St 25.10.17 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Bajern Měšičáci   (VL4B)
St 25.10.17 19:15 SCBEC Old Bayern Prag Běchovičtí sršni A   (VL3B)
St 25.10.17 20:30 SCBEC Líheň talentů 2015 Cerveza 18.FC   (HL5E)
Po 13.11.17 18:15 BECH Speciál Bráník B Nalejto 1.FC   (HL4B)
Po 13.11.17 19:30 BECH Premiéra TV - Nowatron Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 13.11.17 20:45 BECH 64! FC Kobylisy B Viktoria Bítovská B   (HL8H)

4. 12. 17 19:15 KORAB Green shock FC Dynamo R.U.M. A 11. 11:2 (7:2)
I když se hosté dostali do vedení, tak domácí zápas zaslouženě otočili a na umělé trávě zcela dominovali. V utkání se blýskl autor pěti branek Benda. Dufek
Green shock FC Dynamo R.U.M. A
Radek Kohák – Jiří Benda, Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Milan Matoušek – Adam Hanibal, Vladimír Kopecký, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Michael Povolný, Radek Říha
5., 14., 23., 42. Jiří Štecher
9. Václav Vaněček
13. Michal Šimák
21., 30., 35., 46., 57. Jiří Benda
4., 25. Michael Povolný
20. 11. 17 20:15 ZABEH Černý koně TMK Green shock FC 10. 2:4 (0:2)
Velmi bojovné utkání, ve kterém byli hosté o něco lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Černý koně TMK Green shock FC
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček
53. Tomáš Hlaváček
57. Petr Konáš
10., 18., 55. Jiří Štecher
47. Jiří Brychta
6. 11. 17 20:15 ZABEH Green shock FC Bohemia AFK 9. 5:1 (1:0)
Domácí prokázali větší chuť a zaslouženě vyhráli.
Green shock FC Bohemia AFK
Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Martin Budinský – Miloslav Adámek, Petr Bartoníček, Jan Hudák, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Lukáš Ramík, Stanislav Starý
20., 44., 47., 57. Jiří Brychta
60. Václav Vaněček
54. Petr Bartoníček
23. 10. 17 19:30 HOSTI Berlusconi SV Green shock FC 8. 3:2 (1:1)
Vyrovnané utkání.
Berlusconi SV Green shock FC
Vít Lukeš – Jiří Hoskovec, Epameinondas Kourousis, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Ioannis Svynos, Jakub Turek, Prokop Vodrážka vs Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček
20. Epameinondas Kourousis
43. Jiří Hoskovec
51. Karel Kudrna
26. Pavel Brychta
50. Jiří Štecher
16. 10. 17 20:15 ZABEH Green shock FC Admira 97 7. 2:3 (1:2)
Zajímavý, vyrovnaný, ale hodně bojovný zápas, ve kterém vyhrálo šťastnější mužstvo. Pavel Sedlák, Pavel Klein
Green shock FC Admira 97
Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Tomáš Panýrek, Petr Sinke, Petr Sinke, Václav Teller
21. Michal Šimák
46. Jiří Brychta
6. Petr Sinke
14. Jan Kafka
60. Tomáš Panýrek
9. 10. 17 20:15 ZABEH Tajfun AC Green shock FC 6. 0:2 (0:1)
Ze začátku opatrné a vyrovnané utkání. Ke konci poločasu se podařilo Shocku jít do vedení, a i když ve druhé půli Tajfun zlobil, tak akorát obdržel rozhodující branku. Václav Adolf, Filip Donát
Tajfun AC Green shock FC
Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Pavel Menhard, Michal Nedbal, Radim Thiel vs Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček
25., 59. Jiří Brychta
2. 10. 17 20:15 ZABEH Green shock FC Pigs FC 5. 9:5 (5:3)
Po odvážném startu hostí si domácí zkušeně udělali dostatečný náskok, který už nepustili.
Green shock FC Pigs FC
Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Michal Šimák, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Václav Svatoch – Jakub Marek, Ondřej Marek, Jan Reitermann, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Záhora
3., 20., 28. Jiří Štecher
14., 40., 49., 54. Jiří Brychta
24. Václav Vaněček
34. Jiří Stejskal
4., 8., 16., 33., 52. Ondřej Marek 57. Ondřej Marek
25. 9. 17 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Green shock FC 4. 5:5 (0:2)
Parádní zápas nahoru dolů. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem a vytvořili si dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase se domácí zvedli a za deset minut výsledek otočili. Green shock však zabral a zápas nakonec skončil remízou.
Orgasmico L.S.D. Green shock FC
Ondřej Čibera – Michal Čížek, Adam Dařina, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Michal Sobotka, Jan Spěvák, Jakub Vančura vs Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček
40., 42. Ondřej Kolanda
46., 48. Karel Jůza
60. Adam Dařina
12., 60. Jiří Štecher
27. Antonín Tikovský
47., 58. Jiří Brychta
18. 9. 17 20:15 ZABEH Green shock FC Integrita Jinonice 3. 7:7 (2:6)
Rychlé utkání na obě strany. Integrita nedokázala udržet převahu z první půle a nakonec pouze remizovala. Petr Nemynář
Green shock FC Integrita Jinonice
Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Jiří Štecher, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Tomáš Vejdovec – Jan Kalaš, Václav Karas, Jan Kotrč, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl