Rozpis pískání, 6. liga, skupina F

Bratři v triku

Čt 30.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 30.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 30.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 21.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 21.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 21.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Bába FC

Čt 6.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 6.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 6.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 28.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 28.4. 19:30 Běchovice 2 BECH

Kovárna PC

Čt 6.4. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 6.4. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 6.4. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 25.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 25.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 25.4. 20:30 Malešice AFK MALES

Prokaryota FZ

Čt 27.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 27.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 27.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 15.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 15.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 15.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Růžoví delfínci 97,2

St 5.4. 19:00 Meteor 8 METE1
St 5.4. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 1.5. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 1.5. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 1.5. 20:45 Litvínovská LITVI

Vibromax 1985

Po 10.4. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 10.4. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 10.4. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 22.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 22.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 24.5. 18:45 Bílá Hora BIHOR

Polární záře

Po 3.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 3.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 30.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 30.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 30.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Sváteční mančaft

Čt 23.3. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 23.3. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 23.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 18.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 18.5. 20:15 Pražačka P1

Rumburaci

Pa 31.3. 18:15 Litvínovská LITVI
Pa 31.3. 19:30 Litvínovská LITVI
Pa 21.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 21.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Čt 11.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 11.5. 20:15 Pražačka P1

AC SK FC

Čt 13.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 13.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 2.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 2.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 23.5. 19:00 Pražačka P1
Út 23.5. 20:15 Pražačka P1

Homunculus

Po 27.3. 17:00 Děkanka DEKAN
Po 27.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 18.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Čt 18.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 8.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 8.6. 20:15 Pražačka P1

Brosway team

Ne 14.5. 18:45 Pražačka P1
Ne 14.5. 20:00 Pražačka P1
Ne 28.5. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 28.5. 16:15 Mikulova MIKU4
Út 30.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 30.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC