Seznam týmů, 6. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Alkohol Tea FC červená
Slamník I.USP modrá, červená
Indus žlutá
Tralalalala černá, oranžová
Strašnická šlechta černo-červená, oranžová
Reage boys zelená, bílo-zelená
Tuscarora 03 černo-bílá
Dolní Kralovice FC červeno-bílá
Concur 1.FC modrá, bílá
Bandidoz oranžová
Atletico Dělo SFC A modro-žlutá
XXX černá, bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Dolní Kralovice FCStrašnická šlechta Čt 7.9. 18:15 HOSTI
BandidozIndus Čt 7.9. 19:00 ZABEH
Concur 1.FCTralalalala Čt 7.9. 19:15 MOTO2
Tuscarora 03Reage boys Čt 7.9. 20:15 P2
XXXAlkohol Tea FC Čt 7.9. 20:15 P1
Atletico Dělo SFC ASlamník I.USP Čt 12.10. 19:15 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
TralalalalaDolní Kralovice FC Čt 14.9. 18:15 ARIT
IndusConcur 1.FC Čt 14.9. 19:00 ZABEH
Slamník I.USPBandidoz Čt 14.9. 19:15 MALES
Strašnická šlechtaTuscarora 03 Čt 14.9. 19:30 ARIT
XXXAtletico Dělo SFC A Čt 14.9. 20:15 P1
Alkohol Tea FCReage boys Čt 14.9. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Dolní Kralovice FCIndus Čt 21.9. 19:00 ZABEH
Concur 1.FCSlamník I.USP Čt 21.9. 19:15 MALES
Reage boysStrašnická šlechta Čt 21.9. 20:15 P2
BandidozXXX Čt 21.9. 20:15 P1
Tuscarora 03Tralalalala Čt 21.9. 20:30 MOTO3
Atletico Dělo SFC AAlkohol Tea FC Čt 21.9. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Atletico Dělo SFC ABandidoz St 27.9. 17:45 ZABEH
XXXConcur 1.FC St 27.9. 19:00 P2
Slamník I.USPDolní Kralovice FC Čt 28.9. 19:15 MALES
IndusTuscarora 03 Čt 28.9. 20:15 ZABEH
TralalalalaReage boys Čt 28.9. 20:15 P1
Alkohol Tea FCStrašnická šlechta Čt 28.9. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
BandidozAlkohol Tea FC Čt 5.10. 18:00 KORAB
Strašnická šlechtaTralalalala Čt 5.10. 18:15 NOVOB
Tuscarora 03Slamník I.USP Čt 5.10. 19:15 MALES
Concur 1.FCAtletico Dělo SFC A Čt 5.10. 19:15 MOTO2
Reage boysIndus Čt 5.10. 20:15 P2
Dolní Kralovice FCXXX Čt 5.10. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
BandidozConcur 1.FC St 18.10. 20:00 ARIT
Atletico Dělo SFC ADolní Kralovice FC St 18.10. 20:15 METE2
IndusStrašnická šlechta Čt 19.10. 19:00 ZABEH
Slamník I.USPReage boys Čt 19.10. 19:30 MIKU1
XXXTuscarora 03 Čt 19.10. 20:15 P1
Alkohol Tea FCTralalalala Čt 19.10. 20:30 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
TralalalalaIndus Čt 12.10. 19:00 ZABEH
Strašnická šlechtaSlamník I.USP Čt 26.10. 19:15 MALES
Concur 1.FCAlkohol Tea FC Čt 26.10. 19:15 MOTO3
Tuscarora 03Atletico Dělo SFC A Čt 26.10. 19:30 ARIT
Reage boysXXX Čt 26.10. 20:15 P1
Dolní Kralovice FCBandidoz Čt 26.10. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Tea FCIndus Čt 2.11. 19:00 ZABEH
Concur 1.FCDolní Kralovice FC Čt 2.11. 19:15 MOTO3
BandidozTuscarora 03 Čt 2.11. 19:15 MOTO2
Slamník I.USPTralalalala Čt 2.11. 19:15 MALES
Atletico Dělo SFC AReage boys Čt 2.11. 20:15 P2
XXXStrašnická šlechta Čt 2.11. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Dolní Kralovice FCAlkohol Tea FC Čt 9.11. 18:00 KORAB
IndusSlamník I.USP Čt 9.11. 19:00 ZABEH
Strašnická šlechtaAtletico Dělo SFC A Čt 9.11. 19:15 SCBEC
Tuscarora 03Concur 1.FC Čt 9.11. 19:30 ARIT
TralalalalaXXX Čt 9.11. 20:15 P1
Reage boysBandidoz Čt 9.11. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Alkohol Tea FCSlamník I.USP Čt 16.11. 19:15 MALES
BandidozStrašnická šlechta Čt 16.11. 19:30 NOVOB
Concur 1.FCReage boys Čt 16.11. 20:15 P2
XXXIndus Čt 16.11. 20:15 P1
Atletico Dělo SFC ATralalalala Čt 16.11. 20:30 KORAB
Dolní Kralovice FCTuscarora 03 Čt 16.11. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Tuscarora 03Alkohol Tea FC Čt 30.11. 19:15 TEMPO
Slamník I.USPXXX Čt 30.11. 19:30 BECH
IndusAtletico Dělo SFC A Čt 30.11. 19:30 MIKU4
TralalalalaBandidoz Čt 30.11. 19:30 MIKU3
Strašnická šlechtaConcur 1.FC Čt 30.11. 19:30 MIKU2
Reage boysDolní Kralovice FC Čt 30.11. 19:30 MIKU1