Rozpis pískání, 6. liga, skupina E

Sedm zbabělých A

Čt 4.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 4.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 4.5. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 22.5. 18:00 Štěrboholy STER2
Po 22.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 22.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Uličníci FC

Čt 13.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Čt 13.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Čt 25.5. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 25.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 25.5. 19:30 Hanspaulka HANSP

VSK MFF UK Praha A

Čt 25.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 25.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 25.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 12.6. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 12.6. 20:30 Štěrboholy STER3

64! FC Kobylisy A

Čt 11.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 11.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 11.5. 20:45 Mikulova MIKU4
Pa 2.6. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 2.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 2.6. 19:30 Děkanka DEKAN

Sparta Pivaři AC

Čt 6.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 6.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 6.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 4.5. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 4.5. 20:15 Motorlet MOTO3

Hlavonožci na niti FC

Po 20.3. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 20.3. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 20.3. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 10.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 10.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 10.4. 20:30 Malešice AFK MALES

Red Leads

St 10.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 10.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 10.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 31.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 31.5. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Shooters Morava FC

Po 3.4. 19:00 Pražačka P1
Po 3.4. 20:15 Pražačka P1
Út 25.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Út 25.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 15.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 15.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Sipral Stars

Ne 2.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 2.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Pa 26.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 26.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 14.6. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 14.6. 19:00 Záběhlice ZABEH

Atletico Dělo SFC B

Po 27.3. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 27.3. 20:15 Motorlet MOTO2
Ne 14.5. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 14.5. 18:45 Hanspaulka HANSP
Čt 15.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 15.6. 20:15 Pražačka P1

Bulánci

Ne 2.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 2.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 19.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 19.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 5.6. 19:00 Pražačka P3
Po 5.6. 20:15 Pražačka P3

Primeira Equipe

Po 3.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 3.4. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 1.5. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 1.5. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Čt 15.6. 19:00 Pražačka P3
Čt 15.6. 20:15 Pražačka P3