Seznam týmů, 6. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Sparta Pivaři AC rudá, červeno-stříbrná
Uličníci FC černá, bílá
64! FC Kobylisy A modrá, zelená
Shooters Morava FC světle modrá, oranžová
Sipral Stars bílo-černá, zelená
Sedm zbabělých A oranžovo-bílá, modrá
Red Leads bílá
Primeira Equipe bílá, modrá
Bulánci bílá
Atletico Dělo SFC B modro-žlutá, bílá
Hlavonožci na niti FC bílo-modrá, modro-červená
VŠSK MFF UK A červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Red LeadsSedm zbabělých A St 13.9. 17:00 DEKAN
Hlavonožci na niti FCUličníci FC St 13.9. 18:00 ZAK
Atletico Dělo SFC B64! FC Kobylisy A St 13.9. 18:15 HOSTI
BulánciShooters Morava FC St 13.9. 19:00 METE1
Primeira EquipeSipral Stars St 13.9. 19:15 SCBEC
VŠSK MFF UK ASparta Pivaři AC St 13.9. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy ABulánci St 20.9. 18:15 NOVOB
Shooters Morava FCPrimeira Equipe St 20.9. 19:00 METE1
Sparta Pivaři ACSedm zbabělých A St 20.9. 20:15 METE1
VŠSK MFF UK AHlavonožci na niti FC St 20.9. 20:30 ZAK
Uličníci FCAtletico Dělo SFC B St 20.9. 20:45 DEKAN
Sipral StarsRed Leads St 20.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlavonožci na niti FCSparta Pivaři AC St 27.9. 18:00 ZAK
Atletico Dělo SFC BVŠSK MFF UK A St 27.9. 18:15 HOSTI
Red LeadsShooters Morava FC St 27.9. 19:00 METE1
Sedm zbabělých ASipral Stars St 27.9. 19:30 HANSP
Primeira Equipe64! FC Kobylisy A St 27.9. 20:30 ZAK
BulánciUličníci FC St 27.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
VŠSK MFF UK ABulánci Út 3.10. 18:15 MIKU2
64! FC Kobylisy ARed Leads Út 3.10. 19:00 METE1
Shooters Morava FCSedm zbabělých A St 4.10. 19:00 METE1
Sparta Pivaři ACSipral Stars St 4.10. 20:15 METE1
Hlavonožci na niti FCAtletico Dělo SFC B St 4.10. 20:30 ZAK
Uličníci FCPrimeira Equipe St 4.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
BulánciHlavonožci na niti FC St 11.10. 18:00 ZAK
Sedm zbabělých A64! FC Kobylisy A St 11.10. 18:15 HANSP
Sipral StarsShooters Morava FC St 11.10. 19:00 METE1
Primeira EquipeVŠSK MFF UK A St 11.10. 19:15 SCBEC
Atletico Dělo SFC BSparta Pivaři AC St 11.10. 20:15 METE1
Red LeadsUličníci FC St 11.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico Dělo SFC BBulánci St 18.10. 19:00 METE2
64! FC Kobylisy ASipral Stars St 18.10. 19:30 NOVOB
Sparta Pivaři ACShooters Morava FC St 18.10. 20:15 METE1
Hlavonožci na niti FCPrimeira Equipe St 18.10. 20:30 ZAK
VŠSK MFF UK ARed Leads St 18.10. 20:30 SCBEC
Uličníci FCSedm zbabělých A St 18.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FC64! FC Kobylisy A St 25.10. 19:00 METE1
Primeira EquipeAtletico Dělo SFC B St 25.10. 20:15 METE2
BulánciSparta Pivaři AC St 25.10. 20:15 METE1
Red LeadsHlavonožci na niti FC St 25.10. 20:30 ZAK
Sipral StarsUličníci FC St 25.10. 20:45 DEKAN
Sedm zbabělých AVŠSK MFF UK A Po 20.11. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico Dělo SFC BRed Leads St 1.11. 19:00 METE2
VŠSK MFF UK ASipral Stars St 1.11. 19:30 NOVOB
Sparta Pivaři AC64! FC Kobylisy A St 1.11. 20:15 METE1
Hlavonožci na niti FCSedm zbabělých A St 1.11. 20:30 ZAK
BulánciPrimeira Equipe St 1.11. 20:45 BECH
Uličníci FCShooters Morava FC St 1.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FCVŠSK MFF UK A St 8.11. 19:00 METE1
Sedm zbabělých AAtletico Dělo SFC B St 8.11. 20:00 ARIT
Red LeadsBulánci St 8.11. 20:15 METE2
Primeira EquipeSparta Pivaři AC St 8.11. 20:15 METE1
Sipral StarsHlavonožci na niti FC St 8.11. 20:30 ZAK
64! FC Kobylisy AUličníci FC St 8.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
BulánciSedm zbabělých A St 15.11. 17:00 HANSP
Primeira EquipeRed Leads St 15.11. 18:00 SCBEC
Hlavonožci na niti FCShooters Morava FC St 15.11. 18:00 ZAK
Atletico Dělo SFC BSipral Stars St 15.11. 20:15 METE2
Sparta Pivaři ACUličníci FC St 15.11. 20:15 METE1
VŠSK MFF UK A64! FC Kobylisy A St 15.11. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Shooters Morava FCAtletico Dělo SFC B St 29.11. 20:15 METE1
64! FC Kobylisy AHlavonožci na niti FC St 29.11. 20:30 ZAK
Uličníci FCVŠSK MFF UK A St 29.11. 20:45 DEKAN
Sipral StarsBulánci St 29.11. 20:45 MIKU4
Sedm zbabělých APrimeira Equipe St 29.11. 20:45 BECH
Red LeadsSparta Pivaři AC St 29.11. 20:45 LITVI