Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 29.11.17 | 20:45 | LITVI | Red Leads Sparta Pivaři AC | 11. | 3:4 |
St 15.11.17 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Uličníci FC | 10. | 6:0 |
St 8.11.17 | 20:15 | METE1 | Primeira Equipe Sparta Pivaři AC | 9. | 3:4 |
St 1.11.17 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC 64! FC Kobylisy A | 8. | 3:3 |
St 25.10.17 | 20:15 | METE1 | Bulánci Sparta Pivaři AC | 7. | 6:3 |
St 18.10.17 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Shooters Morava FC | 6. | 2:6 |
St 11.10.17 | 20:15 | METE1 | Atletico Dělo SFC B Sparta Pivaři AC | 5. | 0:2 |
St 4.10.17 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Sipral Stars | 4. | 4:1 |
St 27.9.17 | 18:00 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Sparta Pivaři AC | 3. | 4:0 |
St 20.9.17 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Sedm zbabělých A | 2. | 4:3 |
St 13.9.17 | 20:15 | METE1 | VSK MFF UK Praha A Sparta Pivaři AC | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulánci | 11 | 9 | 0 | 2 | 91:46 | 18 |
2. | Shooters Morava FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:25 | 16 |
3. | Sedm zbabělých A | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:32 | 16 |
4. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:22 | 15 |
5. | Primeira Equipe | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:25 | 15 |
6. | Sparta Pivaři AC | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:32 | 13 |
7. | VSK MFF UK Praha A | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:35 | 12 |
8. | Atletico Dělo SFC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 39:36 | 9 |
9. | Sipral Stars | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:41 | 8 |
10. | 64! FC Kobylisy A | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:43 | 8 |
11. | Uličníci FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:67 | 2 |
12. | Red Leads | 11 | 0 | 0 | 11 | 23:69 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 28.9.17 | 19:30 | CESMI | Bylo nás pět plus jedna Hells Bells 1.FC (HL7H) |
Čt 28.9.17 | 20:45 | CESMI | Orange Predators B Rychlí banáni (HL8H) |
Po 4.12.17 | 18:15 | MIKU1 | Gente - Yeti FC Vojenské lesy (HL3A) |
Po 4.12.17 | 19:30 | MIKU1 | Purple Team AFK Sean team A (HL4B) |
Po 4.12.17 | 20:45 | MIKU1 | Miminka AC VET Eukaryota 2.LKW VET (VL4A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
David Jakub | 1 | 2 |
David Jan | 8 | 0 |
Dvořák Michal | 8 | 0 |
Frank Antonín | 4 | 0 |
Hospodský Jakub | 6 | 3 |
Klein Zdeněk | 10 | 1 |
Klinka Lukáš | 10 | 4 |
Král Václav | 11 | 13 |
Kulovaný Ondřej | 3 | 0 |
Lochman Petr | 10 | 5 |
Pelikán Josef | 11 | 1 |
Pěnkava Václav | 6 | 0 |
Říčař Bohumil | 5 | 0 |
Škvor David | 7 | 1 |
Stehlík Jaroslav | 11 | 2 |