Pá 6.10.17 18:15 LITVI Morová rána 1.FC VET Demoliční četa VET   (VL3D)
Pá 6.10.17 19:30 LITVI Pyjavíce FK Real Praha A   (HL7H)
Čt 26.10.17 19:30 ZAK Palouček AC Power Rangers   (HL3C)
Čt 26.10.17 20:45 ZAK Karcinogenní ALT 1.AK   (HL5E)
St 6.12.17 19:30 STOD Notorlet Stodůlky Yellow Dildos B   (HL7E)
St 6.12.17 20:45 STOD Prase FC Babočka Admirál FC A   (HL8G)

29. 11. 17 20:45 MIKU4 Sipral Stars Bulánci 11. 4:9 (0:6)
Pohledné utkání. Vítězný tým si v první půli vytvořil náskok. Soupeři patřila půle druhá, na vyrovnání to však nestačilo. Trnka
Sipral Stars Bulánci
Pavel Knob – Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jan Olbrich, Robert Ročkai, Zoltán Schneider vs Martin BaštaLukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka, David Žampach
38., 55. Jan Olbrich
42., 48. Josef Juráš
3., 8., 15., 16., 25., 45., 58. Lukáš Kalenda
27. Petr Všetečka
37. Josef Marc
15. 11. 17 20:15 METE2 Atletico Dělo SFC B Sipral Stars 10. 2:4 (1:2)
Sipral Stars se rozehráli k dobrému výkonu a i přes gól na 2:2 se nedali a zaslouženě vyhráli. Hošek
Atletico Dělo SFC B Sipral Stars
Martin Šidák – Pavel Fronček, Pavel Hejkrlík, Matyáš Hrčka, Marek Jablonski, Pavel Jonák, Štěpán Lamich, Libor Marek, Šimon Skála, Adam Varyš vs Pavel Knob – Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jan Obermajer, Jan Olbrich, Jakub Ryvola, Zoltán Schneider, Pavel Starý, Lukáš Týle
18. Matyáš Hrčka
38. Štěpán Lamich
7. Pavel Starý
17. Jan Olbrich
50., 58. Zoltán Schneider
8. 11. 17 20:30 ZAK Sipral Stars Hlavonožci na niti FC 9. 0:4 (0:2)
Zvítězilo lepší mužstvo.
Sipral Stars Hlavonožci na niti FC
Pavel Knob – Stanislav Kroužel, Jan Obermajer, Jan Olbrich, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý, Lukáš Týle vs Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Filip Horáček, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Jan Volštát
3. Filip Horáček
11. Marek Bárta
33. Tomáš Bohuslávek
49. Marek Školud
1. 11. 17 19:30 zzNOVOB VSK MFF UK Praha A Sipral Stars 8. 3:2 (1:1)
Celkem vyrovnané utkání, které domácí nakonec rozhodli ve svůj prospěch.
VSK MFF UK Praha A Sipral Stars
Šimon Srp – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Tiago Manuel De Oliveira Marques, Milan Krtička, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Marek Zelc vs Pavel Knob – Stanislav Kroužel, Jan Obermajer, Jan Olbrich, Robert Ročkai, Pavel Starý, Lukáš Týle
2. Tiago Manuel De Oliveira Marques
47., 52. Jan Líkař
29. Robert Ročkai
32. Stanislav Kroužel
25. 10. 17 20:45 DEKAN Sipral Stars Uličníci FC 7. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání od začátku až do konce. Šťastnější tým byl Sipral Stars. Pešek
Sipral Stars Uličníci FC
Pavel Knob – Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jan Olbrich, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Lukáš Týle vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál, Ondřej Popelka, Petr Šigut, Milan Smetana
42. Jan Olbrich
50. Lukáš Týle
18. Antonín Ambrož
18. 10. 17 19:30 zzNOVOB 64! FC Kobylisy A Sipral Stars 6. 1:4 (0:2)
Hezký zápas plný zajímavých kombinací. Větší důraz byl od týmu Kobylisy, ovšem více proměněných šancí se poštěstilo soupeři.
