Rozpis pískání, 6. liga, skupina C

Blaženka spiders

St 29.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 29.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 29.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 9.6. 18:00 Pražačka P1
Pa 9.6. 19:15 Pražačka P1

D.G.Team

St 29.3. 18:15 Mikulova MIKU4
St 29.3. 19:30 Mikulova MIKU4
St 29.3. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 18.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 18.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 18.4. 20:45 Litvínovská LITVI

GFC Regent B

Po 3.4. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 3.4. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 3.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 24.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 24.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 24.4. 20:45 Mikulova MIKU4

Kojots United

Čt 6.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Čt 6.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Čt 6.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 1.5. 16:30 Pražačka P2
Po 1.5. 17:45 Pražačka P2

Medvědi A

Po 10.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 10.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 10.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 1.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 1.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 1.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Polnohospodár Praha

Út 4.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 4.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 26.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 26.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 26.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Merck stars

Čt 1.6. 18:15 Aritma ARIT
Čt 1.6. 19:30 Aritma ARIT
Čt 1.6. 20:45 Aritma ARIT
Čt 22.6. 18:15 Aritma ARIT
Čt 22.6. 19:30 Aritma ARIT
Čt 22.6. 20:45 Aritma ARIT

Libeň SK

St 31.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 31.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 31.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 23.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 23.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 23.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Atlético Cerveza

Po 27.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 27.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 27.3. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 27.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 27.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 27.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Smíchov PSK

Čt 6.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 6.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 27.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 27.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 21.5. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 21.5. 17:30 Mikulova MIKU1

Pěstební dělníci

Po 27.3. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 27.3. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 21.5. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 21.5. 12:30 Zákostelní ZAK
Po 5.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 5.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Šméčka

Út 21.3. 18:15 Aritma ARIT
Út 21.3. 19:30 Aritma ARIT
Ne 14.5. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 14.5. 16:15 Mikulova MIKU4
Po 29.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 29.5. 20:45 Mikulova MIKU2