Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 28.11.17 | 19:00 | ZABEH | Pěstební dělníci D.G.Team | 11. | 6:0 |
Út 14.11.17 | 20:15 | P1 | Medvědi A Pěstební dělníci | 10. | 0:4 |
St 8.11.17 | 20:45 | MIKU3 | Pěstební dělníci Atlético Cerveza | 9. | 2:2 |
Út 24.10.17 | 19:30 | LITVI | Polnohospodár Praha Pěstební dělníci | 8. | 3:6 |
Út 17.10.17 | 18:15 | SLIVE | Pěstební dělníci Smíchov PSK | 7. | 0:4 |
Út 10.10.17 | 20:15 | P2 | GFC Regent B Pěstební dělníci | 6. | 0:7 |
Út 3.10.17 | 18:00 | HRAB2 | Merck stars Pěstební dělníci | 5. | 4:1 |
Út 26.9.17 | 18:00 | ZAK | Pěstební dělníci Blaženka spiders | 4. | 0:6 k. |
Út 19.9.17 | 18:15 | DEKAN | Libeň SK A Pěstební dělníci | 3. | 4:2 |
St 13.9.17 | 18:15 | MIKU3 | Pěstební dělníci Kojots United | 2. | 3:3 |
Út 5.9.17 | 20:30 | MALES | Šméčka Pěstební dělníci | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šméčka | 11 | 9 | 1 | 1 | 51:19 | 19 |
2. | Libeň SK A | 11 | 9 | 0 | 2 | 47:22 | 18 |
3. | Blaženka spiders | 11 | 6 | 2 | 3 | 41:29 | 14 |
4. | Smíchov PSK | 11 | 5 | 3 | 3 | 38:25 | 13 |
5. | Medvědi A | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:27 | 11 |
6. | Kojots United | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:43 | 11 |
7. | Pěstební dělníci | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:29 | 10 |
8. | D.G.Team | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:32 | 9 |
9. | Atlético Cerveza | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:28 | 9 |
10. | Polnohospodár Praha | 11 | 3 | 2 | 6 | 22:32 | 8 |
11. | Merck stars | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:40 | 5 |
12. | GFC Regent B | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:55 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 20.9.17 | 18:00 | STER2 | Krabí výměšky FC Blok D (HL8G) |
St 20.9.17 | 19:15 | STER2 | Tatarský biftek VET Sebranka FC VET (VL4B) |
St 20.9.17 | 20:30 | STER2 | Kopanda team FC Švárni šuhaji (HL7G) |
Po 4.12.17 | 18:15 | MIKU2 | Trops 1.SK A.G.Č.V. (HL3A) |
Po 4.12.17 | 19:30 | MIKU2 | Speciál Bráník B Pozdní sběr II (HL4B) |
Po 4.12.17 | 20:45 | MIKU2 | Pavana AK VET Dřevosprint SC (VL4A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hroboň Josef | 5 | 1 |
Kasalický Tomáš | 8 | 5 |
Keken Jan | 8 | 1 |
Kolář Adam | 10 | 1 |
Kozák Tomáš | 9 | 3 |
Kršek Daniel | 6 | 8 |
Liu Joseph | 6 | 4 |
Nouza Jiří | 9 | 0 |
Svatoš Martin | 1 | 0 |
Světlík Lukáš | 7 | 4 |
Turzó Pavel | 4 | 2 |
Veselý Mikuláš | 8 | 2 |
Zdrůbek Stanislav | 1 | 1 |