Seznam týmů, 6. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Vibromax 1985 bílo-černá
Sváteční mančaft černá
Růžoví delfínci 97,2 černá, růžová
Rumburaci žluto-černá, bílá
Prokaryota FZ žlutá
Polární záře zeleno-černá
Kovárna PC žlutá
Homunculus černá, bílá
Brosway team bílá, zelená
Bratři v triku černo-bílá, modrá
Bába FC oranžová, modrá
AC SK FC červená, bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Kovárna PCPolární záře St 6.9. 18:15 PRKOP
Brosway teamRumburaci St 6.9. 18:15 MIKU2
Bába FCSváteční mančaft St 6.9. 18:15 HOSTI
Bratři v trikuRůžoví delfínci 97,2 St 6.9. 20:00 BIHOR
HomunculusProkaryota FZ St 6.9. 20:15 METE1
AC SK FCVibromax 1985 St 6.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Růžoví delfínci 97,2Brosway team St 13.9. 18:00 HRAB2
RumburaciHomunculus St 13.9. 18:15 MIKU1
Prokaryota FZKovárna PC St 13.9. 19:15 HRAB3
Vibromax 1985Polární záře St 13.9. 20:00 BIHOR
Sváteční mančaftBratři v triku St 13.9. 20:15 ZABEH
AC SK FCBába FC St 13.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Polární zářeProkaryota FZ St 20.9. 18:15 PRKOP
Kovárna PCRumburaci St 20.9. 18:15 MIKU2
Bába FCVibromax 1985 St 20.9. 18:15 HOSTI
Brosway teamSváteční mančaft St 20.9. 19:30 CESMI
HomunculusRůžoví delfínci 97,2 St 20.9. 20:45 CESMI
Bratři v trikuAC SK FC St 20.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sváteční mančaftHomunculus Út 3.10. 18:00 HRAB3
Růžoví delfínci 97,2Kovárna PC Út 3.10. 18:15 MIKU3
Bába FCBratři v triku St 4.10. 18:15 HOSTI
RumburaciPolární záře St 4.10. 18:15 MIKU1
Vibromax 1985Prokaryota FZ St 4.10. 20:00 BIHOR
AC SK FCBrosway team St 4.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v trikuVibromax 1985 Po 9.10. 18:45 BIHOR
Prokaryota FZRumburaci St 11.10. 18:15 MIKU2
Polární zářeRůžoví delfínci 97,2 St 11.10. 18:15 PRKOP
Brosway teamBába FC St 11.10. 18:15 HOSTI
Kovárna PCSváteční mančaft St 11.10. 20:45 CESMI
HomunculusAC SK FC St 11.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v trikuBrosway team St 18.10. 18:15 CESMI
Bába FCHomunculus St 18.10. 18:15 HOSTI
Sváteční mančaftPolární záře St 18.10. 19:30 PRKOP
Vibromax 1985Rumburaci St 18.10. 20:00 BIHOR
AC SK FCKovárna PC St 18.10. 20:45 MIKU3
Růžoví delfínci 97,2Prokaryota FZ St 18.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciRůžoví delfínci 97,2 St 25.10. 18:15 MIKU2
Kovárna PCBába FC St 25.10. 18:15 HOSTI
HomunculusBratři v triku St 25.10. 18:15 PRKOP
Prokaryota FZSváteční mančaft St 25.10. 18:45 ARIT
Brosway teamVibromax 1985 St 25.10. 20:00 BIHOR
Polární zářeAC SK FC St 25.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Růžoví delfínci 97,2 Po 30.10. 18:45 BIHOR
Bába FCPolární záře St 1.11. 18:15 HOSTI
Sváteční mančaftRumburaci St 1.11. 18:15 MIKU2
Bratři v trikuKovárna PC St 1.11. 19:30 HANSP
Brosway teamHomunculus St 1.11. 20:45 STOD
AC SK FCProkaryota FZ St 1.11. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciAC SK FC St 8.11. 18:15 MIKU1
Prokaryota FZBába FC St 8.11. 18:15 HOSTI
Polární zářeBratři v triku St 8.11. 18:15 HANSP
Kovárna PCBrosway team St 8.11. 18:15 CESMI
HomunculusVibromax 1985 St 8.11. 20:00 BIHOR
Růžoví delfínci 97,2Sváteční mančaft St 8.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 1985Sváteční mančaft Po 13.11. 18:45 BIHOR
HomunculusKovárna PC Út 14.11. 18:15 MIKU4
Bratři v trikuProkaryota FZ St 15.11. 18:15 NOVOB
Bába FCRumburaci St 15.11. 18:15 HOSTI
AC SK FCRůžoví delfínci 97,2 St 15.11. 20:45 MIKU4
Brosway teamPolární záře Čt 16.11. 17:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Prokaryota FZBrosway team St 29.11. 18:45 ARIT
Růžoví delfínci 97,2Bába FC St 29.11. 19:00 P3
RumburaciBratři v triku St 29.11. 19:00 P2
Polární zářeHomunculus St 29.11. 19:00 METE2
Kovárna PCVibromax 1985 St 29.11. 19:00 METE1
Sváteční mančaftAC SK FC St 29.11. 19:30 TEMPO