Út 19.9.17 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Domácí potřeby A   (HL3A)
Út 19.9.17 20:30 MOTO1 Namo FC Partizan Praha   (HL7D)
Út 10.10.17 19:00 P1 Steve Šrot FC   (HL3A)
Út 10.10.17 20:15 P1 Medvědi A Kojots United   (HL6C)
Pá 10.11.17 18:00 P3 Hells Bells 1.FC Pivní balet   (HL7H)
Pá 10.11.17 19:15 P3 Zde je místo ... Young Guns Prag   (HL7H)

30. 11. 17 19:30 MIKU4 Indus Atletico Dělo SFC A 11. 8:3 (5:2)
Utkání, které se muselo líbit, hra v plném tempu, 11 gólů, pro diváka nádhera. Pochvala všem aktérům.
Indus Atletico Dělo SFC A
Jakub Kovář – Jan Dřevíkovský, Michal Folejtar, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý, Marek Ruda, Dino Velič vs Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Jan Lasák, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Jan Říha, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert
9. Daniel Weinert
16. 11. 17 20:30 KORAB Atletico Dělo SFC A Tralalalala 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
9. 11. 17 19:15 SCBEC Strašnická šlechta Atletico Dělo SFC A 9. 4:10 (2:3)
Pěkné utkání se spoustou branek. Poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém dějství si Atletico otevřelo střelnici a zaslouženě bere body.
Strašnická šlechta Atletico Dělo SFC A
Martin Janeček – Jaroslav Beránek, Tomáš Havlín, Lukáš Kabeš, Jakub Konečný, Josef Lorenc, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský vs Daniel Bacho – Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Jan Lasák, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert
55. Jan Langer
2. 11. 17 20:15 P2 Atletico Dělo SFC A Reage boys 8. 5:2 (0:2)
Zajímavé utkání. První poločas byl jasně v režii hostujícího týmu, ale po poločase rozhodl utkání ve prospěch domácích Pazderník čtyřmi góly v řadě. Hosté na to už nestihli odpovědět. Procházka
Atletico Dělo SFC A Reage boys
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Jan Lasák, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Jan Říha, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert vs Pavel Pech – Michal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Jan Nekvapil, Pavel Sivák
35., 38., 45., 57. Michal Pazderník
60. Pavel Kubesa
19., 22. Michal Jareš
26. 10. 17 19:30 ARIT Tuscarora 03 Atletico Dělo SFC A 7. 1:1 (1:1)
Pěkné fotbalové utkání dvou týmů se zaslouženou remízou. Boubín
Tuscarora 03 Atletico Dělo SFC A
Lukáš Perský – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Miroslav Špaček vs Daniel BachoTomáš Kaplan, Jan Langer, Jan Lasák, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Matěj Uhlíř
22. Václav Herold 24. Jan Lasák
18. 10. 17 20:15 METE2 Atletico Dělo SFC A Dolní Kralovice FC 6. 0:1 (0:1)
Nervózní zápas plný střetů a faulů. Vyrovnané utkání pro sebe nakonec urvali hráči Dolních Kralovic. Novotný
Atletico Dělo SFC A Dolní Kralovice FC
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert vs Richard Šaman – Jan Boček, Miroslav Boček, Milan Hrtánek, Jan Korta, Jakub Pitelka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Rudolf Šaman, Petr Vlk
18. Jan Boček
12. 10. 17 19:15 MALES Atletico Dělo SFC A Slamník I.USP 1. 3:0 (1:0)
Dynamické bojovné utkání, Atletico bylo fotbalovější a mohlo i střídat více hráčů. Fyzička nakonec rozhodla. Miroslav Weiner, Miroslav Weiner st.
Atletico Dělo SFC A Slamník I.USP
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Lasák, Michal Pazderník, Daniel Weinert vs Martin Petráček – Petr Andreas, Richard Chlistovský, Petr Linhart, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva
24., 45., 55. Jiří Hanel
5. 10. 17 19:15 MOTO2 Concur 1.FC Atletico Dělo SFC A 5. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili.
Concur 1.FC Atletico Dělo SFC A
Eric Leitner – Bogdan-Gabriel Bruma, Filip Kabátek, Norman Lamvu - Garcia, Victor Mallo, Marko Rumpli vs
27. 9. 17 17:45 ZABEH Atletico Dělo SFC A Bandidoz 4. 1:5 (1:1)
Vyrovnané, pěkné, férové utkání, které hosté zlomili ve svůj prospěch ve druhém poločase. Čapla
Atletico Dělo SFC A Bandidoz
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Jan Langer, Jan Lasák, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert vs František Vógl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý
25. Tomáš Kaplan 52 Jan Lasák 26. Jiří Roubínek
34. David Příhoda
41. Jaroslav Jakubec
50., 53. Jan Dřízhal
53. Jiří Roubínek
21. 9. 17 20:30 MOTO2 Atletico Dělo SFC A Alkohol Tea FC 3. 4:2 (1:1)
Pohledné utkání, hosté vedli, ale Dělo otočilo a zvítězilo.
Atletico Dělo SFC A Alkohol Tea FC
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Lasák, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert vs Daniel Marek – Pavel Brabec, David Macháček, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška
29., 39. Michal Pazderník
31. Daniel Weinert
50. Pavel Kubesa
20., 55. Kamil Nezval
14. 9. 17 20:15 P1 XXX Atletico Dělo SFC A 2. 3:3 (0:0)
Pohledné utkání vyvrcholilo ve druhém poločase, kdy XXX vyrovnali v poslední minutě. Zasloužená remíza. Pavel Střelecký, Lukáš Valeš
XXX Atletico Dělo SFC A
Jiří Hlavín – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jakub Moťka, Petr Palkoska vs Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Lasák, Jan Říha, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert