Seznam týmů, 6. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
GFC Regent B černá
Polnohospodár Praha žluto-modrá
Smíchov PSK červeno-černá, žlutá
Pěstební dělníci modrá
Merck stars modro-černá, bílá
Blaženka spiders modrá, žlutá
Libeň SK modrá, červená
Kojots United modrá, bílá
Šméčka černá, žlutá
D.G.Team zeleno-bílá, žlutá
Medvědi A černo-bílá
Atlético Cerveza zeleno-černá, bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Libeň SKBlaženka spiders Út 5.9. 18:00 ZAK
D.G.TeamSmíchov PSK Út 5.9. 18:15 SLIVE
Medvědi APolnohospodár Praha Út 5.9. 20:15 P1
Atlético CervezaGFC Regent B Út 5.9. 20:15 P2
ŠméčkaPěstební dělníci Út 5.9. 20:30 MALES
Kojots UnitedMerck stars St 6.9. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKŠméčka Út 12.9. 18:15 SLIVE
Polnohospodár PrahaD.G.Team Út 12.9. 19:30 LITVI
Atlético CervezaMedvědi A Út 12.9. 20:15 P1
GFC Regent BBlaženka spiders Út 12.9. 20:15 P2
Merck starsLibeň SK Út 12.9. 20:30 KORAB
Pěstební dělníciKojots United St 13.9. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersMerck stars Út 19.9. 18:00 ZAK
Libeň SKPěstební dělníci Út 19.9. 18:15 DEKAN
Kojots UnitedSmíchov PSK Út 19.9. 18:15 SLIVE
ŠméčkaPolnohospodár Praha Út 19.9. 19:30 LITVI
Medvědi AGFC Regent B Út 19.9. 20:15 P1
D.G.TeamAtlético Cerveza St 20.9. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Pěstební dělníciBlaženka spiders Út 26.9. 18:00 ZAK
Smíchov PSKLibeň SK Út 26.9. 18:15 SLIVE
Atlético CervezaŠméčka Út 26.9. 19:00 ZABEH
Polnohospodár PrahaKojots United Út 26.9. 19:30 LITVI
Medvědi AD.G.Team Út 26.9. 20:15 P1
GFC Regent BMerck stars Út 31.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Merck starsPěstební dělníci Út 3.10. 18:00 HRAB2
Blaženka spidersSmíchov PSK Út 3.10. 18:00 ZAK
Libeň SKPolnohospodár Praha Út 3.10. 19:30 LITVI
ŠméčkaMedvědi A Út 3.10. 20:15 P1
D.G.TeamGFC Regent B Út 3.10. 20:15 P2
Kojots UnitedAtlético Cerveza St 4.10. 18:15 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Smíchov PSKMerck stars Út 10.10. 18:15 SLIVE
D.G.TeamŠméčka Út 10.10. 19:15 KORAB
Atlético CervezaLibeň SK Út 10.10. 19:15 SCBEC
Polnohospodár PrahaBlaženka spiders Út 10.10. 19:30 LITVI
Medvědi AKojots United Út 10.10. 20:15 P1
GFC Regent BPěstební dělníci Út 10.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersAtlético Cerveza Út 17.10. 18:00 ZAK
Pěstební dělníciSmíchov PSK Út 17.10. 18:15 SLIVE
Merck starsPolnohospodár Praha Út 17.10. 19:30 LITVI
Libeň SKMedvědi A Út 17.10. 20:15 P1
ŠméčkaGFC Regent B Út 17.10. 20:15 P2
Kojots UnitedD.G.Team St 18.10. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
D.G.TeamLibeň SK Út 24.10. 19:00 METE2
Polnohospodár PrahaPěstební dělníci Út 24.10. 19:30 LITVI
Medvědi ABlaženka spiders Út 24.10. 20:15 P1
GFC Regent BSmíchov PSK Út 24.10. 20:15 P2
ŠméčkaKojots United Út 24.10. 20:30 MALES
Atlético CervezaMerck stars St 25.10. 18:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersD.G.Team Út 7.11. 18:00 ZAK
Smíchov PSKPolnohospodár Praha Út 7.11. 19:30 LITVI
Merck starsMedvědi A Út 7.11. 20:15 P1
Libeň SKŠméčka Út 7.11. 20:15 METE2
Kojots UnitedGFC Regent B Út 7.11. 20:15 P2
Pěstební dělníciAtlético Cerveza St 8.11. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kojots UnitedLibeň SK Út 14.11. 18:00 HRAB2
ŠméčkaBlaženka spiders Út 14.11. 18:00 ZAK
Atlético CervezaSmíchov PSK Út 14.11. 19:30 MIKU4
Medvědi APěstební dělníci Út 14.11. 20:15 P1
GFC Regent BPolnohospodár Praha Út 14.11. 20:15 P2
D.G.TeamMerck stars St 15.11. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Polnohospodár PrahaAtlético Cerveza Út 28.11. 19:00 METE2
Smíchov PSKMedvědi A Út 28.11. 19:00 P3
Pěstební dělníciD.G.Team Út 28.11. 19:00 ZABEH
Merck starsŠméčka Út 28.11. 19:00 METE1
Blaženka spidersKojots United Út 28.11. 19:00 P2
Libeň SKGFC Regent B Út 28.11. 19:00 P1