Út 12.9.17 18:15 BECH Rudý teror Inter Letná   (HL8B)
Út 12.9.17 19:30 BECH Stará dáma Kehar Club FC   (HL4A)
Út 12.9.17 20:45 BECH Tatran Válec Alkohol Vršovice FC   (HL5C)
Pá 1.12.17 17:30 ZAK K.F.C. FC VET Běchovičtí sršni B   (VL4C)
Pá 1.12.17 18:45 ZAK Ol´school Fellas BK Zlíchov Catholic FC   (HL6I)
Pá 1.12.17 20:00 ZAK Scarface AC 4077 DUCKS   (HL3C)

30. 11. 17 19:30 BECH Slamník I.USP XXX 11. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, které nakonec lépe dopadlo pro hosty, díky dvěma gólům ke konci zápasu.
Slamník I.USP XXX
Michael Tereba – Petr Andreas, Richard Chlistovský, Radek Dolejší, Tomáš Linhart, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Luboš Šilhavý vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jakub Moťka, Petr Palkoska
3. Martin Petráček 24. Lukáš Kříž
52. Petr Palkoska
60. Milan Kejzlar
16. 11. 17 20:15 P1 XXX Indus 10. 1:8 (1:2)
Indus svého soupeře přehrál, byl to extra rychlý fotbal.
XXX Indus
Jiří Hlavín – Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska vs Jakub Kovář – Michal Folejtar, Jakub Hlava, Filip Laník, Filip Malý, Marek Ruda, Martin Šácha
22. Petr Palkoska 14., 46. Michal Folejtar
19., 51. Marek Ruda
34., 48. Filip Laník
43., 45. Jakub Hlava
9. 11. 17 20:15 P1 Tralalalala XXX 9. 4:4 (3:1)
Utkání s vysokým nasazením až do konce. Dělba bodů je spravedlivá. Michal Skala
Tralalalala XXX
Vladimír Španihel – Pavel Bartl, Jan Gubiš, Václav Jánský, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Filip Petrásek, Marek Sommer vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska
24. Jan Gubiš
27. Filip Petrásek
29. Tomáš Kouřim
35. Marek Sommer
22., 36., 59. Jan Fečík
38. Jakub Moťka
2. 11. 17 20:15 P1 XXX Strašnická šlechta 8. 1:2 (0:1)
Pohledné, klidné utkání, zasloužená výhra hostů. Boubín
XXX Strašnická šlechta
Jiří Hlavín – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska vs Viktor Poupě – Jaroslav Beránek, Tomáš Havlín, Martin Kolkop, Josef Lorenc, Martin Müller, Karel Švec, Petr Sýkorovský
59. Martin Dusil 6., 33. Karel Švec
26. 10. 17 20:15 P1 Reage boys XXX 7. 2:1 (1:0)
Reage Boys za stavu 1:1 v 54. minutě využili rozhodujícího brejku a vyrovnané utkání rozhodli ve svůj prospěch. Hošek
Reage boys XXX
Pavel PechMichal Bošanský, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Sivák vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska
15. Michal Bošanský
54. Dalibor Mička
41. Milan Kejzlar
19. 10. 17 20:15 P1 XXX Tuscarora 03 6. 3:1 (2:0)
XXX měli v prvním poločase více ze hry a dokázali si vytvořit dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a sahali po remíze. Nakonec si však domácí v závěru vítězství pojistili.
XXX Tuscarora 03
Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Slávek Rummel, Miroslav Špaček
17. Milan Kejzlar
22. Jakub Moťka
59. Marek Daneziev
49. Václav Herold
5. 10. 17 20:15 P1 Dolní Kralovice FC XXX 5. 2:0 (2:0)
Pěkné utkání, kde byli oba brankáři středem pozornosti. Domácí nakonec dvě šance využili a vyhráli. Boubín
Dolní Kralovice FC XXX
Richard Šaman – Jan Boček, Milan Hrtánek, Jan Korta, Jakub Pitelka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Rudolf Šaman, Marek Vlk, Petr Vlk vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska
3. Rudolf Šaman
30. Jan Korta
24. Martin Dusil
27. 9. 17 19:00 P2 XXX Concur 1.FC 4. 1:6 (0:3)
Concur byl po celý zápas lepším týmem a v každém poločase dal tři góly.
XXX Concur 1.FC
Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jakub Moťka, Petr Palkoska vs Filip Kabátek – Bogdan-Gabriel Bruma, Norman Lamvu - Garcia, Tomáš Lucovič, Victor Mallo, Marko Rumpli
37. Jan Fečík 1., 5., 26., 51. Filip Kabátek
31., 54. Norman Lamvu - Garcia
21. 9. 17 20:15 P1 Bandidoz XXX 3. 2:3 (1:3)
Hosté si během šesti minut vytvořili solidní náskok, který pak Bandidoz marně doháněli. Vukovič
Bandidoz XXX
František Vógl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý vs Jiří Hlavín – Marek Daneziev, Martin Dusil, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska
26. OG
34. David Příhoda
10., 15. Jakub Moťka
16. Jan Kubr
14. 9. 17 20:15 P1 XXX Atletico Dělo SFC A 2. 3:3 (0:0)
Pohledné utkání vyvrcholilo ve druhém poločase, kdy XXX vyrovnali v poslední minutě. Zasloužená remíza. Pavel Střelecký, Lukáš Valeš
XXX Atletico Dělo SFC A
Jiří Hlavín – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jakub Moťka, Petr Palkoska vs Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Lasák, Jan Říha, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert
40. Martin Dusil
55., 60. Jakub Moťka
38. Ondřej Fronček
57. Daniel Weinert
59. Matěj Uhlíř
7. 9. 17 20:15 P1 XXX Alkohol Tea FC 1. 2:2 (2:2)
Velice rychlé utkání skončilo zaslouženou remízou.
XXX Alkohol Tea FC
Jiří Hlavín – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Milan Kejzlar, Lukáš Kříž, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Palkoska vs Jan Neuvirth – David Macháček, Jiří Neuwirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Lukáš Ševčík, Stanislav Slušný, Martin Soška