Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 28.11.17 | 19:30 | MIKU1 | Notorkros FK Los Muchachos | 11. | 5:0 |
Út 14.11.17 | 20:45 | DEKAN | Los Muchachos MIFA Fighters FO | 10. | 3:2 |
Čt 9.11.17 | 20:30 | MOTO1 | Los Muchachos Tohle není hokej? | 9. | 4:5 |
Út 31.10.17 | 19:30 | MIKU3 | H.K. 12 Los Muchachos | 8. | 2:0 |
Út 24.10.17 | 18:00 | HRAB3 | Los Muchachos Deportivo Estudiantil FC B | 7. | 3:1 |
Út 17.10.17 | 20:45 | CESMI | Akademie Flirtu Los Muchachos | 6. | 8:3 |
Čt 12.10.17 | 20:30 | KORAB | Los Muchachos 1.FP Praha | 5. | 2:1 |
Út 3.10.17 | 19:15 | MOTO3 | Tak dort jo Los Muchachos | 4. | 3:0 |
Út 26.9.17 | 20:15 | ZABEH | Los Muchachos Prastará dáma | 3. | 2:6 |
Čt 14.9.17 | 20:30 | MOTO1 | Planners Prague FC A Los Muchachos | 2. | 1:1 |
Út 5.9.17 | 19:30 | HANSP | Los Muchachos Petřiny 09 FC | 1. | 3:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Notorkros FK | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:18 | 16 |
2. | Tohle není hokej? | 11 | 7 | 1 | 3 | 27:19 | 15 |
3. | Akademie Flirtu | 11 | 7 | 1 | 3 | 31:32 | 15 |
4. | MIFA Fighters FO | 11 | 6 | 2 | 3 | 35:25 | 14 |
5. | Prastará dáma | 11 | 4 | 5 | 2 | 31:25 | 13 |
6. | Deportivo Estudiantil FC B | 11 | 3 | 4 | 4 | 24:20 | 10 |
7. | H.K. 12 | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:22 | 10 |
8. | Tak dort jo | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:33 | 9 |
9. | Los Muchachos | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:35 | 9 |
10. | 1.FP Praha | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:22 | 7 |
11. | Planners Prague FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:40 | 7 |
12. | Petřiny 09 FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 24:39 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 7.9.17 | 18:15 | ARIT | 64! FC Kobylisy B Žabí hlen (HL8H) |
Čt 7.9.17 | 19:30 | ARIT | Banzai Rum Zahořany HT (HL6H) |
Čt 7.9.17 | 20:45 | ARIT | Hojivý typy Metro AFK VET (VL4C) |
Čt 30.11.17 | 18:15 | MIKU2 | Lunochod 1.MFK A KáGéčko B (HL8I) |
Čt 30.11.17 | 19:30 | MIKU2 | Strašnická šlechta Concur 1.FC (HL6G) |
Čt 30.11.17 | 20:45 | MIKU2 | Deko VET X-team (VL3C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Janovský Lukáš | 10 | 0 |
Klíma Josef | 8 | 2 |
Kořínek Jan | 10 | 1 |
Kořínek Ondřej | 11 | 0 |
Macek Lukáš | 7 | 3 |
Marasco Tiziano | 10 | 6 |
Nappi Luigi Maria | 7 | 1 |
Nulíček Pavel | 10 | 2 |
Pagani Francesco | 10 | 2 |
Sluka Jakub | 11 | 0 |
Varga Rudolf | 11 | 3 |