64! FC Kobylisy A Sipral Stars
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Martin Málek, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Tomáš Tumpach, Jiří Vaněk, Michal Zbořil vs Pavel Knob – Stanislav Kroužel, Jan Obermajer, Jan Olbrich, Robert Ročkai, Jakub Ryvola, Zoltán Schneider, Pavel Starý
58. OG 19. Jakub Ryvola
30., 59. Zoltán Schneider
38. Jan Olbrich
11. 10. 17 19:00 METE1 Sipral Stars Shooters Morava FC 5. 1:3 (0:2)
V poli vyrovnané utkání, kde o výsledku rozhodla lepší koncovka Shooters.
Sipral Stars Shooters Morava FC
Pavel Knob – Stanislav Kroužel, Jan Obermajer, Robert Ročkai, Zdeněk Rosenberg, Zoltán Schneider, Lukáš Týle vs Bohumil Stodola – Tomáš Čelůstka, Tomáš Kukla, Martin Kuttler, Roman Skála, Lukáš Špaček, Petr Urbášek, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
54. Zoltán Schneider 2., 33. Tomáš Čelůstka
16. Lukáš Valeš
4. 10. 17 20:15 METE1 Sparta Pivaři AC Sipral Stars 4. 4:1 (3:1)
Spíše bojovné než technické utkání, plné nepřesností. Hosté udělali více hrubých chyb v obraně a proto prohráli. Rozhodly dva rychlé góly Pivařů těsně před přestávkou. Duben
Sparta Pivaři AC Sipral Stars
Václav Pěnkava – Jan David, Jakub Hospodský, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík vs Pavel Knob – Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Jan Obermajer, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý, Lukáš Týle
9. Václav Král
28., 54. Petr Lochman
30. Jaroslav Stehlík
4. Zoltán Schneider
27. 9. 17 19:30 HANSP Sedm zbabělých A Sipral Stars 3. 4:1 (2:1)
Zápas pohledný, rychlý a fotbalový. Domácí byli fotbalovější a zaslouženě vyhráli.
Sedm zbabělých A Sipral Stars
Jan Brožek – Vojtěch Ježek, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Aleš Skřivan vs Pavel Knob – Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý, Lukáš Týle
12., 19., 36. Vojtěch Ježek
41. Jakub Mužík
13. Zoltán Schneider
20. 9. 17 20:45 zzNOVOB Sipral Stars Red Leads 2. 4:3 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém zpočátku dominovali Red Leads, ale chybami v obraně a nešťastnými zákroky během posledních šesti minut šokujícím způsobem o vítězství přišli. Vladimír Nedvídek, Radek Palkoska
Sipral Stars Red Leads
Pavel Knob – Břetislav Božoň, Josef Juráš, Stanislav Kroužel, Robert Ročkai, Pavel Starý, Lukáš Týle vs Kryštof Černovský – Vojtěch Kadlec, Vojtěch Martínek, Jan Petrůj, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
6., 54. Josef Juráš
56. Pavel Starý
57. Robert Ročkai
21., 43. David Stránský
41. Jonathan Ton
13. 9. 17 19:15 SCBEC Primeira Equipe Sipral Stars 1. 7:1 (5:0)
Utkání mělo už od začátku jasný průběh, zcela zasloužené vítězství domácího týmu.
Primeira Equipe Sipral Stars
Michal Říha – Jan Doseděl, Ondřej Kadeřábek, Josef Kadlčík, Eduard Kohout, Martin Košut, Václav Kužílek, Jiří Prosecký, Petr Vejr, Tomáš Vejr vs Pavel KnobBřetislav Božoň, Robert Ročkai, Zoltán Schneider, Pavel Starý, Lukáš Týle