10. Polnohospodár Praha 11 3 2 6 22:32 8

Po 18.9.17 17:00 DEKAN Vibromax 2012 Enzian   (SVL3A)
Po 18.9.17 18:15 DEKAN Socra SUP Jawa-Suprtechno A   (SVL3A)
St 11.10.17 19:30 DEKAN Masters V Trenhos VET   (VL3B)
St 11.10.17 20:45 DEKAN Red Leads Uličníci FC   (HL6E)
Út 31.10.17 19:15 MOTO2 Indiana Team Namo FC   (HL7D)
Út 31.10.17 20:30 MOTO2 Horno Porno Canary FC   (HL8C)

28. 11. 17 19:00 P3 Smíchov PSK Medvědi A 11. 1:8 (1:4)
Domácí odehráli celý zápas pouze se čtyřmi hráči v poli, čemuž odpovídala hra i celkový výsledek.
Smíchov PSK Medvědi A
Radek Dvořák – Pavel Harašta, Vladimír Moc, Michal Osvald, Michal Pavlík vs Martin PetřinaPetr Černík, Petr Kalaš, Petr Rezek, Luboš Řezníček, Jan Šimůnek, Tomáš Vogl, Petr Želechovský
21. Vladimír Moc 10., 26., 46. Petr Černík
22. Tomáš Vogl
28., 54. Luboš Řezníček
47. Petr Kalaš
53. Jan Šimůnek
14. 11. 17 19:30 MIKU4 Atlético Cerveza Smíchov PSK 10. 0:4 (0:1)
O utkání rozhodl první poločas a nejlepší hráč Smíchova Dvořák, který svými zákroky přiváděl soupeře k šílenství. Ke konečnému rozuzlení došlo až v poslední čtvrtině zápasu.
Atlético Cerveza Smíchov PSK
Petr Vančura – Martin Lukáč, Petr Lukáč, Jan Šimek, Roman Tichý, Haris Zulić vs Radek Dvořák – Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Vladimír Moc, Michal Osvald, Michal Pavlík, Marek Pořízka
5. Marek Pořízka
48. Vladimír Moc
54. Michal Pavlík
55. Jiří Gabzdyl
7. 11. 17 19:30 LITVI Smíchov PSK Polnohospodár Praha 9. 2:2 (1:2)
Úvod utkání vyšel Polnohospodáru, avšak PSK Smíchov postupem času ovládl hru a zaslouženě vyrovnal. Petr Jelínek , Antonín Mareš
Smíchov PSK Polnohospodár Praha
Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Alexander Lewicki, Vladimír Moc, Michal Pavlík, Marek Pořízka vs Jan Cerha – Jiří Havle, Jan Kanta, David Nýdrle, Pavel Škába, Jan Sklenář, Jan Zahrádka
30. Vladimír Moc
50. Michal Pavlík
8. Jiří Havle
9. David Nýdrle
24. 10. 17 20:15 P2 GFC Regent B Smíchov PSK 8. 4:4 (4:1)
Slušně hrané utkání.
GFC Regent B Smíchov PSK
Petr Klouček – Marek Grössl, Miroslav Hruška, Martin Janyš, Jan Mašl, Kamil Petrů, Miroslav Rozporka, Lukáš Zachariáš vs Radek Dvořák – Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Michal Osvald, Michal Pavlík
5., 15. Lukáš Zachariáš
17., 24. Kamil Petrů
20. Lukáš Dvořák
45., 51. Vladimír Moc
60. Radek Dvořák
17. 10. 17 18:15 SLIVE Pěstební dělníci Smíchov PSK 7. 0:4 (0:2)
Domácí hráli kombinační fotbal, ale góly stříleli jen hosté. Jakub Čermák, Petr Menzl
Pěstební dělníci Smíchov PSK
Adam Kolář – Josef Hroboň, Tomáš Kasalický, Jan Keken, Tomáš Kozák, Joseph Liu, Jiří Nouza, Lukáš Světlík, Mikuláš Veselý vs Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Lukáš Dvořák, Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Vladimír Moc, Jakub Novák, Michal Pavlík, Zbyněk Vaňous
4., 48. Zbyněk Vaňous
29. Jiří Gabzdyl
44. Pavel Harašta
10. 10. 17 18:15 SLIVE Smíchov PSK Merck stars 6. 7:1 (3:0)
Hosté vstoupili do utkání oslabeni o jednoho hráče, což se jednoznačně projevilo na výsledku utkání. Domácí jednoznačně zvítězili.
Smíchov PSK Merck stars
Radek Dvořák – Lukáš Dvořák, Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Jakub Novák, Marek Pořízka vs Ivan Kašpar – Miloslav Gaube, Michal Janků, Petr Sršeň, Jaroslav Štolfa
7. Marek Pořízka
12., 53. Jiří Gabzdyl
24. Jan Kašný
37. Lukáš Dvořák
46., 50. Pavel Harašta
41. Michal Janků
3. 10. 17 18:00 ZAK Blaženka spiders Smíchov PSK 5. 1:1 (1:0)
Velice povedené a vyrovnané utkání z obou stran. Zasloužená remíza pro oba celky. Filip Jambor
Blaženka spiders Smíchov PSK
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Kotala, Karel Masařík, Ivan Pleskač, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Lukáš Dvořák, Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Vladimír Moc, Jakub Novák, Michal Osvald, Marek Pořízka
24. Ivan Pleskač 32. Marek Pořízka
26. 9. 17 18:15 SLIVE Smíchov PSK Libeň SK A 4. 5:2 (2:1)
Po úvodním "oťukávání" se z ojedinělé akce Smíchov ve 14. minutě ujal vedení. Libeň následně přidala, což pomohlo k vyrovnání ve 20. minutě. Poločas nakonec rozhodl ve svůj prospěch Smíchov. Ve druhém poločase se hrál rovněž vyrovnaný fotbal, ale sólově se prosazoval Smíchov. Husák
Smíchov PSK Libeň SK A
Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Lukáš Dvořák, Jiří Gabzdyl, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Michal Osvald, Zbyněk Vaňous vs Roman Guttenberg – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk
14. Jan Kašný
26. Vladimír Moc
36., 52., 60. Zbyněk Vaňous
20. Michal Vlk
42. Petr Havlík
19. 9. 17 18:15 SLIVE Kojots United Smíchov PSK 3. 2:7 (1:3)
Kojotům bohužel chyběl jeden hráč a ač se snažili, dvě hrubé chyby gólmana rozhodly o jasné výhře Smíchova. Stanislav Roček, Roman Švejstil
Kojots United Smíchov PSK
Filip Donát – Michal Furčák, Tomáš Jozífek, Ondřej Jupa, Tomáš Kosař vs Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Vladimír Moc, Jakub Novák, Marek Pořízka
25. Ondřej Jupa
37. Filip Donát
4., 38. Vladimír Moc
11., 21. Marek Pořízka
35., 46. Lukáš Dvořák
60. Jakub Novák
12. 9. 17 18:15 SLIVE Smíchov PSK Šméčka 2. 1:2 (0:0)
V první půli poklidné, bezbrankové utkání. Druhou rozehrál s větším důrazem v zakončení vítězný tým Šméčka.
Smíchov PSK Šméčka
Radek Dvořák – Zdeněk Buřič, Pavel Harašta, Vladimír Moc, Jakub Novák, Michal Osvald, Zbyněk Vaňous vs Jan Šícha – Martin Chalupa, Tomáš Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, David Petrmann, Jiří Šmolík
60. Zdeněk Buřič 45 Zbyněk Vaňous 34. Pavel Kasal
58. Jiří Šmolík
45. Tomáš Koranda
5. 9. 17 18:15 SLIVE D.G.Team Smíchov PSK 1. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodl lepší úvod domácích. Hosté především v závěru tlačili, ale na kýžené vyrovnání to nestačilo.   Daniel Svoboda