička
4. 9. 17 18:00 HRAB2 Bohemia AFK Pigs FC 1. 2:5 (2:2)
Bohemia neproměnila dvě tutovky a Pigs tedy ovládli druhý poločas a jasně vyhráli. Hošek
Bohemia AFK Pigs FC
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík vs Theodor Šamalík – Marián Bačinský, Jakub Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Václav Svatoch, Jiří Záhora