Rozpis pískání, 6. liga, skupina G

Bandidoz

St 6.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 6.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 6.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 25.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 25.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 25.9. 20:30 Zákostelní ZAK

Slamník I.USP

St 11.10. 17:45 Pražačka P1
St 11.10. 19:00 Pražačka P1
St 11.10. 20:15 Pražačka P1
Út 31.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 31.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 31.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Alkohol Tea FC

Pa 15.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 15.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 12.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 12.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 12.10. 20:45 Mikulova MIKU3

Reage boys

Pa 20.10. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 20.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 20.10. 19:30 Děkanka DEKAN
St 8.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 8.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 8.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Strašnická šlechta

St 1.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 1.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 1.11. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 23.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 23.11. 20:45 Mikulova MIKU2

XXX

Út 12.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 12.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 12.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 1.12. 17:30 Zákostelní ZAK
Pa 1.12. 18:45 Zákostelní ZAK
Pa 1.12. 20:00 Zákostelní ZAK

Tuscarora 03

Po 16.10. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 16.10. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 16.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 7.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 7.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Atletico Dělo SFC A

Út 19.9. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 19.9. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 10.10. 19:00 Pražačka P1
Út 10.10. 20:15 Pražačka P1
Pa 10.11. 18:00 Pražačka P3
Pa 10.11. 19:15 Pražačka P3

Tralalalala

Út 19.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 19.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 11.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 11.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 1.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 1.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Concur 1.FC

Pa 22.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 22.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 12.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 12.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 14.11. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 14.11. 20:30 Motorlet MOTO2

Dolní Kralovice FC

Po 18.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 18.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 9.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Po 9.10. 20:30 Motorlet MOTO3
Po 30.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 30.10. 19:15 Hrabákova HRAB2

Indus

Út 17.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 17.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 6.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 6.11. 18:15 Hanspaulka HANSP